Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Noc Kupały. Strona: 11

Artykuł: Noc Kupały

Wysłany: 2008-03-08 21:02

Zrrrobimy szkółkę tancerską :lol:

Jednonocny kurs błyskawiczny^^



Wysłany: 2008-03-09 12:34

Nemezis666 (Anciliae)
Nemezis666
Posty: 51
Bydgoszcz / Toruń

[quote:46191ec04b="Wild_Child"]Być może wyuczę się czegoś od pewnej zdolnej tancerrrki :)[/quote:46191ec04b]
Używanie słowa "zdolna" powinno być w jakiś sposób uzasadnione :P


If life is a dream be afraid to wake up... You would wish to sleep again


Wysłany: 2008-03-09 13:28

Na uzasadnienie przyjdzie czas :P :twisted:



Wysłany: 2008-03-09 14:35

Już się o mnie nie martw, Drrroga Alfo :lol:
Praca domowa odrobiona :twisted:

A teraz czmycham... w nieznane :)



Wysłany: 2008-03-09 22:39

Ano przy tym tańcowaniu co myślę to proste plecki przysporzą nam najwięcej potu na karku, hehe :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-03-10 14:31

[quote:f44f1df5ed="nimdraug"]Dorwij taką co akurat będzie mieć humorkowe dni, bedzie praktyczniej :lol: :twisted:

A z mojej strony z miejsca masz zdrowego kopa za wąpierzenie w Kupałach ;P[/quote:f44f1df5ed]

Zdrowego kopa powiadasz??Nie zdażysz mnie zauważyć ale napewno poczujesz moje kły na twej zacnej szyjce. Atak niepostrzezony, krew wzburzona poziomem strachu=Ja zadowolony i nakarmiony.


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-03-10 14:53

[quote:89ae165af2="Andrzej"]Nie zdażysz mnie zauważyć ale napewno poczujesz moje kły na twej zacnej szyjce.[/quote:89ae165af2]Zanim jednak zdołałbyś pomyśleć by podjąć decyzje o ów niepostrzeżonym ataku :arrow: straciłbyś głowę, a Twoje kły nosiłby ktoś jako naszyjnik :idea: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-03-10 15:55

[quote:b4eb5bf966="nimdraug"]No...zobaczymy jak Ci w realu pójdzie...

Szczerze unikałabym kąsania Wilkopochodnej...
raz: z bajtfajtów w Twoim wieku już sie powinno wyrosnąć, i z pewnością to nie ta impreza
dwa: moja krew jest przeznaczona dla jedynego Vipa

Rada łod serrrrca: nie narażaj sie pozostałym :twisted:[/quote:b4eb5bf966]

Wiesz wampir im starszy tym potęzniejszy także mimo mojego zaawansowanego wieku jestem "dość" zręczny i szybki :twisted:
Poza tym oczywiście, że decydujesz o tym do kogo należysz to jest normalna rzecz ludzka natomiast w tym wypadku dostanie on tylko ciało bez soków i ducha :twisted:


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-03-10 15:58

[quote:733b030fc2="nimdraug"]
Rada łod serrrrca: nie narażaj sie pozostałym :twisted:[/quote:733b030fc2]

Życie z prądem??? :? Wolę jednak pod prąd i chociaż płacę za ten wybór wysoką cenę to zdania nie zmienię[/youtube]


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-03-10 16:03

[quote:b44c2ee255="Andrzej"]Życie z prądem??? :? Wolę jednak pod prąd i chociaż płacę za ten wybór wysoką cenę to zdania nie zmienię[/quote:b44c2ee255]Fajnie jest mieć marzenia ale zacznij sobie uświadamiać, że już jesteś bez głowy. Za przyjemności sie płaci. A ta akurat jest ponad Twoje możliwości wampierzu :wink: :lol:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-03-10 16:15

Teraz naprawdę zaczynam się obawiać waszej zemsty wynikającej z niezrozumienia. Pamiętam podobne zdarzenie z przeszłości(jeszcze w wieku XII)bardzo podobne-bal maskowy, Ja i mój uczeń młody wampir, który nie mógł powtrzymać się przed spróbowaniem młodej dziewki na oczach wszystkich obecnych. Po początkowych śmiechach i ich strony wstąpiła w nich wściekłość, która zakończyła się tragicznie i od tej pory błąkam się sam polując cichutko pośród mroków nocy :twisted:


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-03-10 16:25

[quote:e313425f72="Andrzej"][b:e313425f72]Teraz naprawdę zaczynam się obawiać waszej zemsty wynikającej z niezrozumienia.[/b:e313425f72] Pamiętam podobne zdarzenie z przeszłości(jeszcze w wieku XII)bardzo podobne-bal maskowy, Ja i mój uczeń młody wampir, który nie mógł powtrzymać się przed spróbowaniem młodej dziewki na oczach wszystkich obecnych. Po początkowych śmiechach i ich strony wstąpiła w nich wściekłość, która zakończyła się tragicznie i od tej pory błąkam się sam polując cichutko pośród mroków nocy :twisted:[/quote:e313425f72]Ależ bardzo zrozumiale sie wyrażasz, a ja udzielam dobrych zrozumiałych odpowiedzi/rad :twisted:
No cóż, przykry Twój los Wampierzu. My już mieliśmy przyjemność nie jednemu pokazać, że wszyscy, którzy mają zamiar nam zaszkodzić w całości nie kończą. A, że nie mamy zwyczaju marnować jedzenia...


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-03-10 16:49

[quote:2280ddfc58="nimdraug"]Andrzejek, słonko, to już sie robi niesmaczne...
chcesz sie pobawić w maszkarady, odwiedź dział Gier i zabaw i wyszperaj tam topic "Zacznijmy od Krwi", i rozbudowuj sobie tam radośnie postać, dodając jej punktów w sile, ogładzie i ekwipunku.
U mnie możesz sobie ich mieć same maxy, ale proszę nie zawalaj już, tego typu postami, tematu poświęconemu UWAGA :!: Nocy Kupały.[/quote:2280ddfc58]

Dobrze zatem przyznaję się bez bicia, że masz rację ale wiedz, że na jakichkolwiek punktach mi nie zależy.
Wracając do Nocy Kupały. Czy wiecie jak ma to wyglądać, co w razie czego miało by się dziać-ognisko???, przejście w lesie, nad wodą??na cmentarz?? Rozumiem, że termin odległy ale pytam z ciekawości


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-03-10 17:42

Nimdraug oczywiście, ze widziałem ankietę gdzie mniej więcej miało by się odbyć tańcowanie, ogniskowanie itd. Głos oddałem bodajże jakiś nieokreślony okres temu.
Podany przez ciebie sposób spędzenia owej nocy jest ciekawy, standardowy ale ciekawy-ognisko a przy ognisku można i pożartować i poważnie porozmawiać, ktoś pewnie przywiezie gitarkę itd. Będę uważnie przyglądał się dalszej dyskusji może się zdecyduję także przybyć.


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-03-10 21:17

[quote:3c909ed9ed="KostucH"]Ano przy tym tańcowaniu co myślę to proste plecki przysporzą nam najwięcej potu na karku, hehe :twisted:[/quote:3c909ed9ed]

Przez chwilę wyobraziłem sobie jak tańcujemy, a Nimka co chwilę naprostować nas próbuje... :lol: <stoczył się z siedziska i wije na podłodze ze śmiechu>. :lol: :twisted:

Będzie wesoło^^



Wysłany: 2008-03-11 11:46

Nemezis666 (Anciliae)
Nemezis666
Posty: 51
Bydgoszcz / Toruń

[quote:9f2c2d658f="Paskievicz"]nie sracie się tak bo przekoloryzujecie to wydarzonko i oryginał nie będzie taki fajny 8)[/quote:9f2c2d658f]
Dziękujemy za brutalne sprowadzenie na ziemię :P
Czy będzie fajnie, to zależy od nas, ja zawsze staram się być optymistką :)


If life is a dream be afraid to wake up... You would wish to sleep again


Wysłany: 2008-03-12 13:00

Nemezis666 (Anciliae)
Nemezis666
Posty: 51
Bydgoszcz / Toruń

No no... Już druga osoba chce mi polewać, jak tak dalej pójdzie, to nie wiem czy przeżyję ten wyjazd


If life is a dream be afraid to wake up... You would wish to sleep again


Wysłany: 2008-03-12 16:01

[quote:c7eadc3baa="Nemezis666"]No no... Już druga osoba chce mi polewać, jak tak dalej pójdzie, to nie wiem czy przeżyję ten wyjazd [/quote:c7eadc3baa]No to dalej i więcej polać :lol: 8) :twisted:

P.S.: Ogóreczka na przegryzienie podać może :?: :wink:

Zapity nie ma :twisted:

Oj będzie w Noc Kupały bal, oj będzie bal :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-03-12 17:13

[quote:d31aea22b5="Paskievicz"]na Kupałe zapraszam oczywiście do mych okolic gdzie niedaleko owo piwo można zakupić hehehe 8)[/quote:d31aea22b5]Moja miejscowość leży na granicy z Czechami więc mnie ziom nie pobiłeś tym Pilsnerem :wink:
Nawet wiem gdzie można dostać spiryt na czarno jeśli kogoś by to interesowało (bo mnie to zupełnie lotto) :wink:

Mi tam sie odechciało tankowania wraz z rzuceniem palenia więc jeśli będę pić to bardzo skromnie :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-03-12 18:46

[quote:d8690b290f="Paskievicz"]chyba pomyliłeś piwa, ja nie mówiłem o tym czeskim szajsie pilsner urquel :P tylko o zajebistym pilsenerze z reala za 1,49 :idea: 8)[/quote:d8690b290f]
Łe :?: :roll:

Faszeeet... takiego Pilsnera to ja bym nawet bezdomnemu nie kupił :roll:

Niechaj grzech ma Ciebie w swojej opiece :wink: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło