Alastor, który w tym roku obchodzi swoje 25 urodziny, wchodzi do studia, żeby zarejestrować materiał będący następcą płyty "Spaaazm". Początek nagrań w ZED Studio w Olkuszu zaplanowany jest na pierwszy tydzień października. Za realizację materiału, tak samo jak w przypadku poprzedniej płyty odpowiedzialny będzie Tomasz Zalewski.
Robocze tytuły utworów na potrzebę sesji nagraniowej to: - Hatemate- Look At Me- Real Face- Crawling- Out Of Anger (In Your Face) - Righteous Kill- Beaten- My Soul
W kilku utworach pojawią się goście, których tożsamości zespół jeszcze nie zdradza. Śledźcie oficjalną stronę zespołu www.alastor.pl oraz stronę na Facebook, wkrótce więcej informacji. Premiera płyty "Out Of Anger" planowana jest jeszcze w tym roku.