Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more. Strona: 3

Artykuł: Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more

Wysłany: 2009-02-16 00:24

Tak, przemili są :)
A zagrali tak, że chyba tylko ostatni Smerf Maruda będzie narzekał.



Wysłany: 2009-02-16 12:06

W sumie to mogli dać z siebie więcej :P


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-02-16 17:43

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

czyli mamy pierwszego smerfa marude


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-02-16 21:28

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

dodam jeszcze że trochę przeraziła mnie średnia wieku panienek na ajsach, czyli 17 w tym pare takich w demoniowych butach, nie pasujących do dziecięcych buziek :? na szczęście jak grał Tiamat pojawiło się trochę męskiego towarzystwa :wink: Johann powiedział że cieszy się z reakcji polskiej publiki, podobno całkowite przeciwieństwo hamburskiej :P


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-02-17 00:34

[color=violet:2642605a74]Trochę fotek dla przypomnienia
http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=6769

oraz z warszawskiego empiku coś dla fanów Oczów

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&&start=0&op=browse_gallery&mv=photo_up&gal_id=6770&id_photo=63388

Enjoy [/color:2642605a74]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-02-17 11:52

Angelwing, świetne fotki,to ty je robiłaś?

A tu parę słów od siebie:
Na obu koncertach byłam, na spotkaniu w empiku również i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Jak dla mnie było wspaniale, występ Eyesów bardzo mi się podobał a zwłaszcza Jyrki na scenie. Tiamat słyszałam poraz pierwszy i muszę powiedzieć, że świetnie grają, podobają mi się takie mroczne i tajemnicze klimaty.

ps.Zapraszam wszystkich wiernych fanów The 69 Eyes na nieoficjalne forum poświęcone właśnie temu zespołowi. Planujemy w przyszłosci stworzyć oficjalny polski fanklub Eyesów.
Tu jest link do stronki:
http://www.69eyes11.webpark.pl/1.htm


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-02-18 09:20

na oczkach bylo swietnie zagrali "Betty Blue" - kocham ta piosenke :P , na Tiamacie 2 x wyladowalam na podlodze :? no i jeszcze sie koncert nie skonczyl, a jakis de**l na fali wyrznal mi w glowe z glana :evil: tak ze juz mialam po koncercie


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-19 09:41

A w Krakowie było zajebiscie :D

The 69 EYES zagrało chyba wszystkie najlepsze piosenki , naprawdę dobrze się bawiłam.

Klub studio świetne miejsce na koncerty. Sala + siedzace miejsca na widowni u góry + jakby wielki balkon z którego wszystko było świetnie widać :D


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-19 11:36

[quote:0d2e3cdfe5="margaritka"]Angelwing, świetne fotki,to ty je robiłaś?
[/quote:0d2e3cdfe5]

[color=violet:0d2e3cdfe5]Tak to ja robiłam te fotki

Ja również byłam na obu koncertach i zobaczywszy scenę w Studio troszkę żałowałam, że fotki robiłam w Warszawie gdyż, nie ujmująć Progresji którą bardzo lubię (a lubiłabym ją jeszcze bardziej, gdyby nie była na drugim koncu świata Studio to wyśmienite miejsce na koncerty. Świetnie przygotowana i większa scena, z lepszym systemem wentylacyjnym co powodowało szybsze i "ładniejsze" ulatnianie się dymu - sprzyjając robieniu foteczek.

I Warszawa i Kraków jak dla mnie rewelacyjne, każdy choc w Wawie bardziej mi się Oczy podobały a w Kraku Tiamat. W Krakowie chyba publiczność jakas taka bardziej rozentuzjazmowana była Mimo wszystko jednak oba były na 666 kilka słów na temat:

http://www.darkplanet.pl/Hellhounds-Fest-2009-140209-Studio-Krakow-37161.html

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych Hellhoundach, jeśli jeszcze je popełnią[/color:0d2e3cdfe5]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-02-19 17:09

Angelwing,świetna recenzja na temat koncertów.
A publiczność na krakowskich koncertach zawsze jest lepsza, już nie raz miałam okazję się o tym przekonać.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło