Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Moonspell cztery razy w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Moonspell cztery razy w Polsce

Moonspell cztery razy w Polsce Wysłany: 2006-12-14 08:26

Na 90% pojawię się w Bydgoszczy :wink:. Nie można przepuścić takiej okazji.



Wysłany: 2006-12-14 18:35

Moonsellek.. Postaram się, podobnie jak w przypadku Theriona, zaliczyć dwa koncerty: w Warszawie i w Krakowie. :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-12-14 18:53

Jeszcze Wam sie Moonspell, koncertowo nie znudzil?;]
NIedlugo dojdzie do tego, ze Portugalczycy beda czesciej grali w Polsce, niz Maryla Rodowicz.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-14 20:49

[quote:b9d7b65995="regis"][quote:b9d7b65995="Diabolek"]Jeszcze Wam sie Moonspell, koncertowo nie znudzil?;]
NIedlugo dojdzie do tego, ze Portugalczycy beda czesciej grali w Polsce, niz Maryla Rodowicz.[/quote:b9d7b65995]

:lol:[/quote:b9d7b65995]

Chyba mamy podobne odczucia w tej kwestji, Regisie.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-12-14 21:10

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

A w Wawie to kiedy??? jeju musze tam byc!!! :twisted:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-12-14 21:12

[quote:981eafb634="Diabolek"]Jeszcze Wam sie Moonspell, koncertowo nie znudzil?;]
NIedlugo dojdzie do tego, ze Portugalczycy beda czesciej grali w Polsce, niz Maryla Rodowicz.[/quote:981eafb634]

Heh, wiem że grają u nas często, ale rzadko bywam na koncertach niestety i między innymi na Moonspellu także nie miałem okazji być, więc mam nadzieję, że tym razem coś z tego wyjdzie. Pozdrawiam.



Wysłany: 2006-12-14 21:26

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Heh właśnie doczytałam artykuł i cofam pytanie :oops:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-12-14 21:47

A kto jeszcze wybiera się na koncert do Warszawy/Krakowa?


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-12-14 21:49

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

ja do Wawy to obowiązkowo :twisted: już od miesiaca sie probowałam dowiedziec kiedy dokładnie bedą grali 8)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-12-14 22:02 Zmieniony: 2006-12-29 17:46


Wysłany: 2006-12-14 22:49

[quote:d1484bd174="kontragekon"][quote:d1484bd174="Morgana"]A kto jeszcze wybiera się na koncert do Warszawy/Krakowa?[/quote:d1484bd174]

Niewykluczone, że ja będę w Wawie. Miło byloby Cię w końcu poznać, Morgano. Chociaz mam nadzieję, że stanie się to wcześniej, np. na jakimś DarkPlanet Party III :twisted: Hehe - zaprośmy Moonspell na imprezę. I tak tak często grają w Polsce, że co im w sumie zależy :?: :twisted:[/quote:d1484bd174]

Świetnu pomysł! A właściwie nie jeden, a wszystkie zawarte w tym poście! I o koncercie, i o poznawaniu się, i spotykaniu na zlocie! :twisted: Jestem zdecydowanie za!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-12-15 16:41

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:1bba039bbf="Diabolek"]Jeszcze Wam sie Moonspell, koncertowo nie znudzil?;]
NIedlugo dojdzie do tego, ze Portugalczycy beda czesciej grali w Polsce, niz Maryla Rodowicz.[/quote:1bba039bbf]
pięknie napisane chodź moonspella lubie bardzo i powiem kródko byłem ze 3 razy i nic niejest w stanie przebić koncertu w spodku na metalmani 97 MISTRZOSTWO śWIATA !!!! Potem to te koncerty takie średnie były


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2006-12-15 16:54

A mnie to cieszy źe bywa często, bo niemiałam możliwości nigdy być na takowym koncercie, a zawsze chciałam być.



Wysłany: 2006-12-15 16:59

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

[quote:867c7c2876="Hannah"]A mnie to cieszy źe bywa często, bo niemiałam możliwości nigdy być na takowym koncercie, a zawsze chciałam być.[/quote:867c7c2876]

Heh doskonale cię rozumiem. Także nie było mi dane jak do tej pory, ale teraz już nie zaprzepaszczę tej szansy :)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-12-15 18:05

Fafal, bylem wtedy na tej metalmani;] Tylko ze wtedy caly koncert polozyl dzwiek, zreszta nie tylko Moonspella bo i Tiamatu przeciez.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-15 18:10

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:814ea77723="Diabolek"]Fafal, bylem wtedy na tej metalmani;] Tylko ze wtedy caly koncert polozyl dzwiek, zreszta nie tylko Moonspella bo i Tiamatu przeciez.[/quote:814ea77723]
Efekty kolego efekty coś pięknego a jeśli wspomniałes o tiamacie to ten koncert też był fenomenalny i to wtedy takie piękne płyty wydały te dwa zespoły bo bajka :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2006-12-15 19:25

[quote:0a62ab7d6f="FAFAL"]Efekty kolego efekty coś pięknego a jeśli wspomniałes o tiamacie to ten koncert też był fenomenalny i to wtedy takie piękne płyty wydały te dwa zespoły bo bajka :D[/quote:0a62ab7d6f]

Dlczego mie tam wtedy nie było? <łacze> Za te dwa koncerty wiele bym dała... No dlaczego mnie to ominięło?! ... bo byłam za młoda... Teraz pora nadrabiać zaległości. :twisted: Moonspella napewno nie odpuszczę!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-12-15 19:28

Fafal , no zgodze sie, efekty, ale jednak brzmienie ;/

No wtedy to byly zlote czasy tych zespolow, i jeszcze Gatheringow, Therionow i innych Paradise Lostow, echhh az lezka sie w oku kreci


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-16 11:59

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:fd250abc60="Diabolek"]Fafal , no zgodze sie, efekty, ale jednak brzmienie ;/

No wtedy to byly zlote czasy tych zespolow, i jeszcze Gatheringow, Therionow i innych Paradise Lostow, echhh az lezka sie w oku kreci[/quote:fd250abc60]

Swój chłop !!!!!!!! polać mu gorzoły :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2006-12-16 12:21

[quote:3cba1d36b7="Diabolek"]No wtedy to byly zlote czasy tych zespolow, i jeszcze Gatheringow, Therionow i innych Paradise Lostow, echhh az lezka sie w oku kreci[/quote:3cba1d36b7]

Mi się nie kręci, ja juz płaczę, bo kiedy moje ukochane zespoły przechodziły swój złoty okres, ja nawet nie wiedziałam o ich istnieniu. O_o Ale na szczęście nadal grają, może nie TAK, ale cóż... Trzba się cieszyć tym, co się ma, są jeszcze płyty... A za mojej "kadencji" inne kapele przeżywają i będą przeżywać swoje lepsze okresy, więc może jeszcze nadrobię zaległośi.

A zacznę od koncertów planowanych na 2007r. :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło