Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Metallica - Beyond Magnetic. Strona: last

Artykuł: Metallica - Beyond Magnetic

Metallica - Beyond Magnetic Wysłany: 2011-12-23 14:46

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Czarna płyta z dotychczasowych poczynań Metellicy niezaprzeczalnie jest numerem jeden
Lulu był jak kopniak w **** Beyond Magnetic wygląda jak szybka próba załagodzenia negatywnego wizerunku, czy im się to udało, według mnie stworzenie Beyond Magnetic było niczym wrzucenie kropli wody do wyschniętej studni.. Nowy album pokarze czy udało im się dokopać do wody.


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Metallica Wysłany: 2011-12-23 15:23

EPka "Beyond Magnetic" to prezent dla fanów z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Nie zawiera nowych utworów (chociaż wszystkie cztery nie były wcześniej publikowane), ale odrzuty z sesji "Death Magnetic".

Jeśli to przeprosiny za koszmarne "Lulu" to... Przyjmuje je, w końcu to (oczywiście "Beyond...", nie "Lulu") najlepsza rzecz jaką ten zespół wydał w ciągu ostatnich 20 lat.


http://pablofrompoland.blogspot.com/


Wysłany: 2011-12-23 17:26

[quote:b5f1438c99] mimo iż od lat zespół karmi fanów śmieciami, to zawsze znajdzie się ktoś kto to kupi. [/quote:b5f1438c99]

Lepiej bym tego nie ujął:)


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-04-10 11:20

ja tam wolę już nie wracać ani do Death Magnetic ani do tej EPki.
zawsze w aucie mam pierwsze płyty Metallicy bo po czarnej studyjne albumy się skończyły
zauważcie sami po setlistach z koncertów, zespół odchodzi od grania tego co zrobił po czarnej płycie i zdecydowanie wraca w przerabianym materiale do korzeni...
... szkoda tylko że wokal już nie ten sam ...
... wiele już stracił James i to se już nie wrati


\m/ STILL HARD \m/ STILL HEAVY \m/ METAL FOREVER! \m/


Wysłany: 2012-04-10 21:28

[quote:cf0fcf39e9="angel999"]
... wiele już stracił James i to se już nie wrati [/quote:cf0fcf39e9]

Taaaaaaaaaaa...



Wysłany: 2012-04-11 18:57

[quote:7774f77989="DEMONEMOON"][quote:7774f77989="angel999"]
... wiele już stracił James i to se już nie wrati [/quote:7774f77989]

Taaaaaaaaaaa...

[/quote:7774f77989]

Zmiany personalne się zdarzają ale z takich powodów jak utracili Cliffa to żadnej kapeli nie życzę RIP our bass guru!
Pisząc o James'ie miałem na myśli jego głos.
Niestety ale zmieniła się jego barwa, brzmienie a wręcz stracił dla mnie charyzmę którą posiadał Zresztą to samo spotkało Axl'a z Gunsów


\m/ STILL HARD \m/ STILL HEAVY \m/ METAL FOREVER! \m/


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło