Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Co by warto było zobaczyć we Wrocałwiu, a co trzeba?. Strona: 2

Wysłany: 2008-11-04 19:12

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

No to się dowiedziałam dzisiaj, że nie ma czego szukać, bo Napoleon po zdobyciu Wrocławia kazał fortyfikacje wyburzyć. Ot. Tom se poszukała.


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-04 19:16

[quote:36f979414c="mara"]No to się dowiedziałam dzisiaj, że nie ma czego szukać, bo Napoleon po zdobyciu Wrocławia kazał fortyfikacje wyburzyć. Ot. Tom se poszukała.[/quote:36f979414c]

e tam fortyfikacje :wink: mara, wpadaj, pokażemy Ci anioła śmierci :D


"wybrednie w różach wymarzając kolor czarny"


Wysłany: 2008-11-04 19:22

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

[quote:acad0cf039="Erzsebeth"] e tam fortyfikacje :wink: mara, wpadaj, pokażemy Ci anioła śmierci :D[/quote:acad0cf039]

Nie chce wpadac. Jeszcze nie teraz... :P
A do Wroca chyba nie musze, bo właśnie tu siedze :) A anioła nie widziałam :wink:


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-04 19:35

[quote:3e72f8fd38="mara"][quote:3e72f8fd38="Erzsebeth"] e tam fortyfikacje :wink: mara, wpadaj, pokażemy Ci anioła śmierci :D[/quote:3e72f8fd38]

Nie chce wpadac. Jeszcze nie teraz... :P
A do Wroca chyba nie musze, bo właśnie tu siedze :) A anioła nie widziałam :wink:[/quote:3e72f8fd38]

:oops:
hehe, no jak go można nie chcieć oglądać :?:


"wybrednie w różach wymarzając kolor czarny"


Wysłany: 2008-11-04 19:38

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

[quote:6600382291="Erzsebeth"] hehe, no jak go można nie chcieć oglądać :?:[/quote:6600382291]
Alez ja nie powiedzialam, ze nie chce :idea: Bardzo chce. Ale nie wiedzialam wczesniej o nim :wink:


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-12 16:11

A to może jakiś Darkplanetowski zjazd sobie urządzimy w Poznaniu xD weźmie się z 2 6-paczki, 2x1l czystej, troszkę żarcia, atrybuty typu olejek do masażu i niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba! xD


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2008-11-12 16:17

Olejek? A kto kogo ma masować ? :) I dlaczego w Poznaniu w temacie o Wrocławiu?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-11-12 17:23

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

No właśnie. Temat o Wrocu. Więc skąd tu ten Poznań?


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-13 19:29

Ups... :roll: miałem na myśli Wrocław xD :D pomyłka ...:D:D:D nie wiem skąd się ten Poznań wziął


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2008-11-14 16:30

To kiedy i gdzie byś ten zjazd proponował?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-11-14 22:39

heh xD to była raczej sfera marzeń...:D powiedzmy w lecie;P xD


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2008-11-14 22:48

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Zawsze z jadłem i olejkami do masażu można się ulokować w jakimś lokalu :D


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-15 14:25

a śpiwór też bym musiał wziąć czy ktoś by użyczył? ;P bo z Zabrza do Wrocka-ok ale później wracać tego samego dnia...:D


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2008-11-18 00:28

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

miejsce na spanie by sie znalazlo, tak mysle:P


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-18 12:18

[quote:8e920c8cc3="Allanon23"]
Ale nikt nie wspomniał "SPIŻA" :P Byłem tam ostatnio z zajebistą ekipą. Piwo przepyszne, 13-14%, o różnorodnym rodzaju - mocne, jasne, pszeniczne, miodne, ciemne, karmelowe i do tego dostawało się chlebek ze smalcem. Kapitalna atmosfera, a piwo - miodzio. Ino 8 zł za kufelek, ale warto :] Co prawda okropnie dużo ludzi, trza mieć sporo szczęścia aby znaleźć wolne miejsce, ale to jest właśnie plus tegoż lokalu - oddaje niezwykły klimat, bo takich piwiarń(na wysokim poziomie) w Polsce nie dużo - m.in Miłków, Tychy, Katowice.[/quote:8e920c8cc3]
Chyba, że się poprawili. Jak byłem tam latem, to się tego nie dało wypić. Miałem uczucie jakby podali mi syrop na kaszel :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-11-18 12:20

[quote:7b7d6f2e5f="Allanon23"]
Ale nikt nie wspomniał "SPIŻA" :P Byłem tam ostatnio z zajebistą ekipą. Piwo przepyszne, 13-14%, o różnorodnym rodzaju - mocne, jasne, pszeniczne, miodne, ciemne, karmelowe i do tego dostawało się chlebek ze smalcem. Kapitalna atmosfera, a piwo - miodzio. Ino 8 zł za kufelek, ale warto :] Co prawda okropnie dużo ludzi, trza mieć sporo szczęścia aby znaleźć wolne miejsce, ale to jest właśnie plus tegoż lokalu - oddaje niezwykły klimat, bo takich piwiarń(na wysokim poziomie) w Polsce nie dużo - m.in Miłków, Tychy, Katowice.[/quote:7b7d6f2e5f]
Chyba ostatnio się poprawili. Jak byłem tam latem, to się tego nie dało pić. Miałem uczucie jakby podali mi syrop na kaszel :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-11-18 12:45

dawno nie byłam, a przechodzę koło niego codziennie :wink: Jakoś zwykle łażę do Czeskiego, bo choć średnio z muzyką, to grzane wino mają najlepsze :)
ach, zakąski Spiżowe... trzeba odświeżyć znajomości z lokalem :)


"wybrednie w różach wymarzając kolor czarny"


Wysłany: 2009-01-24 16:00

A to moje foty z wycieczki na cmentarz żydowski we wrocku :)

http://picasaweb.google.pl/gibal82/CmentarzZydowskiWroclaw#


NOWY ADRES SKLEPU http://sklepgothic.pl


Wysłany: 2009-01-25 00:21

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

o kurczątko!!!! to ja juz drugi rok wr Wrosku mieszkam i w niektórych miejscach które opisaliscie jeszcze nie bylam:P niech mi sie tylko sesja skonczy to sobie bede musiala mala wycieczke zrobic ktos chetny???? :lol:


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-01-25 09:24

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

we Wrocku znaczy się :lol:


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło