Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Cradle of Filth -Thornography. Strona: 2

Artykuł: Cradle of Filth -Thornography

Wysłany: 2006-12-14 13:12

A mi się tam płytka Thornography Kredek podoba ^^. Chociaż według mnie najlepsza była Midian. Z T. podoba mi się najbardziej The Byronic Man z panem Valo i Temptation z Dirty Harry :twisted:


"Kuka voi itsensa voitaa, ei koskaan havia..."


Wysłany: 2006-12-14 21:39

Pierwsze płytki Cradle są jeszcze jakoś znośne czasami, demówki także, ale to co ci ludzie zrobili na Nymphetamine i Thornography wbiło mnie po prostu w glebę. To tak jakby przykładowo Gorgoroth na następnej płycie zaprezentował rock gotycki :?. Nie potrafię zrozumieć, czemu ci ludzie są na tyle durni, żeby sprzedać ideę. Po zmianie stylu dla kasy stracili resztki klimatu i nie wiem jakim cudem można powiedzieć, że ta muzyka ma w tej chwili jakikolwiek klimat. Przecież to jest komercja w najczystszym wydaniu. Nie będzie przesadą porównanie ich chociażby do Linkin Park czy innego ścierwa. Żenada !!!

W pełni zgadzam się więc z Vincentem i GADem. Pozdrowienia dla nich.



Wysłany: 2006-12-16 12:13

A ja sobie wystapie w roli adwokata diabla. A co.

Jak slysze hasla pokroju :"sprzedali sie sprzedali sie", to sie zaczynam smiac. Po prostu zaczeli zarabiac na tym pieniadze i tyle.
Dwa, ida w jakis tam sposob do przodu, taka sobie droge wybrali. Jakbym mial sluchac kredek grajacych caly czas The Principle of Evil Made Flesh czy innym Vempire, to bym wymiotowal. I juz widze, jak Wy byscie sie tym zachwycali. Za pewne lecialy by hasla: Znowu tu samo , bla bla bla. Prawda jest taka ze wszystkich nie zadowolisz.

Teraz pytanie nastepne coz to jest ta komercja? Granie dla kasy? Zmienianie stylu dla kasy? Bo jesli pierwsze, to pokazcie mi zespol ktory nie chce miec z grania pieniedzy. Nawet jesli mowi, ze nie chce. to to jest gadanie glupot
A jesli to drugie? No coz, jestem wskazac X takich zespolow. Bo tylko Ci ktorzy, wydaja wlasnym sumptem a nagrywaja w domowym studio, nie wiele zmieniaja, badz wcale, ze swojego stylu muzycznego.

Co by nie bylo, jak juz zaznaczylem w jakims innym temacie. Kredek nie slucham nalogowo, plyty znam, z powiedzmy "dziennikarskiego" obowiazku, choc pare utworow maja ciekawych.

A ktos tam "buczał" na Tempation ze kiła. Ale to ma byc tak zrobione. Bo to cover dosc, hmm , specyficznego zespolu


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


buuuu Wysłany: 2006-12-28 22:41

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

A ja tak bardzo kochalam tamtego dawnego Credka...! buuuuu


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 10:39

Sachmet_Luna - to przeciez nikt nie karze CI sluchac nowych kredek;] Wlaczaj sobie starsze plyty i po problemie;]


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-29 11:25

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

no ale on zdradzil swoich starych, dobrych fanow :cry: A JA CHAMSTWA NIE ZNIESE :evil: :roll:


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 11:36

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

wiem, ale... ale... to nie te same Credki co byly i ich dawna swietnosc moge tylko podziwiac na starych plytach, bo juz nic takiego jak dawniej raczej nie stworza...buuuuu :cry:


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 11:44

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

wrrrr.... odcinam sie od tego nieznanego zespolu!!! Nowych juz nie kocham :? Ale starych JAK NAJBARDZIEJ!!! :lol: 8)


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 13:37

Sachmet... Marudzisz. Zespoly sie musza zmieniac, bo zastoj nie jest dobry, zaczeli grac tak, bo to sie sprzedaje i tyle. Na tej zasadzie jakby patrzec, ze sluchamy tylko zespolow ktore sie nie zmieniaja to bym musial sluchac, AC/DC, Acid Drinkers, Motorhead. I tyle.
Reszta sie zmienia, mniej lub bardziej


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-29 22:37

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

wiem o tym ze wiekszosc zespolow sie zmienia, ale te Credki to jak dla mnie nie Credki i tyle!


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 23:11

A co to wedlug Ciebie jest?? Przeciez jest ten "ukochany" Dani.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-29 23:34

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

a pier.ole juz te cale Credki!!! zostaje tylko przy Therionie, Tristanii, Dimmu, Darzamacie, Moonspellu i oczywiscie Kacie


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-31 13:16

[color=red:e8baf530c5] Każdy zespół w którymś momencie swej działalności ma pewne 'załamanie' twórcze, że tak to nazwę. Słyszałam już wiele opinii na temat ich nowej płyty i przyznam, że większość nie była pochlebna. Ososbiście słyszałam jedynie kilka utworów z tego albumu. Muszę przyznać, że dawniej tworzyli 'coś' lepszego. [/color:e8baf530c5]



Wysłany: 2006-12-31 13:55

Ten temat jeszcze nie umarł ?! Ludzie tworzycie debaty jak w naszym ojczysty sejmie... bez większego sensu. Każdemu czasem nie wychodzi, każdy zmienia też styl i gusta. Panowie widać zapragneli grać cos innego a moze zwyczajnie zmieniły im sie gusta... latka w końcu lecą i człowiek sie zmienia. Czy nad każdą kapela taka rozpacz będzie? SOAD też wydał dwie płyty zupełnie inne od tego co "było kiedyś" i mimo krytyki zostały one zaakceptowane i nikt tak nie rozpaczał... a tu niedługo nowa płyta Credek wyjdzie a wy dalej będziecie rozpaczać nad Thornography
Dajcie juz spokój :)



Wysłany: 2006-12-31 14:45

temat przeszedł w taki: czy wolimy zmiany czy nie

Sachmet_Luna nota bene wymienilas zespoly, ktore zostaly, hmm, zrownane z ziemia wlasnie za to ze sie zmienily, vide Moonspell, Tristania za "Ashes", czy swojego czasu, bardzo dawno temu Therion. Wiec jak sama widzisz, Tobie sie te zespoly podobaja, i jak sadze podobaja Ci sie zmiany w ich stylu grania. Komus sie to nei podoba, i to samo mozna powiedziec o kredkach.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Re: buuuu Wysłany: 2007-01-15 19:42

[quote:42a65760b7="GAD"][quote:42a65760b7="zaren"]Niemniej nie wiecej Cof stał sie wielka komerchom aczkolwiek to co teraz reprezentuje mozna porownac do TH i nawet styl maja podobny hehe...[/quote:42a65760b7]

Popieram zaren teraz cradle of filth stał się zajebistą komercją
i bardzo słabym metalem wcześniej grali black metal a teraz to niewiem .[/quote:42a65760b7]




[quote:42a65760b7="Sachmet_Luna"]A ja tak bardzo kochalam tamtego dawnego Credka...! buuuuu[/quote:42a65760b7]

no cuz były niezłe ale kasa wziełą góre hmmm


Forma nie zbawi świata...


Wysłany: 2007-02-27 18:04

[quote:5624ff49f0="nerevarine"]
BTW. Widział ktoś z Was najnowsze DVD Kredek? Normalnie miodasik !! :twisted:[/quote:5624ff49f0]
To z Roadrunnera? Powaznie dobre czy sie smiejesz? Bo nie wiem czy siegnac...



Wysłany: 2007-02-27 19:44

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Jestem zwolennikiem starych kredek...
Ale tak myślę czy by nie dać tej płycie jeszcze jednej szansy..
Hm...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-02-27 20:09

Hmm.. zazwyczaj daje sie szanse komus, kto ma zamiar sie zmienic, a nie sadze, zeby COF zaczelo grac jak na Dusk and Her Embrance. A tymbardziej ich wypalona plyta :D



Wysłany: 2007-02-27 22:17

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Nigdy nie byłam wielką fanką Kredek. Nowa płyta jest trochę inna niż powiedzmy Midian, czy Cruelty and the Beast, ale jest też parę fajnych kawałków- np. Tonight in flames, byronic man, rise of the pentagram czy under the huntress moon. Temptation, wybrane na pierwszy singiel, jest żałosne według mnie. Całość przeciętna to takie moje zdanie, a btw słyszałam, że Dani nie wyrabia wokalowo...


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło