Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

WOŚP - Coma. Strona: 2

Artykuł: WOŚP - Coma

Wysłany: 2007-01-11 18:10

[quote:b3cd892dbd="zet"] Albo jak nie będzie padać (oby) to w Żabce i Pod Operą.[/quote:b3cd892dbd]
a może na hustawkach koło opery?? :wink:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2007-01-11 18:11

[quote:fd1a4a6c24="uzekamanzi"](...) tym bardziej jeśli jest za barem Zima z Hope [/quote:fd1a4a6c24]
Zima, to jeden z ich wokalistów, czy źle kojarzę. Ba jeśli tak, to mogę tylko powiedzieć: jaki ten świat mały. Jego osobiście nie znam, ale gram w kapeli z kumplem, który z kolei pracuje z ich gitarzystą.

Dobra, bez dygresji, to się zobaczy po Comie, gdzie się pójdzie, teraz nie ma się chyba co nad tym zastanawiać. Zobaczymy jakie będą nastroje po koncercie, wtedy się zdecyduje.

HeheHexe, to też jest dobre miejsce.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-01-11 18:20

Hehe, ważne, żebyśmy się wyszukali na koncercie, wtedy będzie można ustalać

A co do Zimy, to tak, jest to jeden z wokalistów. Ja najbardziej znam jego, co nie znaczy, że z resztą bandy nie piłem Spoko goście choć nie rozumiem o czym śpiewają


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-11 20:04

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

róbcie co chcecie ale ja nie zamierzam marznąć gdzies pod sklepem <foch> zresztą chyba juz znalazlam kompana do piwa :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-11 20:18

:P Na zdrowie.

Zresztą to nie powód aby się alienować... Przecież ustalone, że miejsce dogadamy na miejscu :)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-12 08:48

widze ze temat sie rozciagnal... ale w sumie do niczego nie doszliscie :> ja proponuje przed koncertem sie zjawic na rogu al. niepodleglosci a marcin... zebysmy mogli sie zgrac... a potem to sie zobaczy gdzie pojdziemy... i tak pewnie nie zgramy sie na tyle zeby isc w jedno miejsce... chociaz... moze...
to co 20 wam pasuje? :>

i w sumie mysle ze Minawi ma racje ja tez nie chce marznac... mimo ze te hustawki sa ciekawym pomyslem... ale ja bede po calodziennych wykladach wiec nie widzi mi sie marzniecie...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-01-12 11:31

heh... bede miala wtedy wyklady z informy...
ale w sumie byloby to ciekawe... :>


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-01-12 12:56

dla mnie moze byc... ja i tak ide z AE...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-01-12 13:13

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Swintuszku, nie umawiajmy się pod samym Zamkiem bo tam będzie pełno ludzi :/ Proponuję jakiś bardziej widoczne i mniej ludne miejsce, może na jakimś przystanku - np. na Fredry (po stronie prawej jak jedziesz w kier. centrum) ? A po Comie proponuję kolektywnie pojsc w jakies ciepłe miejsce z tanim, najlepiej ciemnym piwem :twisted: (Gdzie te czasy jak się piło wino w brami zimą pośród śniegó i zawieruchy? :roll: Chyba już sie za wygodna zrobiłam...)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-12 13:26

[quote:c720ec7bee="minawi"] bardziej widoczne i mniej ludne miejsce[/quote:c720ec7bee]
róg jest widoczny :>
[quote:c720ec7bee="minawi"]najlepiej ciemnym piwem [/quote:c720ec7bee]
taaak... ten pomysl mi sie podoba... dobre ciemne piwko...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-01-12 13:33

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Cynthio, w tamtym roku ten "róg" był średnio widoczny Straszna chmara ludzi tamtedy maszerowała...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-12 13:39

a ja w tamtym roku mialam tam zlot i bylo dops... ale moze byc fredry jak tam bedzie lepiej... mysle ze bedziecie widoczni jak bedziecie szli w kier sceny... ja tam nie dolece z glownego... nio chyba ze Hexe mnie zwinie wczesniej...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-01-12 13:47

Jakoś sie znajdziemy kochani:-) nie przepadam za Comą, ale z przyjemnością spędzę z Wami ten czas i z tym piwem, Kasiu :twisted:



Wysłany: 2007-01-12 14:13

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Regis, to załątw te stancje, mądralo - myslisz że kazdy ma warunki i wolną chatę?!? Nie rpzesadzaj. Sam coś załatw, a nie wymagasz od innych. Mnie chodziło o jakas przytulną knajpę (czyli na pewno NIE o bazyla :/)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-12 15:01

Coś się na pewno znajdzie, Minawi:) Nie wiem, jak u Was jest w niedzielę i jak długo czynne są knajpy, i czy po takim wydarzeniu nie będą zapełnione.... najwyżej zrobimy balangę na dworcu, to mnie przy okazji odprowadzicie :P



Wysłany: 2007-01-12 19:39

[quote:dd2cd9717b="minawi"]Regis, to załątw te stancje, mądralo - myslisz że kazdy ma warunki i wolną chatę?!? Nie rpzesadzaj. Sam coś załatw, a nie wymagasz od innych. Mnie chodziło o jakas przytulną knajpę (czyli na pewno NIE o bazyla :/)[/quote:dd2cd9717b]

heheh czyzby Bazyl juz wypadl z rankingu :wink: A co do "przytulnych" knajp to zalezy, szukacie czegos w rejonie centrum?



Wysłany: 2007-01-12 20:32

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Wojtek,no kurde wiadomo że w centrum, toć nie na 2gim koncu miasta, nie??

Gekon, o knajpy w Poznaniu nie ma sie co martwic - taki Dragon potrafi byc nawet w srodku tygodnia do 8rano czynny jesli są klienci :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-12 21:04

No właśnie Wojtku - a kiedy ja Ciebie w końcu poznam w tzw. realu? :wink: Hehe - ostatnio mam taki towarzyski nastrój, że niebawem całe DP zapoznam :wink: Albo co gorsza - zostanę posądzona o molestowanie 8O



Wysłany: 2007-01-14 16:17

[quote:1098ad88f1="kontragekon"]No właśnie Wojtku - a kiedy ja Ciebie w końcu poznam w tzw. realu? :wink: Hehe - ostatnio mam taki towarzyski nastrój, że niebawem całe DP zapoznam :wink: Albo co gorsza - zostanę posądzona o molestowanie 8O[/quote:1098ad88f1]

Gdzies tam bede sie wloczyl wiec moze jak szczescie dopisze to po koncercie dolacze do mHrocznych DP ludzi na jakiegos browara czy cus :wink:



Wysłany: 2007-01-14 17:55

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

To jak się w koncu spotykamy?? O 20.00 na przystanku na fredry?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło