Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 272

:) Wysłany: 2008-01-21 20:37

Strapping Young Lad- Alien

...kurcze niedoceniłem wczesniej tej płyty ale to chyba najlepsze co stworzył Devin pod tym szyldem...(nie licząc ''city'':), wiecej tu progresji, mocniej wyeksponowane klawiszowe partie jest na czym ucho zawiesić i nie trzeba sie przebijać przez sciane dzwieku jak to miało miejsce na ''City'' ,warto sie zapoznac:)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-01-21 22:12

Burnt By The Sun. Techniczny metalcore z USA>

http://www.youtube.com/watch?v=EYRhE2GnzE0&NR=1


Forever Begins.


Wysłany: 2008-01-21 22:31

Ayreon i album 01011001
Mimo sporej ilości elektroniki słucha mi się tego bardzo dobrze.
Świetna muzyka. polecam


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2008-01-21 22:33

[quote:d483ada3de="slatanic"][quote:d483ada3de="Sleeping_Giant"]Burnt By The Sun. Techniczny metalcore z USA>

http://www.youtube.com/watch?v=EYRhE2GnzE0&NR=1[/quote:d483ada3de]

hmmm.... całkiem fajna piosenka :) przyjemne blasty i zapiaszczone brzmieniowo gitary jadące w takim dosyć luzackim klimacie. w momencie kiedy wchodzi wokal to już totalna dramaturgia, emocje itp :lol:[/quote:d483ada3de]

Proszę zapnij pasy i posłuchaj tego.

http://www.youtube.com/watch?v=ViP28dcJf-M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OIVnJieTgpU&feature=related


Forever Begins.


Wysłany: 2008-01-22 15:39

sums (Anciliae)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Norther- Dream 8)


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2008-01-22 19:10

[quote:5daf655d5d="slatanic"]Exodus - Tempo Of The Damned

znakomita, techniczna, thrashowa jazda 8) żeby było piękniej został potwierdzony udział zespołu w festiwalu Wacken :)[/quote:5daf655d5d]

@ Slatanic :arrow: zajebistą, techniczną muzę, to poznałam i usłyszałam dzięki Tobie. "Blotted Science" słucham i słucham, i szczeny z podłogi do tej pory zebrać nie mogę :wink: Podobnie, jak mój chłopak, słucham tej płyty w kółko od kilku dni.

[color=red:5daf655d5d][b:5daf655d5d]Co do Exodusa: zagra on nie tylko na Wacken. Występ potwierdzony także na Brutal Assault. Zagra tam też, m.in. Behemoth, Six Feet Under, Kataklysm, Beheaded, Primordial...[/b:5daf655d5d][/color:5daf655d5d]
Oczywiście zawitam do Czech znowu 8)


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-01-22 20:46

Katatonia-Discouraged Ones


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-01-22 23:44

Teraz leci u mnie świetny Monster Magnet i ich Dopes To Infinity. Chyba najlepsza ich płytka.
A zaraz potem włącze sobie Suicide Silence, które dziś mi wpadło w ręce.


Forever Begins.


Wysłany: 2008-01-24 17:13

Holendersko-grecki walec-przekładaniec, czyli...

Severe Torture - Sworm Vengeance
Sickening Horror - When Landscapes Bled Backwards

...na dłuższy czas pozostaną w playliście.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-01-24 21:27

sums (Anciliae)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Vesania - Rage Of Reasons

Miotą oby jak najwiecej takich polskich kapel :twisted:


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2008-01-25 12:30

Alien Soap Opera , przy dźwiękach tego czytam "Fight club". Książka ukazująca alternatywny sposób myślenia schizofrenika, zawierająca wiele ciekawych i szokujących informacji, łącząca surrealizm i z mogącym budzić w niektórych grozę, spojrzenie na rzeczywistość sama w sobie jest źródłem mocnych wrażeń i opisuje w interesujący sposób ludzkie emocje. Jednak to powtarzający się, pulsujący rytm, motywy dźwiękowe przyrodnicze i głosy, delikatna meldia prawie niezauważlanie wplatana w ambient ożywiają je.Daje to świetne połączenie i zapewnia silne wrażenie.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2008-01-26 09:25

Saimaa-Lake (Anciliae)
Saimaa-Lake
Posty: 3
Jastrzębie Zdrój

Maryslim feat. Jyrki69 "This Corrosion"



Wysłany: 2008-01-28 10:55

Herr Mannelig w opracowaniu Haggard. Piękna pieśń... :)



Wysłany: 2008-01-28 19:42

Mnemic - Bloodstained

http://www.youtube.com/watch?v=uejIcl0CgF4

Dla fanów Fear factory. :) fajny nowoczesny czadzik.


Forever Begins.


Wysłany: 2008-02-12 15:03

Nemezis666 (Anciliae)
Nemezis666
Posty: 51
Bydgoszcz / Toruń

płyta 'Seduction' niemieckiego zespołu Dark, wydana w 1997 roku. bardzo ciężko ją zdobyć, ale warto się postarać :) Wokalista ma najpiękniejszy i najbardziej seksowny głos, jaki kiedykolwiek słyszałam :D


If life is a dream be afraid to wake up... You would wish to sleep again


Wysłany: 2008-02-13 21:08

The Future Sound Of London-"Dead Cities" moim zdaniem jedna z bardzijej oryginalnych kapel szeroko pojętego nurtu elektro w sumie odkryłem ją jakis rok temu ,słucham bardzo często chyba aż za ale nieszablonowosc tej muzyki powoduje ,że nie można się nią znudzić



Wysłany: 2008-02-13 21:27

Entombed-Serpents Saints.Moim zdaniem jedna z najlepszych plyt 2007 roku.Wrocili chlopaki z swietna plyta,a musze przyznac,ze juz w nich zwatpilem.Pokazali,ze potrafia grac stary,dobry death metal.Plyta nawiazuje do cudownego debiutu Left Hand Path i swietnej Wolverine Blues.Slucham tej plyty ciagle i ciesze sie ogromnie,ze Entombed znow wali z sila slonia.


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-02-13 22:09

Siekiera"Na Wszystkich Frontach Świata"


Wasza krew jest moim winem...


Wysłany: 2008-02-13 23:17

krecona (Bicz)
krecona
Posty: 96
Częstochowa

Týr - Eric The Red - 08 - Ramund Hin Unge.mp3


brak


Wysłany: 2008-02-14 17:31

Clan of Xymox-Back Door


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło