Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Hasło: jesień. Odmowa dostępu.. Strona: last

Artykuł: Hasło: jesień. Odmowa dostępu.

Wysłany: 2008-09-21 16:59

Diarmad (Anciliae)
Diarmad
Posty: 387
Terriblis Locus

To niech konik sobie pomyśli że ja muszę galopować bez żadnego futerka w tym deszczu na gonitwach...i za ciepło nie jest... ale każda jesień i każda zima w końcu się kończy, a do tego czasu pozostaje nam kubek ciepłej herbaty, para ciepłych dłoni... a w te naprawdę złe chwile kubeczek ciepłej herbaty z prądem i ciepłe ciało u boku


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2008-09-22 13:09

Horsea (Matuzalem)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:cb46ae77fd="Allanon23"] bo zmarznę i wiem, że w końcu ciepło mnie złapie [/quote:cb46ae77fd]
All, to się "gorączka" nazywa.

[quote:cb46ae77fd="Diarmad"] galopować bez żadnego futerka w tym deszczu na gonitwach... [/quote:cb46ae77fd]
Ekshibicjonista maratończyk! :twisted: ;P :lol: Już mi cieplej!

Pozdrawiam,
Konik Morski


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2008-10-20 09:47

Piękna pora. Jedna z moich ulubionych. I tak, "ciepło" złapie nie raz:) ale to przyjemny moment jak z zimnego dworu wejdzie się do ciepłego pomieszczenia:)


"I'm not crazy. My reality is just different than yours" Alice in Wonderland "Amor ex oculis oriens in pectus cadit" Szkarłatny Kwiat


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło