Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

The Dead Goats - Path Of The Goat. Strona: 1

Artykuł: The Dead Goats - Path Of The Goat

The Dead Goats - Path Of The Goat Wysłany: 2012-09-30 23:59

"to czy można zaprzeczyć temu, że dostaliśmy materiał nudny? W żadnym wypadku! " hmmmmmm???

żeby nie było, że nikt nie czyta:)


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2012-10-01 08:22

Już poprawiłem :) wiedziałem, że czegoś w tekście nie poprawiłem jak wysyłałem :P


.


Wysłany: 2012-10-01 11:45

Dobrze,że szło zrozumieć o co chodzi. Co do materiału to muszę przyznać,że jest naprawdę dobry.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-10-01 12:21

dobry, dobry. To kolejna mocna płyta w kategorii tu 2012


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2012-10-01 12:38

Kurka, naprawde ta płytka mi robi dobrze :)) warto nabyć - tym bardziej, ze limit tylko 500 sztuk, a cena jedyne 20zł - za pare lat moze byc naprawde sporo warta :))


.


Wysłany: 2012-10-01 22:27

tak jak piszesz czy brzmienie z płyty jest az tak wypasiono,ale panowie dojebali do pieca,młody zespół a taki miazdzacy ciezki album az pierwsza spotkania z Grave, Entombed sie człowiekowi przypomina po nastu latach.Płyte obowiazkowo zamawiam z CD to dopiero serducho sie uraduje
ps harleq hasło przypomniane moge działac


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2012-10-01 22:28

tak jak piszesz czy brzmienie z płyty jest az tak wypasiono,ale panowie dojebali do pieca,młody zespół a taki miazdzacy ciezki album az pierwsza spotkania z Grave, Entombed sie człowiekowi przypomina po nastu latach.Płyte obowiazkowo zamawiam z CD to dopiero serducho sie uraduje
ps harleq hasło przypomniane moge działac


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2012-10-02 11:05


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło