Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Summoning. Strona: 1

Artykuł: Summoning

Summoning Wysłany: 2012-01-30 22:28

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Pozwolę sobie zacząć dyskusje na temat tego zespołu. Chłopaki grają już ładne parę lat, w przyszłym roku stuknie im 20-ka, a mimo to grają naprawdę świetną muzykę, do tego z albumu na album jest coraz lepiej. Trudno mi będzie wymienić najlepsze ich kawałki bo dla mnie osobiście to bardzo mało wykonalne, ale do ulubionych albumów zaliczają sie:
[color=BLUE:0da93576dd]Minas Morgul[/color:0da93576dd]
[color=YELLOW:0da93576dd]Let Mortal Heroes Sing Your
Fame[/color:0da93576dd]
[color=GREEN:0da93576dd]Dol Guldur[/color:0da93576dd]
oraz
[color=GREEN:0da93576dd]Oath Bound[/color:0da93576dd]
który moim zdaniem jest rewelacyjny, oraz jest bezkonkurencyjnie moim ulubionym albumem. To że nie wymieniłem pozostałych albumów oczywiście nie znaczy że są "gorsze" poprostu te cztery najbardziej przypadły mi do gustu.
Przy okazji chciałbym również bardzo polecić
[color=RED:0da93576dd]...And In The Darkness Bind Them
- Summoning Tribute[/color:0da93576dd]
dwupłytowy album na którym można usłyszeć równie dobre Covery utworów Summoning


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2012-02-03 17:01

Jeżeli chodzi o Oath Bound, to jest to pierwsza płyta Summoning, którą usłyszałam w całości i rzeczywiście bardzo mi się spodobała. Wydaje się być spójna i naprawdę przyjemna dla ucha. No może co do tekstów, byłabym bardziej wymagająca, ale muzyka (choć nie jestem ich największą fanką) jest bardzo przystępna, przynajmniej na tej płycie, dobrze, że nie przesadzili z chóralnymi wokalami - myślę, że dodano je w odpowiedniej ilości. Czasem dobrze jest puścić coś takiego spokojnego:)


Per Aspera Ad ASTRA


Wysłany: 2012-02-04 15:12

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Od kilku dni znów na okrągło słucham Summoning i przyznam szczerze że sie nie nudzi :)
A wracając do tematu, na szczęście albumy Summoning są zrównicowane i to jest plus, jak któryś jest zbyt łagodny, lub muzyka wydaje sie zbyt wesoła to wystarczy zmiana albumu i nie trzeba szperać za jakimś innym zespołem. To działa również w przeciwną stronę i za to Kocham te muzykę, można często godzinami słuchać jednego albumu w kółko, a czasem nawet jednego kawałka i jakiś czas później nadal jest równie za***ty jak na początku.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2013-05-29 22:48

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

ktoś może słyszał juz najnowszej płytki Summoning [color=green:05b6cb197e]Old Mornings Dawn[/color:05b6cb197e]?


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2013-05-31 20:04

premiera chyba 6czerwca,troche drogo wychodzi ,ale to przecież Summoning wiec nie ma opcji nie kupic


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2013-05-31 22:02

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

już prze słuchałem kilka razy co do ceny sie zgodze w 100-u procentach, widziałem za lekko ponad 50 pln


Czasami warto uciec od zycia...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło