Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Paradise Lost - Faith Divides Us - Death Unites Us. Strona: last

Artykuł: Paradise Lost - Faith Divides Us - Death Unites Us

Paradise Lost - Faith Divides Us - Death Unites Us Wysłany: 2009-09-28 14:54

Dla mnie to po prostu płyta kwartału, dawno nie słyszałem tak emocjonującej płyty mych starych ulubieńców- Angole góra, bo ostatni My Dying Bride też jest genialny... No i okładka- w chwili ukazania: klasyk!


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2009-09-28 14:59

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zgadzam się w 666% i już mogę zdradzić, że przy najbliższym zestawieniu nowości miesiąca vel Sąd Ostateczny, nowy krążek PL otrzyma u mnie jak najwyższą notę :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-09-28 15:46

W takim razie wypada sprawdzić co tez Angole nagrali :)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-09-28 16:44

PARADAJSI FOREVER. MDB Paradajsom może co najwyżej gitarki stroić:)


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2009-09-28 17:44

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Jak dla mnie nie ma sensu zestawiać ze sobą PL i MDB - obu zespołów. Mimo, że oba pochodzą z Anglii i wykonują mroczną odmianę metalu, to jednak różnice są zbyt znaczące, MDB zawsze szli w bardziej "funeralną" odmianę doom'u, podczas gdy PL raczej skłaniali się ku żywszym, często podrasowanych elektroniką brzmieniom, nie mówiąc o wokalu, który jak dla mnie też jest nie do porównania po prostu inny. ZResztą ostatnia płyta MDB też jest dla mnie bardzo dobra, ale chyba nei o tym ten temat, więc może powróćmy do wrażeń z najnowszego krążka Paradise Lost :)

Jak dla mnie kawałek "Last Regret" to numer jeden na tej płycie, a potem pierwszy na albumie utwór "As Horizons End" z genialną solówką w ok. 2/3 trwania kawałka :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-09-28 19:56

Zdodze sie z Cellarem :) choc nie przepadam za PL, to jednak chłopaki nagrali najlepszy album od czasów "Icon" i jak dla mnie jest ot druga najlepsza ich płyta własnie zaraz po "Icon".


.


PL Wysłany: 2009-09-29 10:36

Płytka jest dobra to nie podlega najmniejszego watpliwosci :) Jednakze u mnie kolejnosc jest troszke inna niz u Harlequina :P Draconian jest u mnie bezapelacyjnie najlepszy potem Icon a zaraz po nim Gothic, reszta zalezy od dnia :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło