Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

HELLoween 2008. Strona: 4

Artykuł: HELLoween 2008

Wysłany: 2008-11-01 20:35

Boze, albo Bazyl nie jest klubem na koncerty. Naglosnienei na Red Emprez bylo tragiczne:/


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2008-11-01 20:39

[quote:10c7773d44="managarm"]Boze, albo Bazyl nie jest klubem na koncerty. Naglosnienei na Red Emprez bylo tragiczne:/[/quote:10c7773d44]

Brawo! Bazyl nie jest Opera Narodowa. Trzebaby bylo przebudowac klub od podstaw zeby akustyka byla w porzadku.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-01 20:43

Wiec skad zdania ze koncert byl swietny? Przy takim naglosnieniu?


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2008-11-01 21:04

Wlasnie. Opinie jakie do tej pory wyrazili uzytkownicy dotyczyly imprezy a nie samego koncertu. Zatem gdzie wyczytales te ochy i achy o koncercie?


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-01 21:35

Jesli okreslali tak impreze majac na mysli wystepy DJow, klimat etc to ok, zwracam honor i chyba rzeczywiscie i misunderstood.

Tak wiec wracam do swojego narzekania na koncert. Chlopacy sie starali z calych sil, nowe kawalki bardzo ciekawe - ale jak juz wspomnialem, naglosnienie bylo tragediczne, wiec kto nie byl, niech nie zaluje ze przegapil. O.

PS: rzeczywiscie, na last.fm komus sie taka opinia wymsknela


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2008-11-01 21:48

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

nei wymsknela - mnie sie podobalo, nie zwracam uwagi na naglosnienie Bazyla, bo inaczej przestałabym tam chodzic. zreszta, red emprez gralo wczoraj juz drugi raz w Bazylu, wczesniej grali w styczniu trzy lata temu niemal przed Minerve i w porownaniu do tamtego wystepu moim zdaniem bylo lepiej, ja się dobrze bawilam :)

i nie powiem żeby mi słoń na ucho nastąpil


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-11-01 22:24

cold_sea (Diabolista)
cold_sea
Posty: 507
bardzo daleko stąd

chyba zalezy kto czego oczekuje , mega naglosnienia itd to raczej pomylil imprezy , klimatu i dobrej zabawy to trafil w dobre miejsce.


Nigdy nie kłóć sie z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem


Wysłany: 2008-11-01 23:02

Jesli chodzi o sama impreze to nic nie mowie. Klimat byl swietny, organizacja tez. Chetnie poszedlbym jeszcze raz.


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2008-11-02 08:19

[quote:8bc0d344a3="managarm"]Jesli chodzi o sama impreze to nic nie mowie. Klimat byl swietny, organizacja tez. Chetnie poszedlbym jeszcze raz.[/quote:8bc0d344a3]


Dziekujemy :) Wlozylismy w to duzo pracy, czasu i sily. Nastepna impreza bedzie jeszcze lepsza. Obiecujemy :)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-02 09:09

ompreza byla ok ale mam tez pewne zastrzezenia nagłosnienie w bazylu to jest inna bajka ale mogliscie cos zrobui z tymi sprzezrzeniami czasami było ciut za g łosno wiec człowiek siedzacy obok musiał krzyczeć by go usłyszeli ale bylo ok pozdrawiam


Bądź miły dla swojego wroga nic bardziej go nie wkurwi


Wysłany: 2008-11-02 14:06

Rewelacyjnie ze czesc osob postanowila przywdziac jakies przebrania :) To w polaczeniu z wystrojem bazyla chyba oddalo klimat tego swieta duchow


Z tego miejsca chcialbym podziekowac wszystkim osobom zaangazowanym w organizacje tego przedsiewziecia. Kawal dobrej roboty. Obiecuje rowniez, ze na tym nie poprzestaniemy


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-02 14:23

dla mnie bardzo udana impreza :) Zresztą dość historyczna. Poza incydentem już spoza Bazyla będę wspominać ją równie dobrze jak zeszłoroczną.
Red Emprez słuchałam w większości siedząc z tyłu dokładnie na środku i nie narzekam na jakość


seulement noire! C'est une couleur de la mort.


Wysłany: 2008-11-02 14:24

Darujcie sobie temat nagłośnienia.. choć z drugiej strony nie wszyscy wiedzą czym jest bazyl i kto był po raz pierwszy faktycznie mógł się rozczarować. Jak na te warunki i tak brzmienie było dobre, reszta to wina miejsca. Zwykle grają tam zespoły które i tak brzmią jak odkurzacz

Atmosfera była świetna i to jest najważniejsze.

O muzyce się nie wypowiadam, gdyż jak pisałem wcześniej to nie do końca moje klimaty. Ale i tak tańczyło się fajnie

"Niestety" spotkałem zbyt dużą własną ekipę, przez co nie udało mi się zintegrować z forumową. Więc z niecierpliwością czekam na następne party



Wysłany: 2008-11-02 15:38

Ja tylko dodam, ze przybylo ok 200 osob


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-02 18:24

No to ja dodam jeszcze, ze Poznański Syndykat Electro "Industria ex Machina" będzie również odpowiedzialny za organizację imprezy sylwestrowej w klubie u Bazyla! :) Szczegoly niebawem


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-02 18:26

[color=violet:4feee78f00]Helloł:D Dopiero dzisiaj dałam rade się dostać do komputerka, kac i odsypianie imprezy przed 2 dni chyba mówią same za siebie o imprezce która była M E G A B O M B O W A!!!

Wystrój klubu był REWELACYJNY - wielki szacuken dla dziewcząt, które zamieniły Bazyla na 1 noc w prawdziwą jaskinię horroru :D hehe

Frekwencja dopisała znakomicie, nie spodziewałam się, że pieczątka (ultrafioletowa :D) będzie się nam paliła w rękach:D

A nagłośnienie... Cóż... Uważam, ze świetne:D (biorąc pod uwagę wszelkie uwagi :P)

Zdjęcia (przynajmniej moje) będą jutro - wczorajszy dzień spędziłam jak już wspomniałam na odsypianiu kaca i wizycie u rodziny:) Także proszę o cierpliwość:P[/color:4feee78f00]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2008-11-02 21:07

cold_sea (Diabolista)
cold_sea
Posty: 507
bardzo daleko stąd

Radości nie było końca


Nigdy nie kłóć sie z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem


Wysłany: 2008-11-02 23:29

[color=violet:8dc035631c]Ladies and Gentelmans...

Udało się:) Prezentuję pierwsze fotki z HELLoween w naszej darkplanetowej galerii:

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&&start=0&op=browse_gallery&mv=photo_up&gal_id=5808&id_photo=54374

Enjoy :)[/color:8dc035631c]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2008-11-02 23:42

A będzie więcej, bo nie mogę znaleźć na nich siebie i swojej lady ?

Impreza była przednia, podobnie jak zeszłoroczna. Już nie mogę doczekać się Sylwestra, na którego też drugi raz z rzędu zawitamy :).


Własne skrzydła pożerając oswojon zostałem...


Wysłany: 2008-11-03 04:56

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Pozytywnie,bardzo pozytywnie. Nogi tylko przybrały mało fantastyczny rozmiar od tego tańca Ale tam -magiczna buteleczka heparyny i będzie dobrze. Fajnie było Was zobaczyć! :)


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło