Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Warszawski Black Metal Festival odwołany. Strona: 1

Artykuł: Warszawski Black Metal Festival odwołany

Warszawski Black Metal Festival odwołany Wysłany: 2006-08-11 14:49

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Oto następny przykład działalności Kaczorów i całego tego moherowego gówna. Ciekawe kiedy nasz portal uznają za satanistyczny i bluźnierczy tylko dlatego że jako światli ludzie potrafimy myśleć po swojemu a nie przyjmujemy ogólnie przyjętą schematczną głupią papkę. Wrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-08-11 15:02

dymek (Bicz)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Pojeby :x
Ograniczenie panuje...
...i ograniczanie :evil:


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-08-11 16:43

fuck!!!


"każdy tańczy na swej linie pośród swoich znaczeń każdy w oczach widzów ginie gdy tańczy na pokaz"


Wysłany: 2006-08-13 09:35

Lorelei_Lee (Bicz)
Lorelei_Lee
Posty: 23
Lublin / Warszawa

Z tego co czytałam wynikało, że to działalność boskiego Pana Nowaka, który poświęcił swe życie, by walczyć z sektami... :P Coż... Niedługo wprowadzą cenzurę i zaccznie się palenie książek, płyt i kaset... Z tego kraju trzeba uciekac...


We’re only made of water The full moon gets us high We can change our shape into anything as often as we like


Wysłany: 2006-08-15 00:08

wstapny do PO albo do SMD wtedy choc bedziemy mieli poczucie ze jestesmy w opozycji : )


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-08-15 00:49

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Mi tam wystarczy przynależność do DarkPlanet - i tak podobno już jesteśmy uznani przez niektóre mamy i babcie jako "satany" 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-08-15 21:49

Nieeee no to jest jakiś koszmarny sen...to nie może byc prawda, że zaledwie 17 lat po obaleniu komunizmu i cenzury tak szybko władowaliśmy się z powrotem w kajdany (choć ja na TWINS nie głosowałam). Zamykanie klubów (Le Madame), odwoływanie koncertów, co dalej? Słyszałam że "bykowe" chcieli wprowadzić (podatek od bezżeństwa dla mężczyzn). Pewnie Satyricon tez odwołają maderfaki. Może czarownice zaczną palić? To chyba pierwszą mnie wezmą. Mam nadzieję że niedługo się obudzę i okaże się że nadal rządzi nami stare, dobre, skorumpowane, ale nie wchodzące ludziom w życiorysy SLD.



Wysłany: 2006-08-23 12:29

O tak... świetnie, cudnie po prostu, żeśmy doczekali czasów, zobaczycie, przyjdą wszechpolacy i nas skopią po czteroliterowych. Doczekamy sie jeszcze powrotu cenzury. Ale Kaczory same sobie grabią: gejom nie, lesbijkom nie, metalom nie, młodzieży nie, wsyztskiemu nie i co i zostają mochery, część z nich nie dożyje do wyborów, no i patrzcie jak ładnie sobie odbierają wyborców, aż miło patrzeć.

A palenia czarownic to najbardziej się boję.


:)


Wysłany: 2006-08-24 14:08

Zamykanie klubów….odwoływanie koncertów___to wszystko do czasu aż przegną pałę ,,,^v^,,,…Kaczory myślą że zdołają nas wszystkich nawrócić i umoralnić. Niestety obrali drogę tak trochę sprzeczną z tym do czego tak chętnie dążyli przed objęciem władzy. Jak tak dalej pójdzie to słowa „wolny kraj” będą tylko smutnym, wspomnieniem. Kaczorki nie raz opluwały SLD, że niby komuchy i tak dalej; lecz to, co sobą teraz reprezentują ukazuję nam że to oni są najgorszym rodzajem komunistów.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło