Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more. Strona: 1

Artykuł: Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more

Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more Wysłany: 2009-02-08 05:25

Drathir (Anciliae)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

doszly mnie sluchy, ze nie pojawi sie Scream Silence...czy ktos cos wie wiecej na ten temat...czy to tylko pogloski? bo szczerze mowiac glownie na nich sie wybieralem


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2009-02-08 13:51

Właśnie zerkam na bilet i widzę że kapela o takiej nazwie widnieja na nim :)


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-02-08 14:18

Nowy plakat:

[img:29a8ce3494]http://userserve-ak.last.fm/serve/252/23240773.jpg[/img:29a8ce3494]

"wedlug http://www.myspace.com/hellhoundfestival: Due to circumstances beyond vain productions control there are some changes in the line up for the Hellhounds fest. Scream Silence has cancelled their participation on the Hellhounds fest, and due to the short notice to find a suitable replacer we are facing major production and logistic difficulties. This has forced us to cut down the package and cancel Novembre on this tour. We all regret that we had to come to this decision. So the line up for the Hellhounds fest will be: TIAMAT + THE 69 EYES + AVA INFERI. All bands will play a longer set 28 th February, Asrai will join the Hell hound Fest at the Boerderij- Zoetermeer. For the fans of Novembre: Don’t worry as we will instead offer you a new chance to see Novembre live this spring! We can hereby announce that Novembre will now team up with Evergrey for a tour in April. Please keep your eyes on the calendar!"


i jeszcze znalazłam

"Zmiana w składzie Hellhounds Fest. Z przykrością informujemy, iż zespoły Novembre oraz Scream Silence nie wystąpią podczas zbliżających się koncertów w ramach Hellhounds Fest, na których gwiazdami są Tiamat oraz The 69 Eyes. Zamiast nich zagra polski zespół StrommoussHeld, który powraca na scenę po długim okresie milczenia."

A więc to prawda.


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-08 14:33

Ożesz... oszukali mnie 8O 8O


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-02-08 18:03

ja chciałam tutaj dodać 3 grosze otóż... informacja o zmianach w składzie pojawiła się na łamach darkplanet - 2 tygodnie temu http://www.darkplanet.pl/Zmiany-w-rozkladzie-Hellhounds-Fest-2009-36969.html prosiłabym zatem, aby nie cytować innych portali, a sprawdzić najpierw co się dzieje u nas! :)


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-02-08 18:37

No właśnie czemu nie sprawdzacie co się dzieje tutaj jeszcze przez cytowanie wylecę z darkplanet ;P



A żeby nie było offtopa , ja się już koncertu nie mogę doczekać to będą miło spędzone walentynki :]


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-08 19:27

[quote:3c44817c3e="JOIN-ME"]No właśnie czemu nie sprawdzacie co się dzieje tutaj jeszcze przez cytowanie wylecę z darkplanet ;P[/quote:3c44817c3e]

nie przesadzajmy


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-02-08 23:37

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

gdzieś już pytałam a odpowiedzi nie było: czy w planie jakieś after party? gdzie wampiry krakowskie się spotykają? ostatni raz byłam tam 11 lat temu;]


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-02-09 10:41

Właśnie, ostatni raz byłem w Krakowie w podstawówce, a jak nie patrzeć w drodze spędzę osiem godzin, więc chętnie bym się gdzieś po koncercie jeszcze wybrał


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-09 13:37

hej ja na 99% jade do wawy,ale moze ktos napisac co mam robic gdy wysiade z pociagu gdzie mam sie udac by dojechac do Progresji? :P


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-09 13:56

:) bardzo łatwo, wychodząc z Dworca Centralnego wystarczy tylko znaleźć odpowiedni przystanek z autobusem linii 105 kierunek Stare Bemowo - i wysiąść na przystanku WAT (jakieś 40 minut się jedzie) później przejść na drugą stronę ulicy, minąć jeden akademik i już będzie klub :)


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-02-09 14:02

Drathir (Anciliae)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

[quote:fae3f25027="Lady_Margolotta"]gdzieś już pytałam a odpowiedzi nie było: czy w planie jakieś after party? gdzie wampiry krakowskie się spotykają? ostatni raz byłam tam 11 lat temu;][/quote:fae3f25027]

nie glupi pomysl...nawet na miasteczku mozna siasc albo do baru wieksza grupa


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2009-02-09 16:41

40 minut jeszcze....

Gdybym miała jeszcze jechać busem do klubu po mojej 8h podróży chyba bym umarła... dobrze , ze wybrałam Kraków

Wydaję się bardziej przystępny.


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-09 18:10

dziex, wolalabym dojsc z buta,ale znajac moje zdolnosci do gubienia (a porownujac zg z wawa to jest gdzie sie zgubic) to jestem zmuszona dojechac, no ja wawe wybralam tez z innych powodow.. ^^ :PP


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-09 18:41

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

[quote:9bd6e62a21="Drathir"]

nie glupi pomysl...nawet na miasteczku mozna siasc albo do baru wieksza grupa[/quote:9bd6e62a21]

to na dalsze balety gdzieś w klubie nikt już nie będzie siły miał? :P


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-02-09 23:11

Drathir (Anciliae)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

mozna i do klubu jakas wieksza grupa :)


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2009-02-10 17:31

Witam wszystkich
Ja będę w Warszawie na koncercie i w empiku na spotkaniu z Eyesami o 15.00 na Nowym Świecie, a w Krakowie się zobaczy. 8)


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-02-10 20:00

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

[quote:cb4102039c="Drathir"]mozna i do klubu jakas wieksza grupa :)[/quote:cb4102039c]

a może konkretniej? kolega ma kraków wpisany, więc raczej wie, gdzie się dobrze bawić... :P


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-02-11 07:49

o rany o tym o 15 nawet nie wiedziaqlam o 8O , ale pozytywny :), a w wawiw po koncercie cos bedzie robione?


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-11 10:12

No właśnie, co? Ktoś zna jakąś przyzwoitą knajpę z ciemnym piwem? :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło