Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Fort Trax. Strona: 1

Artykuł: Fort Trax

Fort Trax Wysłany: 2009-01-08 11:22

[img:41f108b04c]http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/15/l_f14fedb0899644638ff696b902c7f5bb.jpg[/img:41f108b04c]

[b:41f108b04c]Reprezentujący Poznań Amnesis i GrimDemon w ścisłej współpracy z Grupą Eksploracyjną "Kernwerk"
która opiekuje się zabytkowym Fortem Va Bonin
wraz z gościnnymi setami DJane Sigma (W-wa) i DJ Attack (Pń)

zapraszają 17 stycznia w sobotę
na unikatową imprezę undergroundową
w klimatach EBM, Industrial, Darkwave i PsyTrance[/b:41f108b04c]

lokacja:
[b:41f108b04c]FORT TRAX
w Forcie Va.Bonin - ul.Szanieckiego, przy Lechickiej, koło Plazy[/b:41f108b04c]

mieści się on na os.Bol.Chrobrego za wieżowcami, w kierunku Plazy,
tylko 5 min od przystanku PST Poznań Plaza

[img:41f108b04c]http://www.fortva.yoyo.pl/vaplan2.jpg[/img:41f108b04c]

[b:41f108b04c]dojazd tramwajami 12,14,15
powrot - tramwaj N21 na Kaponierę co 30 minut[/b:41f108b04c]

Fort Va jest to jeden z fortów wybudowanych na początku XIX w wchodzących w pierścień tzw Festung Posen.
Dobrze zachowany mimo zarówno ciężkich walk o niego toczonych w czasie zdobywania miasta w '45r.
Oczyszczony, osuszony i będący w trakcie zagospodarowywania i przygotowań do szerszej prezentacji
otwiera dla Was swoje bramy tej nocy!

więcej info o obiekcie (historia, zdjęcia, opisu) oraz grupie "Kernwerk" znajdziecie pod adresem

http://www.fortva.yoyo.pl

gorąco polecamy zapoznanie się z tym!

[b:41f108b04c]info organizacyjne:
start 20:00
wstęp 5 zł (składka na koszty renowacji i opieki nad zabytkiem, oraz doposażenia go)[/b:41f108b04c]

pomieszczenia zostały specjalnie przygotowane na tę okazję, zabezpieczone, odizolowane,
przygotowane pomieszczenie sanitarne oraz inne atrakcje, zabezpieczone przed mrozem
aczkolwiek ubrać się należy odpowiednio jak na te porę roku!

[b:41f108b04c]o godzinie 20:00, 20:30, 21:00,21:30 i 22:00 przewodnicy będą na Was czekać przed wejściem głównym od strony Lechickiej
przy Poznań PLAZA abyście mogli bezpiecznie i bezproblemowo dotrzeć do Fortu [/b:41f108b04c]

w planach takze wideo prezentacje, wizualizacje
o 20:30 projekcja koncertu Diary of Dreams
(w tych okolicznościach - niewątpliwie wywrze to na Was niezapomniane wrażenia!)



Wysłany: 2009-01-08 17:10

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zapowiada się ciekawie :)

Tylko zastanawiam się ciągle, czemu ten fort nazywa się "Bonin" :? Do Bonina (na którym zresztą mieszkam jedną nogą) to trochę kawałek stamtąd :wink:

A nietoperze tam jeszcze latają? 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-01-08 23:18

Dobra przełożyłem samolot i ide na ten fort Łza w oku sie zakreci - tyle lat sie tam piło tanie wina... ostatni raz przed wakacjami chyba. Potem brame zamknęli na głucho i nie można było się dostac od frontu.

Boje sie tylko o menelstwo. Jak bedzie głośno to muza moze sciagnać okolicznych drechów i bezdomnych mieszkajacych obok w tekturowych domkach.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-01-09 09:17

Od kiedy brama jest zamknieta, zainteresowanie obiektem przez osoby postronne dosc mocno spadlo.
Dzwieku bedzie uciekac bardzo malo poza mury fortu - wiec tutaj jest plus :wink:
Kiedy robilismy testy naglosnienia nikt nawet nie zwrocil uwagi (a brama byla otwarta). Wiec z menelstwem nie powinno byc problemu.

Do Adry:
Ekipa organizujaca impreze Fort Trax - nie podejmowala zadnej decyzji dotyczacej zadnej 18-stki, imprezy okolicznosciowej czy czegokolwiek innego.
Bysmy prosili o nie wprowadzanie ludzi w blad i nie robienie sztucznego zametu.
W chwili obecnej staramy sie sprawic zeby nie skonczylo sie na jednej imprezie a Fort Traxa uczynic eventem cyklicznym. Na ten moment jest to nasz jedyny cel i jedyna decyzja.
Nastepnym razem polecam porozmawiac z nami o takiej mozliwosci oraz zrobienia koncowych ustalen zamiast wypisywac rzeczy mijajace sie z prawda.
-
Zapraszamy na impreze :)


Zyje...


Wysłany: 2009-01-11 16:05

Byłam tam wiele lat temu, pierwsza gotycka sesja zdjęciowa... chętnie się wybiorę, bo miejsce jest zajebiaszcze :D:D:D:D



Wysłany: 2009-01-11 16:09

A pamietasz Kuba wycieczke Norwega do fotru?:P


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-01-11 16:16

http://www.lastfm.pl/event/892142 :D



Wysłany: 2009-01-12 09:17

Cholera, mnie nie będzie - tym razem badamy Bazyla i Bloodthirst :/ , ale co się odwlecze to nie uciecze :twisted:


.


Wysłany: 2009-01-12 09:37

Horsea (Matuzalem)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Fort... mmm... niezły klimacik. 8) Pogratulować pomysłu! I oby wypaliło z tą cyklicznością, bo nie każdemu uda się tam być tym razem. :D


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2009-01-12 13:55

[quote:b72ab5786d="CHMK"]
Tej, albo jesteś jakiś spięty, albo o czymś nie wiem, ale Adry nigdzie nie nadmieniła, że to wasza ekipa ma coś organizować na jej osiemnastkę. Zamętu sztucznego ten post też nie wprowadził w przeciwieństwie do Twojego postu

Co do imprezy, fiu fiu - genialnie, że wreszcie będzie tam coś zorganizowane! Do zobaczenia.
[/quote:b72ab5786d]



Do ekipy Fort Traxa naleza takze opiekunowie fortu. Do tego ja odpowiadam za organizacje wszelkich imprez ktore beda sie tam odbywac. Co w tym wypadku oznacza wylacznosc Fort Traxa na miejsce. Wiec jak sam widzisz wszystko jest obgadane pomiedzy nami i ustalone a skoro Adry ze mna nie rozmawiala to nie ma mozliwosci zorganizowania tam imprezy.
Fort Trax jest wspolnym przedsiewzieciem wszystkich osob ktore udzielaja sie na tym obiekcie.
A zaangazowanych w to jest duzo osob :)
Za co bardzo dziekuje.

[quote:b72ab5786d="CHMK"]
Ps. Czy możliwe będzie wnoszenie alkoholu w butelkach szklanych?
[/quote:b72ab5786d]

Z takimi pytaniami prosze na PM.


Zyje...


Wysłany: 2009-01-12 17:35

[quote:35fd872e16="Amnesis"]
Z takimi pytaniami prosze na PM.
[/quote:35fd872e16]

A czemu na PM? jakos nikt nie poruszyl tematu gastronomicznego na tejze imprezce wiec miloby bylo dowiedziec sie czy jakies zaopatrzenie jest przewidziane czy kazdy w swoim zakresie czy po prostu alkohol verboten :>


i'm.the.bitch.you.hate


Wysłany: 2009-01-12 20:44

Stacja benzynowa jest rzut beretem. Maja dobre hot dogi


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-01-12 23:27

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:d0acf7755b="rndhcs"][quote:d0acf7755b="Amnesis"]
Z takimi pytaniami prosze na PM.
[/quote:d0acf7755b]

A czemu na PM? jakos nikt nie poruszyl tematu gastronomicznego na tejze imprezce wiec miloby bylo dowiedziec sie czy jakies zaopatrzenie jest przewidziane czy kazdy w swoim zakresie czy po prostu alkohol verboten :>[/quote:d0acf7755b]

Ano racja, ja też bym chciała wiedzieć, bo sorka, ale nie będę przepłacać na stacji benzynowej jakakolwiek by ona nie była super 8) I nie o żarcie mi chodzi 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-01-13 02:52

hot dogi sa po 1zl - co tu chcesz przeplacic. Organizatorzy beda zaopatrzeni w browar.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-01-14 12:04

dobra wiadomość - w sobotni wieczór zapowiadają odwilż

planowany plan jazdy:

do 20:30 Dark Ambient
20:30 koncert Diary z dvd
21:30-23:00 Amnesis / Grim
23:00 Attack
00:00 Sigma
01:00 - Amnesis / Grim

mimo że będzie cieplej nie zapomnijcie o odpowiednim obuwiu i ubiorze no i jako że nie jest to typowy clubbing wpadnicie już od początku imprezki

w razie czego - tak jak podane jest w newsie co 30 min będzie ktoś pod Plazą z przewodnikow



Wysłany: 2009-01-14 12:21

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:e724b7e762="amorphous"]hot dogi sa po 1zl - co tu chcesz przeplacic. Organizatorzy beda zaopatrzeni w browar.[/quote:e724b7e762]

toc pisalam, że jedzenie mnie nie interesuje, ino alkohol :wink: jakby piwo kosztowało 1 zl to bym śmigala na te stacje benzynową co chwilę :roll: :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-01-14 14:42

kurna no w kalesonach jeszcze na imprę nie lazłem a będezie trzeba bo na bank piździć tam będzie jak za Ivana Groźnego. No cóż... zawsze musi być ten pierwszy raz :D

Flacha coli w plecak, termofor za gacie i heja. na bank sie pojawię.

Zmarznięte po imprezie piękne niewiasty zapraszam na herbatkę do mojej pobliskiej "rezydencji"


enjoy the violence


Wysłany: 2009-01-14 16:55

[color=violet:39a793ce7e]Nie rozumiem co tu jest do wstydu jeśli chodzi o alkohol... W Forcie będzie zimno, a samą muzyką się nie rozgrzejemy Ja nie mam nic przeciwko samodzielnemu zaopatrzeniu... Tylko trzeba by jakieś kosze na śmieci umieścić Pozdrawiam i do zobaczenia:)[/color:39a793ce7e]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-01-18 03:14

Chcę podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w imprezę. Wszystkim osobom grającym, (wymienię w kolejności plakatu) Sigmie, Attackowi i Grimowi za wkład, serce które włożyli w tą imprezę i realizacje. Dziękuję grupie "Kernwerk”, należącą do Fort Traxa, za realizacje i zaplecze techniczne które było tak potrzebne. Na pewno nigdzie nie znajdziemy drugiej tak samo zaangażowanej we wszystko ekipy.
Bym chciał tylko dodać, że nie byłem jedynym organizatorem jak mogą myśleć niektórzy, czy jestem osobą odpowiadającą za wszystko. Stworzyliśmy to miejsce jako drużyna. I drużyną tą pozostaniemy.
Organizatorem była każda osoba która włożyła swoją własną cegiełkę w to wydarzenie. W obojętnie jaki sposób.
Fort Trax jest ekipa złożoną z wielu osób. I inaczej nie jesteśmy w stanie tego stworzyć. Wszyscy podejmujemy wspólne decyzje i wspólnie będziemy decydować o przyszłości tego miejsca.
W chwili obecnej możemy zapewnić, że ekipa która grała na dzisiejszym Fort Traxie jest ekipą stałą i my wszyscy będziemy mieli przyjemność dla was grać na każdej imprezie.
Wstępna cyklizacja jest przemyślana na co 3 tygodnie. Chyba, że będziecie na tyle zainteresowani tym wydarzeniem żeby robić je co dwa tygodnie. Jesteśmy w każdym momencie do waszej dyspozycji.
Na koniec (chociaż tak samo uważamy to za ważne) chcemy podziękować osobom które pomimo zimna przybyły na Fort. Dzięki wam możemy rozwijać się dalej i inwestować w to miejsce. Dlatego, że byliście, bawiliście się, postaramy się na następny raz jeszcze lepiej przygotować te miejsce do warunków które będą już bardziej znośne. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, skontaktujcie się z nami. Będziemy starać się je poprawiać i wdrażać na bieżąco na tyle na ile będziemy w stanie zapewnić to finansowo.
Pozwolę sobie podpisać to jako my wszyscy. Wszyscy twórcy tej imprezy.
Dziękujemy za wszystko
Ekipa Fort Traxa


Zyje...


Wysłany: 2009-01-18 11:36

Diesel (Matuzalem)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Stwierdzam, że impreza była fajnie wymyślona, ale jak dla mnie to musi jeszcze troszkę dojrzeć, bo sam się nawet do końca nie przygotowałem na takie warunki. Nie miałem okazji długo przebywać, bo zostałem po chwili zlobbowany na zmianę lokalu, ale uważam że to najbardziej klimatyczne miejsce na imprezę jakie kiedykolwiek widziałem. To był prawdziwy MROKH :twisted:. Szkoda tylko, że było tak strasznie zimno, ale popieram podobny pomysł na wiosnę (jeśli chodzi o pogodę) i z większą dawką jakiegoś gotyku, bo to idealnie by się wpasowało w te mury. Gratulacje za oprawę i zaangażowanie. Przepraszam, że nie mogłem dłużej z wami poprzebywać. Liczę na kolejną edycję.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło