Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Behemoth - Evangelion. Strona: 3

Artykuł: Behemoth - Evangelion

Wysłany: 2009-10-28 17:38

Nie zgodzę się z Tobą - nowy Lost Soul nic nowego nie odkrywa - jest bardzo dobrze zagrany, ma swietne brzmienie, ale to jest nic innego jak wypadkowa wiadra, behemota i morbidaniołków ...

w Polsce w tym roku króluje Proghma-C :) polecam o ile lubisz Meshuggah/Tool :)


.


Wysłany: 2009-10-29 18:57

[quote:36d4a48e57="Notch_Johnson"]Polski metal skończył się na Lux Occulta, po nich nie było już nic ciekawego oprócz Mgły.[/quote:36d4a48e57]

Aż tak śmiałymi stwierdzeniami bym nie rzucał, ale jak dla mnie też od Lux Occulta nic lepszego w Polsce nie powstało. Zaznaczyłbym, że Asgaard jeszcze jest bardzo dobry. no i trzeba za Hermh się porządnie wziąć, bo wstyd nie znać... :)


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-10-30 11:36

[quote:096e8c8e12="Notch_Johnson"]Polski metal skończył się na Lux Occulta, po nich nie było już nic ciekawego oprócz Mgły.[/quote:096e8c8e12]

i Decapitated ... :twisted:


.


Wysłany: 2009-10-30 13:05

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Dla mnie bardzo dobry album , a Lucifer to po prostu miodzio dla uszu.Jedna z nielicznych grup, którzy jeszcze sami grają.Ja lubię taką burzę dzwięków . a tam jest gęsto od muzyki.


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2009-10-31 09:45

[quote:33f2c5e321="Harlequin"]Nie zgodzę się z Tobą - nowy Lost Soul nic nowego nie odkrywa - jest bardzo dobrze zagrany, ma swietne brzmienie, ale to jest nic innego jak wypadkowa wiadra, behemota i morbidaniołków ...[/quote:33f2c5e321]

yhym, a Azarath jest niby bardziej odkrywczy? Z tą wypadkową to się chyba za bardzo rozpędziłeś Nawiasem mówiąc to w Ov Fire And The Void jest riff żywcem zajebany z The Hidden Law Lost Soula :D

Tą Proghme obczaiłem na myspace i nie podoba mi się, nudne.

[quote:33f2c5e321="Notch_Johnson"]Polski metal skończył się na Lux Occulta, po nich nie było już nic ciekawego oprócz Mgły.[/quote:33f2c5e321]

Nie


You breathe to live You breathe - you die


Wysłany: 2009-11-02 13:18

A np Infernal War i Massemord?


You breathe to live You breathe - you die


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło