Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Na smyczy. Strona: 1

Na smyczy Wysłany: 2008-01-24 23:44


Wysłany: 2008-01-25 00:25

Yyy... no tak, dziękuję, Allanonie, za wyczerpujący komentarz :)



Wysłany: 2008-01-25 00:36

Andrzej (Bicz)
Andrzej
Posty: 160
Transylwania

Anglicy jako naród wysokorozwinięty, w którym nastolatkowie nie muszą martwic się az tak bardzo gdzie iśc na studia i czy obrany kieruenk zapewni im dach nad głową i chleb w koszyku moga probowac rożnych rzeczy aby zaistnieć, aby się wyroznić z tłumu, który na dzień dzisiejszy np. w Londynie wynosi ok 9mln mieszkańców. Czy chodzenie na smyczy jest np. dla mnie szokujące???W żadnym wypadku. Dlaczego??Człowiek w nastolęctwie robi dużo rzeczy z których sie wyrasta i pewnie w ich przypadku tez tak będzie. Ale teraz są na ustach dziennikarzy maja swoje pięć minut i wykorzystuja to.


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-01-25 00:46

O, no widzisz, potrafisz dać szerzej głos [żART, żART!]



Wysłany: 2008-01-25 00:51

:roll: Przecież smycz od tego jest, żeby na niej chodzić. Chociaż myślę, że to jest lekka przesada, ale co kto lubi. Chociaż dziwi mnie taka "nietolerancja", widocznie tam mają inne kryteria niż u nas, czy coś. Ja prędzej spodziewałabym się oberwać od dresa, niż być wyrzucona z autobusu. O_o


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2008-01-25 01:04

Andrzej (Bicz)
Andrzej
Posty: 160
Transylwania

Najśmieszniejsze jest to, że jako człowiek który spędził tam niejedne wakacje i bywałem na Camden miejscu gdzie każdy z nas czuł by sie najlepiej-począwzy od marketu ze wszytskim, po gotyckie sklepy z ciuchami. sklepy muzyczne, knajpy itd. widzialem "gorsze" rzeczy i jakoś nikt nie robił fotografii i tego całego cyrku wokół. Prawdopodobnie przechadzają się w tak w swoim mieście nieduzych rozmiarów i dlatego ta sprawa został tak nagłośniona przez media. A że dziewczyna lubi byc prowadzona na smyczy i czuje sie jak zwierzę??w końcu jestsmy zwierzętami a skoro dziewczę nie ma jeszcze wyrobionego kręgosłupa życiowego i trzeba ją prowadzić no to znalazła swojego mentora 8O


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-01-25 10:22

O_o Ne rozumiem, o co chodziło temu kierowcy. Może wykupili nieodpowiedni bilet. XD Jestem jak najbardziej po stronie tej pary. Co innego gdyby np chodziła na tej smyczy kompletnie nago, bo to podpada pod ekshbicjonizm,^^' ale tak? Ja co prawda nie chodzę na smyczy, ale bardzo rozumiem tę dziewczynkę i wierzę, że jest szczęśliwa. ^^



Wysłany: 2008-01-25 11:18

Nie rozumiem tego całego zamieszania prasowego niech sobie chodzą jak chcą w końcu nikomu z tego powodu się krzywda nie dzieje. Szczerze powiedziawszy czuł bym się bardzo nieswojo jak bym miał kogoś na smyczy prowadzić (człowieka oczywiście), ale jak ktoś ma takie upodobania to już jego brożka.


forever alone immortal


Wysłany: 2008-01-25 12:27

xD przed ukończeniem osiemnastego roku życia powinno się być wyprowadzanym na smyczy. A w kraju muzułmańskim by to przeszło? :P

Ciekawe co na to feministki



Wysłany: 2008-01-25 12:46

Skoro ta dziewczyna lubi gdy się ją traktuje jak zwierze to ciekawe czy sie myje własnym językiem?? :twisted:


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2008-01-25 13:21

[quote:5b283ba1b7="Andrzej"]Najśmieszniejsze jest to, że jako człowiek który spędził tam niejedne wakacje i bywałem na Camden miejscu gdzie każdy z nas czuł by sie najlepiej-począwzy od marketu ze wszytskim, po gotyckie sklepy z ciuchami. sklepy muzyczne, knajpy itd. widzialem "gorsze" rzeczy i jakoś nikt nie robił fotografii i tego całego cyrku wokół. [/quote:5b283ba1b7]No mnie też wydało się to dziwne, bo skoro nawet w Warszawie reakcje, na prowadzenie się na smyczy (i to z facetem w gotyckiej spódnicy) budziło raczej pozytywne reakcje, a nik się nie czepiał, to co dopiero tam... Za to przesadą jest dla mnie ta "konieczność chodzenia na smyczy", a upodobanie do bycia traktowaną, jak zwierze wydaje mi się conajmniej dziwne. Raczej nie zdrowe, ale w tłumaczeniach w postach po wyżej może być sporo racji. W każdym razie temat wydaje mi się nie godny pisania o nim artykułu.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2008-01-25 13:36

moim zdaniem to zwyczajnie wyglada glupio, ale sensacji zadnej nie ma :lol:
jak jej sie znudzi to sie urwie z tego lancucha, po co robic z tego halo :wink:


"Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału; Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj" A.C. Swinburne


Wysłany: 2008-01-25 14:16

AngelOfDeath (Bicz)
AngelOfDeath
Posty: 162
gdzieś w Gnieznie

W sumie ich sprawa ale komicznie to wygląda. Może dziewczyna lubi takie zabawy :D :D :D


Odważni nie żyją długo, ale tchórzliwi nie żyją wcale..


Wysłany: 2008-01-25 16:35

[quote:4bdb884b2e="Kapitan_Mineta"]niech sobie chodzą jak chcą, a panna może nawet szczekać zamiast mówić :lol: mnie to rybka. co nie zmienia faktu że uważam takie zniżanie się do poziomu psa za przesadę i lekką patologię. rozumiem tego typu zabawy podczas seksu, ale żyć tak cały czas to już choroba. no ale to ich problem.[/quote:4bdb884b2e]
Hmm, jeśliby to traktowali jako zabawę, czy po prostu dziewczyna by lubiła tak chodzić z chłopakiem, to jest jeszcze w porządku. Ale zniżanie się... Fakt, móże wizyta u psychologa by jej się przydała. Ale może jest to po prostu chwilowy kaprys, w końcu od tego ma się te naście lat, by bezkranie robić różne dziwne rzeczy. :D


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2008-01-25 18:26

Andrzej (Bicz)
Andrzej
Posty: 160
Transylwania

[quote:1f88f6b454="Morgana"]W każdym razie temat wydaje mi się nie godny pisania o nim artykułu.[/quote:1f88f6b454]

KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!
:):):)
Hau Hau
Mial Mial

Tako rzecze pies prowadzacy kotke na lancuszku


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-01-25 20:09

Ależ dlaczego? Mnie bardzo ciekawią różne postawy i społeczne/ludzkie reakcje :)



Wysłany: 2008-01-25 21:23

Reakcje są w sumie w wiekszosci do przewidzenia,ja to bym sie z tego szczerze usmiała :lol: Dziewczynie kiedys to przejdzie tak mi sie wydaje,a to ze probuje byc w ten sposob oryginalna no coz 8) Dla mnie to nieco załosne... :P



Wysłany: 2008-01-26 11:03

Hmm... Zapewne widząc taką parkę na ulicy nie zareagowałabym na nią w żaden szczególny sposób (nie znam ich, to ich sprawa co robią, jak żyją) ale moja wewnętrzna opinia na temat tego "zjawiska" jest mniej więcej taka jak Paskievicza
Oto kolejny produkt słynnego brytyjskiego bezstresowego wychowania...


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2008-01-26 12:02

[quote:8e640c760c="Kapitan_Mineta"]niech sobie chodzą jak chcą, a panna może nawet szczekać zamiast mówić :lol: mnie to rybka. co nie zmienia faktu że uważam takie zniżanie się do poziomu psa za przesadę i lekką patologię. rozumiem tego typu zabawy podczas seksu, ale żyć tak cały czas to już choroba. no ale to ich problem.[/quote:8e640c760c] Nie słyszałeś o 24/7? :twisted:

Myślę, że traktujecie całą sprawę zbyt poważnie. Myślałby kto, że jakieś zgredy tu siedzą i narzekają na "dzisiejszą młodzież". Nikomu nie robią krzywdy, są młodzi, więc niech się powygłupiają, dlaczego nie? Za jakiś czas pójdą do pracy, zrobią dzieci i będą narzekać na następne pokolenie...



Wysłany: 2008-01-26 12:13

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

A czy ktoś na nich nażeka? Nadaje czy coś? Bo nie zauważyłam, tylko ludzie stwierdzają, że to chore ... u mnie w mieście w szkole plastycznej podobno była parka, która tak chodziła na przerwach zapewne aby ukazac swoje artystyczne ja ...
Zapewne parze chodzi o wybicie się ze społeństwa


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło