Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 174

Wysłany: 2007-03-09 20:27

Dream Theater-pull me under



Wysłany: 2007-03-09 21:22

Virgin Snatch - No Salvation


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-03-09 21:26

[quote:85ae063bc1="KostucH"]Virgin Snatch - No Salvation[/quote:85ae063bc1]

Nooo to zobaczymy jak jutro spiszą sie na koncercie ]:->




TSA-51



Wysłany: 2007-03-09 22:04

Virgin nie ma słabego repertuaru więc wszystko zależy od nagłośnieniowców. Jesli oni dobrze ich ustawią to i chłopaki dadza niezłego kopa.

Esqarial - A Pure Formality

P.S.: A co sądzisz o Decimated? (jeśli znasz)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-03-09 22:45

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Closterkeller - Nero


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-03-09 22:46

Dżem - List Do M.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-03-10 10:11

OSI - all go now


"Kocham ziemię , po której ON stąpa, powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i Jego całego bez zastrzeżeń" http://listonic.pl/joannaachaja/choinka


Wysłany: 2007-03-10 11:52

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

od samego rana wesoło i pozytywnie
Edguy - Rocked Ride;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-10 12:46

CKY "Close Yet Far"



Wysłany: 2007-03-10 12:59

ManOwaR - Fighting The World"
Gdy słyszę Królów, to chociaż ich kocham, zawsze pojawia się we mnie żal, głęboki, zmienny i urokliwy, jak morze, tak samo bezkresny, silny i łagodny zarazem... Mój umysł nie jest w stanie objąć całej ich magii, choć przecież jest w nich jakaś prostota... Mają siłę wyrazu, wysyłają za pomocą instrumentów i głosu pewne pozytywne wibracje, a jednak nawet obok nich pojawia się u mnie to ukłucie, jakby receptory szczęścia nie potrafiły pomieścić ich dzieła... A przecież też tworzą niewesołą muzykę, niepokojącą, drżącą w ludzkim sercu...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-03-10 13:13

Slayer-Black Magic



Wysłany: 2007-03-10 14:38

http://youtube.com/watch?v=66NERIClHWI

Oni musieli zaprzedać dusze diabłu, innego wytłumaczenia nie widzę...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-03-10 14:55

Jimi Hendrix-Fire



Wysłany: 2007-03-10 15:15

Death-Destiny



Wysłany: 2007-03-10 15:26

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

B A T H O R Y


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2007-03-10 16:25

Dream Theater "Awake" yeah!!
W tej chwili akurat wspaniała gitara Petrucciego mi tu wybrzmiewa w dźwiękach przerobionego "Purple Rain", coś pięknego.

A w kolejce już czeka Slayer i "Hell Awaits" :twisted: :twisted: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-10 17:17

nicky_nf (Anciliae)
nicky_nf
Posty: 18
Grudziądz / Warszawa

to sie teraz naraże... nelly furtado-afraid... fanka nie jestem, usłyszałam przypadkiem ale tak mi się ten akurat utwor spodobał że ostatnio ciagle go pałuje :D no a zwyczajowo to chyba rob zombie najcześciej u mnie leci...


nie masz po co żyć?! żyj na złość innym ];>


Wysłany: 2007-03-10 17:24

"...Think of me, wherever You are, when it seems like You reaching the end...."


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-03-10 18:05

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

DARZAMAT - Transkarpatia


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-03-10 21:58

Chętnie bym to zrobiła, ale się na tym kompletnie nie znam, jedyne, co potrafię, to wysłać maila. :-P Ale z pewnością można coś znaleźć na youtube albo radioblogclub.com.

A u mnie teraz leci... dark electro? Albo to rozmowa o psychodelii wpłynęła na mnie, że włączyłam Suicide Commando, albo choroba. :-) Nie żeby mi się nie podobała ta muzyka, wręcz przeciwnie, ale już dawno tego nie słuchałam...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło