Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more. Strona: 2

Artykuł: Hellhounds Fest 2009 - Tiamat, The 69 Eyes & more

Wysłany: 2009-02-11 12:52

O, to ciemnie to dobry pomysł, chociaż najważniejsze, że była dobra muzyka i fajny klimat :)


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-11 13:21

Heh, ostatnim razem w barze w Progresji pytam:
- Ciemne jest?
- Jest.
- Jakie?
- Warka Strong.

:?



Wysłany: 2009-02-11 13:45

@ gwozdz,ja będę w Warszawie ok.11.00 i od razu idę na Nowy Świat,tam będę już do spotkania z Eyesami a po spotkaniu prosto do Progresji autobusem miejskim.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-02-11 14:39

*margaritka a jak dojechac na ten nowy swiat? i to jednak z pks (bede tluc sie 10h ;/) i w wawie bede o 6 rano ;/,a po koncertach to normalnie mozna zostac w tej progresji? pytam sie bo nigdy nie bylam a powrot mam dopiero w sobote i to jakos okolo polnocy ;/


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-11 14:49

zapomnialam jeszcze czy w tej progresji jest jakas szatnia? by rzeczy zostawic? pytam bo u nas w najsyniejszym klimatowym klubie w miescie nie ma..


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-11 15:12

[quote:a822d0f021="Lady_Margolotta"][quote:a822d0f021="Drathir"]mozna i do klubu jakas wieksza grupa :)[/quote:a822d0f021]

a może konkretniej? [/quote:a822d0f021]
W Krakowie klubów jak wiadomo multum. A z uwagi że jest sobota to zawsze można dłużej pohulać :D


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-02-11 15:25

[quote:76d7f50998="Dryp"][quote:76d7f50998="Lady_Margolotta"][quote:76d7f50998="Drathir"]mozna i do klubu jakas wieksza grupa :)[/quote:76d7f50998]

a może konkretniej? [/quote:76d7f50998]
W Krakowie klubów jak wiadomo multum. A z uwagi że jest sobota to zawsze można dłużej pohulać :D[/quote:76d7f50998]

Rzeczywiście konkretnie :D


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-11 17:06

@ gwozdz,to mogłybyśmy się spotkać na dworcu zach(PKS) lub na wsch(PKP),na PKP można dojechać linią miejską,a z tamtąd to już można na piechotę na Nowy Świat, jak coś to jeszcze będę tu zaglądać jutro i najwyżej podam ci mój nr na komórkę.
W Progresji jest szatnia ale nocleg raczej jest niemożliwy.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-02-11 17:28

[quote:7ea4ab245e="gwozdz"]zapomnialam jeszcze czy w tej progresji jest jakas szatnia? by rzeczy zostawic? pytam bo u nas w najsyniejszym klimatowym klubie w miescie nie ma..[/quote:7ea4ab245e]


O jakim klubie mówisz... Roses?

Nie sądziłam , że ktoś z ZG wybiera sie na koncert :>


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-11 18:00

[quote:d19081adeb="gwozdz"]zapomnialam jeszcze czy w tej progresji jest jakas szatnia? by rzeczy zostawic? pytam bo u nas w najsyniejszym klimatowym klubie w miescie nie ma..[/quote:d19081adeb]

omg tak w Progresji jest szatnia - płatna 1 zł toalety też są piwo w barze sprzedają a także o ile nic się nie zmieniło przez ostatnie 2 miesiące jest scena i nagłośnienie i świecą lampy


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-02-11 18:04

Ej się tak nie dziwcie , że ktoś pyta o szatnie bo to bywa problem...

Byłam już na koncercie i to bardzo znanej kapeli gdzie był problem z szatnią.

Kosztowała ok 8zl(;/), kolejka do niej była kilometrowa, nie mówiąc już o tym , że była to prowizorka szatni, poustawiane wieszaki za stołami...


Jest zima na dworze , nikt nie chce zostać z kurtkami przy sobie :o;P


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-11 21:35

*margaritka nom ,ok jakos sie mozna zgadac, ja jeszcze probuje u rodzinki,ale takiej ze rzadko sie widuje nocleg zalatwic..

*JOIN-ME no pewnie ze o rozach przeciesz w naszej dziurze nie ma zadnego innego klimatowego klubu, no ze chyba cos wyroslo nagle z pod ziemi i ja o tym nie wiem :PP, no i wlasnie w nich nie ma szatni co jest uciazliwe ;/


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-12 08:38

*margaritka tylko ja jeszcze nie wiem czy jade bo jeszcze biletu nie mam ;/ dzis bede dzwonic do progresji i pytac czy sa,zeby nie bylo ze ja pojade Wy wszyscy wejdziecie a ja pod ;/


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-12 11:52

Czemu nie kupiłaś w MUZARCIE w ZG?


Ja mam właśnie stamtąd bilety :o


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-12 13:02

@gwozdz,bilet możesz kupić w empiku albo w Media Markt,ale z tego co wiem to biletów nie powinno braknąć, bilety jeszcze są.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-02-12 14:17

*JOIN-ME no po prostu nie wiem jak Ci dziekowac, tylko to przeczytalam i polecialam do muzartu i mam :twisted: , tylko nie mam pojecia skad Ty o tym wiedzialas ze one tam sa przeciesz ani jednego plakatu nic, jak zwykle nasza dziura nic nie zareklamowala.. ;/

*margaritka jak co zapisalam to jak co to sie zgadamy


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-12 14:23

[quote:621405e521="gwozdz"]*JOIN-ME no po prostu nie wiem jak Ci dziekowac, tylko to przeczytalam i polecialam do muzartu i mam :twisted: , tylko nie mam pojecia skad Ty o tym wiedzialas ze one tam sa przeciesz ani jednego plakatu nic, jak zwykle nasza dziura nic nie zareklamowala.. ;/

*margaritka jak co zapisalam to jak co to sie zgadamy[/quote:621405e521]
Ok,to dzwoń albo napisz sms-a już na miejscu w Warszawie.Na dworcu zach. powinnam być już przed 10.30.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Wysłany: 2009-02-12 14:29

Heh nie ma za co dziękować. Ważne , że bilety masz-od razu mniej nerwów :P

Udanej zabawy w Warszawie później porównamy z moją w Krakowie


no one is gonna catch you when you fall


Wysłany: 2009-02-12 18:15

no ja juz zaczynam swoja podroz :PP

*margaritka do zobaczenia w wawie :)
wszystkim i tym co udaja sie do wawy i do krakowa zycze odjazdowej zabawy \m/,


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-02-15 23:53

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

i jak? ja byłam w krakowie i w pełni pozytywnie jestem zaskoczona, szczególnie że Tiamat nie żałował nam paru dawnych pięknych utworów [kto by się spodziewał na koncercie 'do you dream of me?]... no i tego że chłopcy nie bali się wyjść do ludzi :wink:


Carpe jugulum


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło