Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Noc Kupały. Strona: 5

Artykuł: Noc Kupały

Wysłany: 2008-01-18 22:22

miedzy Mielnem a Łazami :] propozycja numer 2 ;]
można przeciez znaleźc pole namiotowe i pobyc dluzej. Po jednej stronie plaza normalna, po drugiej za łachą plaża nudystow (dodatkowe atrakcje) :twisted: - rzeki nie ma, ale jest dosc spory kanal no i swiety spokoj


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Wysłany: 2008-01-18 22:39

[quote:c4352d91ce="Kota"]miedzy Mielnem a Łazami :] [/quote:c4352d91ce]Łazy! tam jest cudnie, dzikie plaże, las, morza szum.....ale na tego typu impreze lepiej sprawdzi sie chyba dolinka, albo gory, jeziorko...


"Umierać bez miłości , kochać przez śmierć"


Wysłany: 2008-01-18 23:55

Podsumowując:
:arrow: 1. Cypelek Amorphousa (jakkolwiek by to nie brzmiało), okolice Poznania;
:arrow: 2. Kopalnia KostucHa w Złotym Stoku (KostucHu, czego to okolice?Wrocławia?)
:arrow: 3. Pagórki Paskievicza na Pogórzu Kaczawskim, okolice... Bolkowa? (Pasku, gdzie dokładnie ten pagórek? czy to któryś konkretny czy ewentualnie zajmujemy któryś "na żywioł"? )
:arrow: 4. Miejscówka Koty za bosmanatem w Kazimierzu Dolnym, okolice Lublina;
:arrow: 5. Klimatyczna działeczka gdzieś od analnej strony Tomaszowa Mazowieckiego u Allanona23, okolice Tomaszowa Mazowieckiego
:arrow: 6. Kanał Kota między Mielnem a Łazami, okolice czego, Kocie?

Naprostujcie mnie, proszę, jeśli gdzieś się walnęłam, albo uzupełnijcie mi okolicę, by łatwiej można było na mapie Najjaśniejszej zlokalizować :) :arrow: [/b]



Wysłany: 2008-01-18 23:59

[quote:daddbfd8c6="Dasstin"]Jezeli termin przypadnie na czerwiec to rowniez sie pisze...

Jezeli znajdzie sie muzyk, ktory smiga folk, najlepiej na skrzypcach i jambie to biore gitare [/quote:daddbfd8c6]

a może być wiolonczela? :P


"Moralności zero, w ustach krew, świat jest na krawędzi - a więc bawmy się!"


Wysłany: 2008-01-19 00:06

o!..ja z checia poslucham :)


"Umierać bez miłości , kochać przez śmierć"


Wysłany: 2008-01-19 00:15

Wobec tego może i ja się skuszę, i przyjadę, jeśli zaistnieje taka możliwość 8) No, chyba że pozostali darkplanetowicze definitywnie zabronią rzępolenia na czterostrunowym basso continuo :lol:


"Moralności zero, w ustach krew, świat jest na krawędzi - a więc bawmy się!"


Wysłany: 2008-01-19 03:13

[quote:3d9b2811a9="Alpha-Sco"] :arrow: 2. Kopalnia KostucHa w Złotym Stoku (KostucHu, czego to okolice?Wrocławia?)
[/quote:3d9b2811a9]Hmmm... nie tak do końca okolice wrocka bo to 80 km na południe od niego (na granicy z czechami) :wink: Od kiedy w okolicach wrocka są góry :?: Moja miejscość (rejon) graniczy z Kotliną Kłodzką, moze to da cóś do myślenia :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-01-19 07:22

No cóż, KostucHu, nie zastanawiałam się przy pisaniu, zwłaszcza, że pisałam w pośpiechu. Następnym razem się bardziej postaram :)

Chcę każdą propozycję umiejscowić wedle jakiejś większej miejscowości, by dać lepsze rozeznanie. "Parzykluchy 40km od Lublina" mówi więcej niż samo "Parzykluchy", które mogą być gdziekolwiek Ponadto łatwiej uniknąć pomyłki, bo kilka miejscowości potrafi nosić tę samą nazwę :)

Zresztą, już i o transporcie trzeba by pomyśleć, a może i szansie znalezienia noclegu, jeśli ktoś z bardzo daleka.

Więc, jaka większa miejscowość jest w okolicach Twojej kopalni? :) (Zaraz mi napiszesz: "Przecież Złoty Stok to metropolia!" :mrgreen: Przepraszam, niezorientowana jestem :) ) P.S. Te widoki na zdjęciach naprawdę urzekają :D

O to samo "przybliżenie" proszę innych proponujących :)



Wysłany: 2008-01-19 09:38

[quote:b54e36fc5f="Awersja"]Wobec tego może i ja się skuszę, i przyjadę, jeśli zaistnieje taka możliwość 8) No, chyba że pozostali darkplanetowicze definitywnie zabronią rzępolenia na czterostrunowym basso continuo :lol:[/quote:b54e36fc5f]skus sie skus 8) <odaje jabłko> :wink:


"Umierać bez miłości , kochać przez śmierć"


Wysłany: 2008-01-19 12:03

[quote:83f4993dc7="Alpha-Sco"]Więc, jaka większa miejscowość jest w okolicach Twojej kopalni? :) [/quote:83f4993dc7]Hmmmm... to troche kłopotliwe pytanie bo największe miejscowości wokół to Lądek Zdrój, Kłodzko i Ząbkowice Śląskie (co nikomu nic nie mówi) :D Allle... jest też taka wioska (w, której mieszka 10 tyś ludzi) co zowie sie Kamieńcem Ząbkowickim (9km od Złotego Stoku) gdzie dochodzi linia kolejowa z wrocka, a z niej pks'em do Złotego... Allle... wracajac do Kamieńca; to jest tam piękny zabytkowy zamek...
[img:83f4993dc7]http://www.zamkipolskie.com/kaec/kamieniec03.jpg[/img:83f4993dc7]
[img:83f4993dc7]http://www.zabkowice.com.pl/pcit/WYSKAKUJACE/zamek/zamek.jpg[/img:83f4993dc7]
[img:83f4993dc7]http://images20.fotosik.pl/393/5d289462a47b91a6med.jpg[/img:83f4993dc7]


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-01-19 14:46

W reklamowaniu "swojego" miejsca na razie nie masz sobie równych :D

Poza tym: jak to "nikomu nic nie mówią"?
"Nie ma takiego miasta: Londyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój..." :mrgreen:



Wysłany: 2008-01-19 15:05

Alpha, okolice Mielna i Łazów :] dokładnie jak napisałam :P

Mozna sie generalnie rozejrzec po linii brzegowej Wisly - sporo tam przemiłych miejsc. Z tym, ze moim zdaniem lepiej połączyć przyjemne z pożytecznym - patrz: rozbić się na parę dni (choćby na weekend), pozwiedzać... a nie tylko w celach sabatowych :twisted:


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Wysłany: 2008-01-19 15:25

[quote:7b95306984="Alpha-Sco"]"Nie ma takiego miasta: Londyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój..." :mrgreen:[/quote:7b95306984]Tjaaa, żeby było bardziej po "ełropejsku" to wymawia sie przez "on" :arrow: [b:7b95306984]Londek[/b:7b95306984] Zdrój :lol: :twisted:

P.S.: jeszcze go nie skończyłem reklamować :twisted:

I podziemny wodospad w tej kopalni mamy...
[img:7b95306984]http://www.turnia.pl/img_galerie_gor/big/3151.jpg[/img:7b95306984]


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-01-19 16:50

[quote:db36bc8766="Paskievicz"]o k.. jaki chyba jakiś czarodziejski 8O[/quote:db36bc8766]

YHYYYY... 8O

No dobra... uff...

:arrow: 1. Cypel Amorphousa (jakkolwiek by to nie brzmiało), okolice Poznania;

:arrow: 2. Kopalnia KostucHa w Złotym Stoku, okolica Kamieńca Ząbkowickiego, Lądka Zdroju, Kłodzka, Ząbkowic Śląskich;

:arrow: 3. Pagórki Paskievicza na Pogórzu Kaczawskim, okolice... Bolkowa? (Pasku, gdzie dokładnie ten pagórek? czy to któryś konkretny czy ewentualnie zajmujemy któryś "na żywioł"? )

:arrow: 4. Miejscówka Koty za bosmanatem w Kazimierzu Dolnym, okolice Lublina;

:arrow: 5. Klimatyczna działeczka gdzieś od analnej strony Tomaszowa Mazowieckiego u Allanona23, okolice Tomaszowa Mazowieckiego

:arrow: 6. Kanał Kota między Mielnem a Łazami, okolice Mielna i Łazów :D



Wysłany: 2008-01-19 16:55

[quote:e4ef9ba200="Alpha-Sco"]No dobra... uff...

:arrow: 1. Cypel Amorphousa (jakkolwiek by to nie brzmiało), okolice Poznania;

:arrow: 2. Kopalnia KostucHa w Złotym Stoku, okolica Kamieńca Ząbkowickiego, Lądka Zdroju, Kłodzka, Ząbkowic Śląskich;

:arrow: 3. Pagórki Paskievicza na Pogórzu Kaczawskim, okolice... Bolkowa? (Pasku, gdzie dokładnie ten pagórek? czy to któryś konkretny czy ewentualnie zajmujemy któryś "na żywioł"? )

:arrow: 4. Miejscówka Koty za bosmanatem w Kazimierzu Dolnym, okolice Lublina;

:arrow: 5. Klimatyczna działeczka gdzieś od analnej strony Tomaszowa Mazowieckiego u Allanona23, okolice Tomaszowa Mazowieckiego

:arrow: 6. Kanał Kota między Mielnem a Łazami, okolice Mielna i Łazów :D[/quote:e4ef9ba200]

No i co z tego :?: :wink: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-01-19 18:13

Co z czego? :) :?:



Wysłany: 2008-01-19 18:40

Sie wybierze, a co ma być :?: :wink: :twisted: Tylko ja jeden jakieś fotecki pokazałem a reszta nic nie pokaże żeby jakoś zachęcić człowieka :roll:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-01-19 19:16

[quote:f5da1d169f="Allanon23"]Ludki - czy to ważne gdzie? Ważne, aby zapadła klamka :D Aby się spotkać itp :D Krajobrazy myślę - będą tylko dodatkiem :)[/quote:f5da1d169f]No no... Twoje widoczki pobiły moje na łeb na szyje. Ja chce do Allana :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-01-19 20:03

Allanonie popieram....masz racje:-)


"Umierać bez miłości , kochać przez śmierć"


Wysłany: 2008-01-19 21:33 Zmieniony: 2008-01-20 00:14

:arrow: KostucHu, to się samo "nie wybierze". Chcę na bieżąco śledzić propozycje i wiedzieć, z czego wybierać, i wolę konkretne propozycje niż gdybanie "a może by tak imprezę zrobić?..." Potem nagle zrobi się 20 czerwca i wszyscy stwierdzą, że właściwie nikt nic nie wie, więc w rezultacie, "dla odmiany" pójdziemy na piwo do knajpy w ramach świętowania Nocy Kupały. :) Teraz jest jeszcze czas i można się na spokojnie zastanowić, a ja bawię się w "podsumowywanie" propozycji miejsc, bo łatwiej teraz, na bieżąco, niż potem przeglądać ileś stron topiku by wszystko wyłapać.

:arrow: Allanonie, ważne gdzie, ustalenie miejsca jest właśnie takim "zapadnięciem klamki". Bez tego trudno zorganizować imprezę dla ludzi przyjeżdżających z różnych miejsc Polski. Dla przykładu: ja nie mieszkam w centrum Polski i ważne jest dla mnie, czy będę jechać 8 godzin czy 1,5 dnia. Czy po spędzeniu 7 godzin w pociągu czeka mnie jeszcze pół doby czekania na pks a potem drugie pół doby czekania na drugi, a potem, po dwóch dniach podróży wszystkiego się odechce :) Poza tym (sądzę, że nie tylko ja) jestem związana pracą i nie mam ochoty z czterech dni wolnego trzech spędzić w podróży :) Nie mam szansy urwać się na wagary na tydzień jak z liceum czy uczelni.

Ponadto, jeżeli na imprezę jest wiele osób z DarkPlanet chętnych, będą jechać z różnych miejsc Polski i dobrze byłoby wybrać takie miejsce, gdzie byłoby w miarę blisko do wszystkich lub chociaż dobry dojazd.


Propozycja Allanona podoba mi się jak na razie najbardziej, bo:
- zdjęcia zachęcają
- opis zachęca
- blisko centrum Polski



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło