Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 162

Wysłany: 2007-02-19 16:08

http://www.youtube.com/watch?v=areyUfCNFxY


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-02-19 17:00

Primal Fear - Seven Seals 8)


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-19 18:03

Też zmieniam klimat. Therion - Gothic Kabbalah


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-19 19:15

Trochę dziwna rzecz, nic mi nie podchodziło... Cokolwiek puszczałam, to były dla mnie tylko dźwięki, nawet ładne, ale zwyczajne... Nie przestały nagle mieć w sobie klimatu, czaru, płynności i siły przekazu... Tylko widziałam jak to wszystko jest niesione przez dźwięki i omija
mnie, ani nie oddziaływuje na mnie, moja odczucia, wrażenia, ani nie pasuje do tego, co się we mnie dzieje.. Melodie mnie nie poruszały, nie wciągały... Nie wpadałam w rytm... Słowa odbijały się głuchym echem.. Sam ten fakt był drażniący i nie miałam ochoty słuchać ulubionych piosenek bez przyjemności. .Nawet nie mam jakiegoś sprecyzowanego nastroju, tylko jakiekolwiek odczucia czy myśli mi się pojawiają, nie dopuszczają do siebie bodźców dźwiękowych. Ale przecież muzyka mnie nie może zawieść, prawda? Więc włączyłam sobie ambientowe kawałki i to jest to. Nic strasznie wyszukanego, głębokiego, silnie oddziałującego na emocje, ale zarazem ładne, które coś w sobie mają, nie niosą wrażeń, ale pogłębiają, . Normalnie szukam doznań niemal fizycznych, duchowo-zmysłowych, jednak teraz, specjalnego, po prostu dobrze uzupełniają ciszę ale jest dobra, jak mój nastrój nie zamierza wchodzić z żale jest dobra, jak mój nastrój nie zamierza wchodzić z żadne interakcje z dźwiękami, to jest coś, co dobrze wpływa między obrazy i treści, kształtujące się w mojej głowie, otacza mnie, uzupełnia ciszę... Dopełnia stan, w którym jestem, jakoś pozytywnie ukierunkowując... Można przy tym wpaść w trans wykonywania czynności, którą się akurat robiło... Całkiem przyjemny. ^^


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-19 20:57

WC Olo Garb - The Case Of The Four Women
http://www.youtube.com/watch?v=zWMYcxEZIqA



Wysłany: 2007-02-19 21:15 Zmieniony: 2007-02-19 22:25

"Miłość jest jak biegun ciepła
Transcendentna energia
Miłość to późna godzina
Absolutna przyczyna
I moje serce czasem
Też czuje jej rytm
Kiedy zamykam oczy...
(..)
...Kiedy uśmiechamy się przez łzy
Kiedy przeklinamy się nawzajem
Ja nie mówię "kocham"
Pewnie sama dobrze wiesz dlaczego
Ja jestem prostym pytaniem
Ty jesteś na nie odpowiedzią"

Echh, czy muszę coś jeszcze mówić? Po raz kolejnu już tego słucham, od kilku dni chodziła za mną ta piosenka...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-19 21:19

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Diorama - Pale


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-02-19 22:34

Pink Floyd - Wearing The Inside Out


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-19 22:36

Honor'ka :twisted:


We must...


Wysłany: 2007-02-19 23:14

A u mnie znów zawitał Moonlight. Morgana bawi się w św. Mikołaja i rozsyła ludziom muzyczkę, a przy okazji sobie włącza te kawałki, więc jak przyszła pora na album "Meren re", to automatycznie zawitał na playliście. Miło wrócić do starych, dobrych kapel... <rozmarzona>


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-20 00:41

Kapela ze Wsi warszawa-sowa ,a jakoś tak mnie wzieło


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-02-20 01:16

No to teraz może coś trochę mocniejszego... Dimmu Borgir i "Satan My Master" :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-20 01:24

Skid Row - 18 And Life


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-20 11:15

KabaL (Bicz)
KabaL
Posty: 105
Szczecin/Gorzów Wlkp.

Soulfly - Back To The Primitive


"Serve In Heaven Or Rule In Hell"


Wysłany: 2007-02-20 11:32

http://www.youtube.com/watch?v=FY2s6dbpZ0U&mode=related&search=


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-02-20 14:08

Skid Row - Breakin' Down


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-20 15:35

Sickening Horror - Sub Sound of Decomposing Images


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-20 16:53

Strapping Young Lad - The New Black


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-02-20 22:39

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

Ad Astra (Arcturus)


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2007-02-21 00:21

Static- X "The Only"



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło