Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

po filmie. Strona: 1

Artykuł: po filmie

Wysłany: 2009-06-09 17:57

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

widzę, że ktoś "Monstera" oglądał - nietrudne do odgadnięcia :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-06-09 18:08

"Kopiuj - wklej" to kiepska metoda pisania tekstów. Przynajmniej dwa pierwsze akapity już gdzieś czytałam. Wstyd :wink:



Wysłany: 2009-06-14 15:48

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Zauważ proszę użytkowniku o nicku "Pan", że chodziło nie tyle o film, czy jego streszczenie, lecz mój sposób odebrania go i pierwsze skojarzenia A że być idealistą nie warto - już słyszałam. To jednak jakaś część osobowości, która jest raczej przyrodzona, a nie wyuczona w celu podniesienia naszej atrakcyjności czy czegoś takiego.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-09-06 12:10 Zmieniony: 2010-09-06 12:25

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

[quote:770d526571="Gaia"] "Kopiuj - wklej" to kiepska metoda pisania tekstów. Przynajmniej dwa pierwsze akapity już gdzieś czytałam. Wstyd [/quote:770d526571]
Masz rację. Mój tekst wklejony z worda. Wtedy nie działała opcja edycji. Plagiatów się nie dopuszczam, gdyż to byłoby wbrew etyce moich studiów.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło