Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

czego se słuchacie?. Strona: 163

Wysłany: 2007-02-21 00:58

Magiczny, Qntal IV, dosłownie magiczny! Kto nie słyszał, musi nadrobić zaległości :!: Coś niesamowitego, nawet nie będę opisywać tych dźwięków, jak rozbrzmiewają i niosą się, wypełniają człowieka, urzekają pięknem. Byłam zdziwiona, jak inaczej ten zespół pokazał się w innych utworach, to była pierwsza ich płyta, jaką usłyszałam i mnie oczarowała, niestety wolałabym pozostałych nie usłyszeć...

Qntal - Vogelfluc, Dulcis Amor... ^^ Po prostu czary...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-21 07:04

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Horrorscorpe - Pictures of Pain


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-21 13:09

Rammstein - Reise, Reise


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-21 14:22

Audioslave - Audioslave 8)


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-21 14:58

Therion - Son Of The Sun


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-02-21 16:12

[quote:ddb88a7ed6="Eris"]Therion - Son Of The Sun[/quote:ddb88a7ed6]

Boskie! ^^ I od razu mi sie koncert przypomniał, ech... :wink:
Aż sobie zmieniłam Lacunę Coil Na ten utwór... Ale odczywam zapotrzebowanie na coś zupełnie nowego, tylko jakoś nie może mi wpaść w łapki coś, w czy mogłabym się tak zakochać, by zatracić choć na parę chwil... Żeby każdy dźwięk był świeży i wyjątkowy... Z siłą, wdziękiem, emocjami...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-21 17:24

Danzig - I Luciferi


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-22 03:23

Arch Enemy - Kill With Power


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-22 03:32

Type'O'Negative - Blood&Fire


Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. (A. Einstein)


Wysłany: 2007-02-22 03:35

Skid Row - Breakin' Down


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-22 06:53

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Gamma Ray - Heaven or Hell


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-22 08:26

W końcu dziewczyny się obudziły i ni emuszę się obawiać, że będę im przeszkadzać swoją muzyczką, więc...

Trail Of Tears - Empty room

Jestem zakochana w tym utworze.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-22 13:38 Zmieniony: 2007-02-22 16:24

to ja skromnie proponuję Void of Silence, włoska kapelka, dla mnie miodzio....

opis wg mojego znajomego, który zresztą "zaraził" mnie Void..:
"zespół ze słonecznej Italii, ale muzyka jak najbardziej księżycowa" :twisted:
polecam serdecznie :)


"Kocham ziemię , po której ON stąpa, powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i Jego całego bez zastrzeżeń" http://listonic.pl/joannaachaja/choinka


Wysłany: 2007-02-22 14:41

[quote:89db206b43="Loraldil"]to ja skromnie proponuję Void of Silence, włoska kapelka, dla mnie miodzio....[/quote:89db206b43]

O! Nie znam! Muszę się dowiedzieć czy ktoś ze znajomych ma i mógłby mi nagrać... A teraz Trail Of Tears - ciąg dalszy i powtórka z rana. :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-22 18:13

Właśnie powoli dobiega końca album Skid Row "Subhuman Race", a w kolejce czeka już "God Hate Us All" Slayera :twisted: :twisted: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-22 23:52

Vader - Revelation Of Black Moses


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-22 23:57

Lacrimosa - Am Ende stehen wir zwei

Ten zespół za każdym razem potrafi mnie zaskoczyć i oczarować, choć wielokrotnie już przesłuchałam ich dyskografię. <rozmarzona>


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-23 01:30

Yoko Kano - The Real Folk Blues

Jakoś w nocy często mnie bierze na japońską muzyczkę, ma coś takiego w sobie, co działa na mnie bardzo kojąco i pozwala na pełen odpoczynek i relaks..


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-23 01:39

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

rycnia zas najebany wróciłem ROCK N ROLLL


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-23 01:52

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Aktualnie Einsturzende Neubauten przed snem. Polecam ofiarom różnych dziwnych faz:P


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło