Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Abracadabra Gothic Tour - Lubin (22.11.2007). Strona: 1

Artykuł: Abracadabra Gothic Tour - Lubin (22.11.2007)

Abracadabra Gothic Tour - Lubin (22.11.2007) Wysłany: 2007-11-25 11:56

chciałabym zauważyć, że większość społeczeństwa mieszka w blokach 0_o czy to znaczy, że większość społeczeństwa jest jedną subkulturą? 0_o żart się chyba nie udał 0_o


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-11-25 13:37

ja bez jodu już w wawie ciężko sobie radzę, więc wolę nie katować się górniczymi klimatami ;P

tylko po prostu stwierdzam, że np. w bloku, w którym teraz mieszkam, mieszkają jedynie trzy młode osoby... i żadna nie chodzi w dresie ;P że tak powiem


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-11-25 21:42

sorry... jeżdżę na wyspy średnio co miesiąc/dwa i jakoś nie kupiłam dresu ;P mój facet też w nim ani na wyspach, ani tutaj nie pomiata ;P


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-11-27 14:19

Mistrzu Paskiewiczu, ten 'bliżej ci niezidentyfikowany kawałek' to był Graphite, jeden z najważniejszych utworów Closterkellera, eh... Nic nie wspomniałeś o tym, że ciała to dało nagłośnienie przede wszystkim, a nie fani, co przejawiało się m. in. tym, że Anja śpiewała jakby się nawdychała helu. Poza tym twoje podejście do mieszkańców Lubina jest niewłaściwe, a wręcz dyskryminujące. Fakt faktem, że na Via Alii wszyscy siedzieli, ale czego należy oczekiwać od ludzi zażenowanych czekaniem. Kumpel zasięgnął języka w WC od gitarzysty, i ponoć mogli grać nuż od 18.00, ale zachciało im się ot tak poczekać pół godziny. I może nie usłyszałeś, że m. in .ja właśnie krzyczałem, by zagrali 'Agnieszkę' xD, a do wyboru był jeszcze nowy kawałek pt. 'Zło'.


Jam tej siły cząstką drobną, która złego chce, a zawsze czyni dobro.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło