Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Fort Trax. Strona: 2

Artykuł: Fort Trax

Wysłany: 2009-01-18 14:20

[quote:8899926665="Diesel"]Stwierdzam, że impreza była fajnie wymyślona, ale jak dla mnie to musi jeszcze troszkę dojrzeć, bo sam się nawet do końca nie przygotowałem na takie warunki. Nie miałem okazji długo przebywać, bo zostałem po chwili zlobbowany na zmianę lokalu, ale uważam że to najbardziej klimatyczne miejsce na imprezę jakie kiedykolwiek widziałem. To był prawdziwy MROKH :twisted:. Szkoda tylko, że było tak strasznie zimno, ale popieram podobny pomysł na wiosnę (jeśli chodzi o pogodę) i z większą dawką jakiegoś gotyku, bo to idealnie by się wpasowało w te mury. Gratulacje za oprawę i zaangażowanie. Przepraszam, że nie mogłem dłużej z wami poprzebywać. Liczę na kolejną edycję.[/quote:8899926665]

Podpisuję się pod tym obiema łapkami. Również liczę na kolejna edycję, mam nadzieję, że będę wtedy bardziej "w stanie" Miejscówka świetna ale samą imprezę trzeba dopracować.


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2009-01-18 14:22

elektronik_tk (Bicz)
elektronik_tk
Posty: 117
Człuchów/Poznań

ja też byłem niestety dość krótko;/ ale klimat był:D bardzo mi się podobało :>
cykliczność co 2-3 tygodnie? Jestem absolutnie za :) Zaplecze płynnego paliwa jak widać też było nieźle przygotowane :>



Wysłany: 2009-01-18 15:40

A tu foty:

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=6510


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-01-19 07:30

Miejsce zdecydowanie ma potencjał, to trzeba przyznać. Tunelowa wizja z sylwetkami ludzi i brzmieniem dynamizującym cały obiekt robi wrażenie. Myślę że warto by było, jeśli to możliwe, rozszerzyć teren imprezy z głównego korytarza na jego rozgałęzienia, czy inne sale oraz dodać nieco miejsc siedzących.

Ogółem, mimo dość krótkiego pobytu tam, pozytywnie oceniam, oby tak dalej. :)


"Zdarza się."


Wysłany: 2009-01-19 09:24

Byly bunkry - bylo zajebiście :D

Nareszcie jakaś alternatywa dla tego Bazyla.


enjoy the violence


Wysłany: 2009-01-23 22:08

Jezeli macie jakis pomysl jak lepiej by mogla funkcjonowac toaleta to piszcie :)
Jesli bedzie pomysl mozliwy do zrealizowania to postaramy sie tym zajac.
Miejsca do siedzenia bedziemy starali sie na bierzaco uzupelniac.
Co do swiatla to pytanie tylko gdzie?
Jesli chodzi o boczne korytarze to nie sa jeszcze przygotowane na warunki imprezy. W przyszlosci mamy zamiar je otworzyc, niestety wszystko z czasem.
Z naszych wyliczen wynika ze na forcie bylo na pewno ponad 100 osob. Ile dokladnie, niestety nie jestesmy w stanie do konca stwierdzic.
Mamy nadzieje ze poprawa pogody i ocieplenie lepiej wplynie na frekwencje.
Kiedy ustalimy termin odrazu damy znac :)
Pozwole sobie dodac linka do mojego myspace (odrazu do galerii)
Tam jest wiekszosc fotek
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=396687975&albumId=1347855

Wstepny termin nastepnej edycji Fort Traxa Vol.2 jest przelozony na 14 lutego z powodu trwajacej sesji
Niedlugo wiecej informacji


Zyje...


Wysłany: 2009-01-25 16:13

elektronik_tk (Bicz)
elektronik_tk
Posty: 117
Człuchów/Poznań

moje fotky:
http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=6579



Wysłany: 2009-01-28 10:07

sądzę że paletka średniej wiekości zniczy załatwiła by sprawę bo podłączanie kolejnych żarówek na 220v może zbytnio nadwyrężyć generator prądu

ciekawe ile z Was wiedziało że to na generatorze było całe zasilanie - chcieć to móc :D



Wysłany: 2009-01-28 13:15

Skoro następny termin jest planowany na 14 lutego to mam propozycję aby teraz oprócz piwa organizatorzy sprzedawali gorącą kawę, herbatę albo coś w tym stylu. Sądzę że zarobią nawet lepiej niż na piwie a wzięcie będą mieli spore jeśli znowu bedzie tak ciepło :-) Albo jeszcze lepiej - niech nakupują grzańców i sprzedają na kubki ( podgrzane oczywiście ) Skombinować palnik z butlą z gazem to chyba nie taki problem.
Natomiast co do toalety... Chyba najprościej byłoby wstawić tam po prostu ze 2-3 kabiny Toitoi ( czy ja to się pisze...) I to nawet tam do środka. Póki zima z wentylacją nie bedzie problemu w bocznych skrzydłach.
Pozdrawiam


"Dzwony już ostygły; milczeniu daję rękę Niech mnie poprowadzi wzdłuż krętej uliczki Niech będzie przewodnikiem cichym i jak pies wiernym I niech mi pozwoli miasta urok wyśnić"


Wysłany: 2009-01-30 14:28

Ok. Mamy ostateczny termin imprezy.
Niestety z powodu niedyspozycji niektorych osob w dniu 14 impreza zostaje przelozona na 21 lutego (+ ze powinno byc cieplej)
Ten termin jest pewny w 100% i cokolwiek by sie nie dzialo obiecujemy ze impreza odbedzie sie.
Postaramy sie zeby to byl juz ostatni taki poslizg. W ciagu kilku dni dodamy impreze do wydarzen.
(Co do swiatla mysle tez ze znicze zalatwia sprawe, ostatnio efekt byl nieziemski :))


Zyje...


Wysłany: 2009-01-30 19:38

Diesel (Matuzalem)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

To się nawet dobrze składa, bo na 14 lutego planowana jest druga edycja Strasznie Mrocznego Zimowego Ogniska nad Strzeszynkiem 8)
Szczegóły tutaj: http://www.darkplanet.pl/Strasznie-Mroczne-Zimowe-Ognisko-vol-2-7313_event.html


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-02-04 21:28

a może i ja znów się tam pojawię ^^ impreza wymaga pewnych dopracowań, no ale przecież nic na początku nie było od razu idealne :P


Muzyka jest jak sen. Przy niej odpoczywasz...


Wysłany: 2009-02-17 16:30

Niestety z powodow zawalenia niektorych egzaminow przez czesc ekipy i koniecznosci skupienia sie na nauce jestesmy zmuszeni do przelozenia Fort Traxa na termin po sesji poprawkowej. Tym razem nie bedziemy juz robic nic nad wyrost i jesli termin bedzie pasowac wszystkim bez czynnikow zewnetrznych podamy info + oficjalny wpis do wydarzen.
Przepraszamy wszystkich za nieoczekiwane odwolanie imprezy. Postaramy sie zeby wiecej takie sytuacje nie mialy juz miejsca.
Pozdrawiamy
Ekipa Fort Traxa


Zyje...


Wysłany: 2009-02-17 16:38

ale laptopa zawsze można postawić,włączyć łinampa i impreza jest :lol:



Wysłany: 2009-02-17 18:35

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

coś kiepscy z was studenci :P 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-03-06 23:52

Są już może jakieś wstępne ustalenia co do daty kolejnej imprezy ?


Muzyka jest jak sen. Przy niej odpoczywasz...


Wysłany: 2009-04-09 07:15

Zdarza się różnie nie wszyscy muszą być na łatwych kierunkach.
Projekt nie upadł. Dopadły nas lekkie zmiany przy bramie wejściowej (drobny remont) i awaria agregatu.
Termin imprezy to 25 kwietnia.
Dajcie znać swoim znajomym :)


Zyje...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło