Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

czego se słuchacie?. Strona: 161

Wysłany: 2007-02-17 22:13

Coś mnie na smęty wzieło....Dżem-Modlitwa..........normalnie łzy mi ciekną po policzkach jak tego słucham....


memento mori


Wysłany: 2007-02-17 23:36

[quote:a5837ac92f="nerevarine"]Teraz z kolei.. Dir En Grey - Withering to death.[/quote:a5837ac92f]

O! Co ja widzę: j-rock. :D Jak miło... ^^ I to najlepszy, jaki znam, uroczy Kyo, od razu mi przywodzi na myśl ładne obrazy, barwy i japoński klimat... Kojarzy się z paroma sympatycznymi osobnikami... I przypomina o zbliżającym się konwencie. A co mi tam, spytam: jedzie ktoś na Ecchicon? Pewnie nie, ale nie szkodzi zapytać...
http://ecchicon.glt.pl/

[quote:a5837ac92f="Czarna13"]Coś mnie na smęty wzieło....Dżem-Modlitwa..........normalnie łzy mi ciekną po policzkach jak tego słucham....[/quote:a5837ac92f]

Jestem w stanie to zrozumieć, zarówno w samej muzyce, jak i w słowach jest ukryte tak wiele przekazu i emocji...

Na mnie jeszcze bardziej działa Lacrimosa, wiem, to już zupełnie co innego, ale ta kapele bardzo pobudza moje emocje, właśnie tak, że od samych tych dźwięków mogłabym śmiać się lub płakać. Przynosi też natchnienie. To ma tyle wyrazu, treści, zwrotów, piękna... Tak działa na zmysły, a jednak nie ma namacalnej formy, zmienia się, ulatuje, i aż samo się naprasza, by zachowywać wrażenia...By ujmować je w słowa... Pobudza myśli i wyobraźnię, przywołuje obrazy, dodaje wszystkiemu barw i wyrazu...

Teraz właśnie leci u mnie płytka "Inferno"


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-18 02:17

Wiem, że ciekawy, kumple organizują. Z Poznania, z ekipy DP jedzie Riel, a tak poza tym to nie mam pojęcia. A wejściówki ludzie kupują na miejscu, powinno się przewinąć parę setek osób... Ciekawych ludzi można spotkać. .

Lacrimosa - Siehst du mich im Licht


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-18 04:52

Clint Mansell i muza ze Żródła...idealne na ta porę nocy...



Wysłany: 2007-02-18 05:34

A u mnie wciąż króluje Lacrimosa, z przerwami na muzyczkę z krótkich, śmiesznych filmików, które sobie oglądamy z kolegą. :)


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-18 09:46

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Van Halen - Dreams z koncertu w Toronto :D FENOMENALNE!!!!!!!!!!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-18 14:02

Soundtrack z Gwiezdnych Wojen.... a dokładniej dwa kawałki "Padme's Ruminations" i "The Battle In The Snow" :)



Wysłany: 2007-02-18 14:30

Dream Theater - Train Of Thought


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-18 15:58

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

Moonchild Domain (Dimmu Borgir)


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2007-02-18 21:01

Rammstein - Herzeleid 8)


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-18 22:19

Mnemic-Bloodstained


memento mori


Wysłany: 2007-02-18 22:46

My Dying Bride - Deeper Down


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-19 01:05

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

Where Dead Angels Lie (Dissection)


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2007-02-19 01:35

Dark New Day - Brother i Sepultura - Refuse Resist... i dobranoc :wink:



Wysłany: 2007-02-19 02:00

Cannibal Corpse - Sentenced To Burn


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-19 05:19

Gothica - Stagione oscura

Potężna i dostojna muzyka... Przejmująca, powiedziałabym, że nieco przytłaczająca swoim pięknem - ciężarem, któremu człowiek chce się całym sobą oddać. Przy takich utworach zaczynam rozumieć, jak niektórym może się nie podobać gothic - można ulec urokowi i pokochać to, albo wręcz przeciwnie i nie lubić. Za to, gdy już dochodzę do utworu "Lost in reverie", tak zatapiam się w tych dźwiękach, że odrzucenie ich wydaje się sytuacją tak absurdalną, że aż śmieszną. A przecież nawet nie jest to jedna z moich ulubionych kapeli... Ale ma tą magię, jakiej poszukuję w tego typu muzyce.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-19 06:37

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

IRA - Znamie tej płyty zawssze słucham jak jest coś nie tak i niewiem o co chodzi:P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-19 09:31

KabaL (Bicz)
KabaL
Posty: 105
Szczecin/Gorzów Wlkp.

Biohazard - Loss


"Serve In Heaven Or Rule In Hell"


Wysłany: 2007-02-19 10:09

Nile - The Burning pits Of The Duat


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-19 15:28

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Gamma Ray - No World Order i Power Plant Fes dawno tego niesłuchałem i cos mnie dziś natchneło po przeczytaniu artykułu że bedzie nastepna edycja Mystic Festival :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło