0
Ostatnio miałam przyjemność posłuchać kilku zespołów metalowych na kilku koncertach w miejscu w którym mieszkam - północna część Anglii - Lincolnshire i Cambridgeshire.
Zaskoczył mnie profesjonalizm owych zespołów. Postanowiłam "poszperać" w necie w celu pogłębienia swojej wiedzy na temat artystów. Było to proste! Najtańsza i najlepsza forma reklamy to Facebook.
www.facebook.com/Evil.Scarecrow
www.facebook.com/GodSized
Polecam!!!
Kolejny zespół zasługujący na uwagę, to Smokescreen.
www.smokescreenweb.co.uk
www.myspace.com/smokescreenuk
www.reverbnation.com/smokescreen
A teraz coś ode mnie. Miałam zaszczyt poznać managera-gitarzystę z zespołu, starszego z 2 braci Loose, Toma. Jest wspaniałym człowiekiem, mimo swojego młodego wieku, 22. Wspominał, że nagrywa solówki i marzy o wydaniu własnej płyty. Jest nauczycielem gry na gitarze i w tym roku zaczyna studia w Birmingham w dziale muzyki. Podziwiać go, za to, że dąży do spełnienia własnych marzeń i nie zbacza ze swojej życiowej drogi, która jest muzyka.