Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli. Strona: 2

Artykuł: Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli

Wysłany: 2007-08-28 14:30

[quote:3277b90fe3="Cowboy-78"]... oraz Spiritual Darkness ....[/quote:3277b90fe3]
"Spiritual Black Dimensions" chyba 8) :wink:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-08-28 15:30

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

tytuły płyt to ja nie wiem skąd oni biorą :>
co do faktu, że Dimmu się zmienia, to osobiście uważam że każda kapela się zmienia, a w komerchę mniejszą lub większą, tak czy inaczej rozumianą idzie co druga... i nie tylko chodzi tu o kapele black metalowe. Póki jednak ze spokojnym sumieniem mogę słuchać Dimmu twierdząc że dalej mi się podobają ich kawałki, niech ich puszczają na 4fun tv czy gdzie tam...
a teledysk do Serpentine Offerings? Średni jak dla mnie, chociaż całkiem klimatyczny, ale po kilku obejrzeniach już się tak nie podoba jak za pierwszym razem.
I oczywiście, że Stormblast nic nie przebije :twisted:


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli Wysłany: 2007-08-28 22:03

dośc to dziwne, że na oficjalnej stronie sam zespół o tym nie pisze.... :?: ale OK.... niech i tak będzie


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli Wysłany: 2007-08-29 08:17

a czy ja coś mówię? tak tylko chciałam zauwazyc :wink: :twisted:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-24 20:40

Hmmm... wiele dobrego słyszałem o tym zespole, ale dane mi było lepiej poznać jego twórczość dopiero, gdy w moje łapki wpadła "In Sorte Diaboli". Teraz sięgam do starszych albumów... jak mogłem przegapić tak cudnie grający zespół ?? :evil:



Wysłany: 2007-09-25 20:38

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

zdarza się najlepszym... ja na szczęście zostałam co do akurat Dimmu w porę uświadomiona, że coś takiego istnieje ^^


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-09-25 21:44

"Enthrone Darkness Truimphant" rządzi :twisted: :twisted: :twisted:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-26 08:48

[quote:7901d27903="Decadence"]"Enthrone Darkness Truimphant" rządzi :twisted: :twisted: :twisted:[/quote:7901d27903]

...no to zapuszczamy na śniadanie... :twisted:



Wysłany: 2007-09-26 09:19

[quote:a5f77d455f="Wild_Child"][quote:a5f77d455f="Decadence"]"Enthrone Darkness Truimphant" rządzi :twisted: :twisted: :twisted:[/quote:a5f77d455f]

...no to zapuszczamy na śniadanie... :twisted:[/quote:a5f77d455f]

U mnie właśnie leci "Tormentor Of Christian Souls" :twisted: Szkoda tylko, że "Enthrone Darkness Truimphant" to (jak dla mnie) ostatnia płyta Dimmu Borgir z prawdziwym blackowym klimatem.... nooo.... może jeszcze trochę jest na "Spiritual Black Dimensions". Nowsze płyty też są dobre, ale czasem brakuje tego "piachu" w utworach :P :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-26 09:40

[quote:4fe9706d58="Decadence"]
U mnie właśnie leci "Tormentor Of Christian Souls" :twisted: Szkoda tylko, że "Enthrone Darkness Truimphant" to (jak dla mnie) ostatnia płyta Dimmu Borgir z prawdziwym blackowym klimatem.... nooo.... może jeszcze trochę jest na "Spiritual Black Dimensions". Nowsze płyty też są dobre, ale czasem brakuje tego "piachu" w utworach :P :D[/quote:4fe9706d58]

...tu muszę przyznać, starsze płyty są takie "brudniejsze" co jednak bardziej mi odpowiada. Lubię surowość :twisted:

Now Playing -> A Succubus In Rapture



Wysłany: 2007-10-20 12:58

Dimmu borgir to black metal? taki nieco komercyjny, nie porównywalnie gorszy od dark Throne czy Marduka. Wokal na najnowszej plytce bez rewelacji, jak dla mnie w ogóle ten zespół traci kiczem, ale każdy słucha co mu sie podoba...



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło