Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Co by warto było zobaczyć we Wrocałwiu, a co trzeba?. Strona: 3

Wysłany: 2009-02-26 17:05

Jeśli szykuje się jakieś DP'owe spotkanie we Wrocku to można się dopisać? Mogę też śmiało przenocować kogoś bo mam drugie wolne łóżko albo nawet dwie osoby ale wtedy ktoś będzie musiał się podzielić swoim wyrkiem :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-02-26 17:11

Chyba temat spotkania raczej umarł. Niech ktoś zarzuci jakiś termin i miejsce i poczekajmy na odzew :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-02-26 21:15

Wybiera się ktoś z Wrocławskich DP'owiczów na koncert Closterkeller albo na FAP w sobote :?: Wtedy można by się spotkać :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-02-26 21:47

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

A może ktoś się na Punky Reagge Live wybiera w piątek 6 marca??? :)


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-02-27 10:54

Na Closterkeller będzie chyba sporo osób.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-02-27 14:28

Może by się ugadać jakoś gdzie byśmy się spotkali tam na miejscu? Ciebie to ja na Closterze w WZ podczas Abracadabra widziałem z dziewczyną więc twarz już kojarzę :) Ino reszty kompletnie nie znajo, a jest troche osób z DP we wRocku :roll:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-02-27 14:32

Z tego co pamiętam, to jesteś widoczny z daleka, więc możesz służyć za punkt orientacyjny :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-02-27 15:38

[quote:8b28697360="gibal"]3 - Od zmierzchu do Świtu - bardziej klimaty rokowe, nie chodzę
[/quote:8b28697360]

Fajna miejscówa, ale po zapleczu szczury ganiają...


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2009-02-27 15:53

[quote:7d6a27946b="CrommCruaich"]Z tego co pamiętam, to jesteś widoczny z daleka, więc możesz służyć za punkt orientacyjny :)[/quote:7d6a27946b]
Dobra, dobra. Już nie rób z siebie takiego maluszka :P Każdy kto skojarzy mojego dzioba śmiało proszę podchodzić i stuknąć browarkiem zdrówko :twisted:
Na pewno będę w pierwszej sali blisko baru ślęczał nad popielniczką :lol: 8)

A do Zmierzchu nie chce mi się zaglądać bo non stop puszczają te same kapele i jest po prostu nudno. Gdyby tak łaskawie odświeżyli sobie zawartość dysku i znacznie ją zróżnicowali to mieliby zajebiste tłumy. Poza tym zdrożeli trochę więc bardziej opłaca się wyskoczyć do Strefy Zero, Whisky Baru, Livca czy Wagonu. Przykre że zmierzch nie ma skłonności reformatorskich.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-02-27 16:06

Fakt, ostatnio w Zmierzchu smętnie jakoś.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-02-27 17:15

W ogóle jaka masa ludzi zapisała się na ten koncert 8O :D O 18:30 odbieram moją kumpele z dworca i idziemy na beforkowe piwko. Jacyś chętni dołączyć i potem hurtem na koncert :?: :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-03-09 12:33

Jakie plany na ten weekend?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-12 01:15

Ja niestety jadę do domu więc odpadam jeśli już Ale przyszłym tygodniu jestem otwarty na propozycje :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-03-12 10:33

W sumie wiele nie stracisz :) Nie widzę jakiś szczególnych atrakcji na ten weekend.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-13 00:39

[quote:d5fd845b01="CrommCruaich"]W sumie wiele nie stracisz :) Nie widzę jakiś szczególnych atrakcji na ten weekend.[/quote:d5fd845b01]
w ten nie, ale pogodynka mowi, ze za tydzien w piatek bedzie czarno i goraco
http://www.lastfm.pl/event/943844


"Zwycięskie wojska radzieckie wracają spod Berlina na paradę zwycięstwa w Moskwie. Nagle po drodze słychać wybuchy i strzelaninę. - Czyżby to już strzelano na wiwat? - Nie, to 6 Armia w dalszym ciągu zdobywa Wrocław."


Wysłany: 2009-03-13 02:51

Noooo, więc przyszły tydzień zapowiada się gorący :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-03-13 10:34

[quote:5e6181a15d="bruit_noir"][quote:5e6181a15d="CrommCruaich"]W sumie wiele nie stracisz :) Nie widzę jakiś szczególnych atrakcji na ten weekend.[/quote:5e6181a15d]
w ten nie, ale pogodynka mowi, ze za tydzien w piatek bedzie czarno i goraco
http://www.lastfm.pl/event/943844[/quote:5e6181a15d]
Kurcze, szkoda, bo akurat mnie nie będzie we Wro wtedy :/


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-15 14:43

Co to znaczy, że nie będziesz? A w sobotę będziesz? W sobotę właśnie w wagonie ma być folkowa edycja fallen angels party więc warto by się wybrać i zobaczyć. Jacyś chętni :?: :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-03-18 13:19

Mnie niestety cały weekend nie ma. A w następny weekend są jakieś godne uwagi wydarzenia?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-09-10 16:41

Widzę, że temat coś powoli zdycha :P Zapowiada się coś ciekawego we Wro w najbliższym czasie? Mam nadzieję, że są tu jeszcze osoby bardziej zorientowane ode mnie :P


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło