Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Behemoth - The Apostasy. Strona: last

Behemoth - The Apostasy Wysłany: 2007-05-16 20:40

SZANOWNA BRAC METALOWA MAM NADZIEJE ZE NERGAL Z RESZTA MI TO WYBACZA ALE INFORMUJE ZE WLASNIE SLUCHAM "THE APOSTASY" W WINAMPIE, JEST JUZ W SIECI.
CZEKAM NA RELACJE BO JAK DLA MNIE BYLA I NADAL JEST TO OCZEKIWANIE ROKU 2007!!!
I JEDNAK MNIE NIE ZAWIEDLI MIMO ZE DOPIERO PIERWSZY RAZ SLUCHAM TO MNIE POWALA POL ROKU PRACY NAD MATERIALEM DAJE SIE OD RAZU ODCZUC-PLYTA DOPRACOWANA TECHNICZNIE NA MEDAL!!! JAK DLA MNIE BEHEMOTH JEST NAJLEPSZA POLSKA KAPELA I NAPEWNO JEST NA PODIUM W SWIECIE!!!
A CZWARTY NUMER: "At the Left Hand Ov God" JEST CZYMS CZEGO JESCZE NIE BYLO I NISZCZY!!!
WIEM JEDNO 3 LIPCA ORGINAL I TAK KUPIE!!! :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-05-16 21:35

Ja nie będę taki i poczekam grzecznie


"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"


Wysłany: 2007-05-17 01:42

A ja kutva jestem i se tez zasysam z neta a oryginala tez se sprawie :twisted: No od razu po brzmieniu różnice słychać. Dawno juz tak mięsistego i masywnego brzmienia nie słyszałem. Inferno przechodzi już samego świata. Powinni mu prędkosciomierz zamontowac ile on 1 strzela na sekunde :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-17 15:57

[quote:f74b958d2c="Paskievicz"]a ja jebie z góry na dół (nelegalne) mp3 i spokojnie czekam na datę premiery

amaimon: proponuję to oznajmić samemu artyście :!: :idea: :!:

FUCK MP3 :!:[/quote:f74b958d2c]

ok napewno masz wszystkie plyty orginalne?! :lol:
a fakt faktem jest to mimo wszystko hamstwo, ale dlatego odrazu sie deklarowalem ze kupie orginal!!!!!!!!!!!
a ciekawosc nawyk ludzki.......


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-05-17 16:11

hahaha, co do oryginalnych i nieoryginalnych płyt... ja kupuję jedynie polską muzykę oryginalnie ;P sądzę, że za granicą i tak mają kupę hajsu, to po co mam się przyczyniać do następnego autka stojącego w ich garażu ;P


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-17 16:23

[quote:4cfc336142="SEPULTURKA"]klasa :D[/quote:4cfc336142]Nie tyle klasa ile Marka :wink: Jak niemcy mają Mercedesa tak my Behemotha :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-17 22:40

Obejrzałem raport z sesji zdjęciowej... nie mam nawyku oplakatowywania pokoju, ale naprawdę, mogliby się bardziej postarać. Znowu ta sama sceneria, te same stroje, Malbork, zero nowych pomysłów na ciekawe zdjęcia :/ Nie postarali się pod tym względem, a do Malborka i tak mają blisko :P


"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"


Wysłany: 2007-05-17 23:23

[quote:d777cc4afa="piotrala"]Obejrzałem raport z sesji zdjęciowej... nie mam nawyku oplakatowywania pokoju, ale naprawdę, mogliby się bardziej postarać. Znowu ta sama sceneria, te same stroje, Malbork, zero nowych pomysłów na ciekawe zdjęcia :/ Nie postarali się pod tym względem, a do Malborka i tak mają blisko :P[/quote:d777cc4afa]

..wiesz po czesci masz racje ale dobrze ze przynajmiej trzymaja sie swojego kierunku mi tam sie nawet podoba ale wiadomo nigdy wszystkim nie dogodzi
jak dla mnie muzyka ponad wszystko!!


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-05-17 23:52

[quote:0f22fb0302="amaimon"]jak dla mnie muzyka ponad wszystko!![/quote:0f22fb0302]No i wszystko jasne. Jak dla mnie chłopaki mogliby nawet szaleć w białych koszulkach, niebieskich dżinsach i zwyklych trampeczkach byle wciąż pilowali tak jak dotychczas.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-18 02:50

Ciagle wyżej i wyżej.Miazga :twisted: .Rzeźbia znakomicie.


Wasza krew jest moim winem...


Wysłany: 2007-05-18 22:55

ja napewno kupie orginal bo na tej plytce co w sieci krazy to jeszcze surowe brzmienie i nie wszystkie sciezki sa dograne :evil:
wiec czekam z niecierpliwoscia na plytke zeby posluchac jak brzmi naprawde bo jak w tym momencie mnie powala to co bezdzie 3lipca?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-05-18 23:41

[quote:3ac7a69303="amaimon"]to co bezdzie 3lipca?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote:3ac7a69303]Będzie "masowe kosowo" czyli ludobójstwo w pełni tego słowa znaczenia :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-06-02 09:43

Nergal zawsze mówi że jego nowa płyta jest najlepsza :wink:
Choć w ostatnim mysticu powiedział coś takiego:
"nie chce powiedzieć, że nasza płyta jest najlepsza.
Poprostu nikt jeszcze tak nie grał" :D


"Nie siła ma i męstwo, lecz duch mój dokończy dzieła"


Wysłany: 2007-06-09 14:51

Miałam okazje we wtorek na Mysticu uczestniczyć w występie Behemotha, grali też kilka kawalków z The Apostry :) I bardzo fajnie wypadły na tle dawnych, najlepszych kawałków!
Swoją drogą naglośnienie (może z wyjątkiem Celtic Frost) i organizacja Mystica woła o pomstę do piekła! :evil:



Wysłany: 2007-06-11 13:13

Behemoth biczuje aż przyjemnie. Jesli to jest surowa wersja to jak dla mnie jest idealna i niczego bym w niej wiecej nie zmieniał. Na płycie jest piękne trzeszczące i masywne brzmienie. Fakt, że dziwnie brzmi perka Inferno ale to pierwszy album kiedy Inferno gra na swoich własnych wystukanych już garach. Ale za to pięknie brzmią gdy gra partie na bębnach i kotłach. Nie często daje sie usłyszeć taką czystą głebie perkusji.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-06-13 09:18

Behemoth rządzi. Inferno bądź co bądź jest jednym z najszybszych i najsprawniej grających perkusistów metalowych. Zasuwa jak szalony. Mój guru :wink: Szkoda, że mam tylko Satanikę i Zos Kia Cultus... :P


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Wysłany: 2007-06-13 19:06

[color=yellow:0cba4220ee]Trzy powody, dla których zniknęły niektóre posty:
-muzyka,
-muzyka,
-muzyka.

O niej tu macie dyskutować, a nie sobie dogryzać i bez sensu sprzeczać cholera wie o co.

Kapitanie :!: to, że Shade jest w posiadaniu dwóch albumów, nie znaczy, że nie zna reszty. Zastanów się.

Doktorze :!: po co zaczepiasz, przecież wiesz do czego zazwyczaj to prowadzi...[/color:0cba4220ee]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-13 19:28

[quote:8b58a8c054="zet"][color=yellow:8b58a8c054]

O niej tu macie dyskutować, a nie sobie dogryzać i bez sensu sprzeczać cholera wie o co.

Kapitanie :!: to, że Shade jest w posiadaniu dwóch albumów, nie znaczy, że nie zna reszty. Zastanów się.

Doktorze :!: po co zaczepiasz, przecież wiesz do czego zazwyczaj to prowadzi...[/color:8b58a8c054][/quote:8b58a8c054]


mimo ze moj post nie jest na temat ale niestety jako autor tegoz tematu przyznaje racje "zetowi" ostatnio kazdy czeka tylko na dogryzienie drugiej osobie fakt faktem nie kazdy grzeszy inteligencja ale miejmy troche wyrozumialosci....
skupmy sie na kapeli- BEHEMOTH


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-06-13 21:14

kawal dobrej muzyki, znowu moc bije z glosnikow ale Demigod podobal mi sie bardziej:)


'For all those who cried aloud But whose tears were never heard, For all those who died'


Wysłany: 2007-06-13 22:50

[quote:20e0175228="ShadeOut"]Behemoth rządzi.[/quote:20e0175228]Czy ja wiem czy rządzi? Słucham masy kapel i nie postawiłbym go ponad, jeśli już to na równi albo blisko równi :wink: Co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o krajową produkcje to stoi bardzo wysoko.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło