Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Behemoth zakończył prace nad teledyskiem „Lucifer”. Strona: 1

Artykuł: Behemoth zakończył prace nad teledyskiem „Lucifer”

Behemoth zakończył prace nad teledyskiem „Lucifer” Wysłany: 2011-08-10 15:51

Samurai (Matuzalem)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

znajomy robił stylizacje :) fajnie to to wyszło


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2011-08-10 15:59

Nie cierpię teledysków ( z małymi wyjątkami ). Oby tego nie spieprzyli.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2011-08-10 21:34

Ja akurat wierzę, że Nergal nie odpuści i na przekór malkontentom udowodni poziom.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-08-10 23:28

Ich teledyski to ostatnio coraz większy przerost formy nad treścią. Ale z ciekawości obejrzę.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-08-12 09:15

:) myślę, że przynajmniej charakteryzacje Mariusza będą warte uwagi :) polecam obejrzyjcie sobie prace chłopaka:
http://www.facebook.com/kobaru.photography
http://www.kobaru.pl/


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2011-08-13 13:16

Behemoth teraz robi wszystko na siłę z parciem na szkło a jak już wiadomo nie zawsze to wychodzi im na dobre.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-08-13 13:29

i sluchacz dostaje produkt a nie kopa w dupsko..


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-08-13 17:18

Dokładnie


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-08-25 19:05

[quote:3b9156cad6="lord_setherial"]Behemoth teraz robi wszystko na siłę z parciem na szkło a jak już wiadomo nie zawsze to wychodzi im na dobre. [/quote:3b9156cad6]
Czy jest ktoś, kto uważa tak jak ja, że najlepszy był teledysk do "Inner Sanctum". Dla mnie wyrażał swą surowością i prostotą więcej niż te wszystkie stylizacje i blue boxy.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-08-25 21:27

Yngwie (Anciliae)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:cccb071f26="sphinxia"]Widzieliście zapowiedź?
[/quote:cccb071f26]
No ja się nieźle uśmiałem. Wyglądają jak parodia samych siebie.

Właśnie obejrzałem sobie stary klip do "As Above..." i najciekawsze z tego były komentarze w stylu:
"My school is next to a church and we bring in speakers that can be heard from 1kilometer away. My school is on the final warning on being shut down for that. And "we"(as in me and my friends) are now expelled but we're still sneaking in and playing Behemoth on the loudest :D"

Ale nic w tym dziwnego, skoro Nergal teraz się mocno udziela w normalnych, nieundergroundowych mediach:
-"Czy naprawdę jesteście tacy straszni, mroczni i szerzycie zło?"
- "Nie no, co ty" (i chyba za to ich lubię, a nie za teledyski czy nawet muzykę).


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-08-26 00:08 Zmieniony: 2011-08-26 00:08

[quote:9822127101="CrommCruaich"][quote:9822127101="lord_setherial"]Behemoth teraz robi wszystko na siłę z parciem na szkło a jak już wiadomo nie zawsze to wychodzi im na dobre. [/quote:9822127101]
Czy jest ktoś, kto uważa tak jak ja, że najlepszy był teledysk do "Inner Sanctum". Dla mnie wyrażał swą surowością i prostotą więcej niż te wszystkie stylizacje i blue boxy.[/quote:9822127101]

A widziałeś wszystkie wizualne klipy BEHEMOTA?



Wysłany: 2011-08-26 00:15

Mam ich ostatnie DVD ze wszystkimi teledyskami. Więc na pewno obejrzałem wszystkie.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-08-26 12:57 Zmieniony: 2011-08-26 13:37

@Cromm: Dla mnie Inner Sanctum, to jeden z niewielu teledysków które w ogóle mi się podobają.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2011-08-26 22:06

[quote:8c9a421d8b="CrommCruaich"]Mam ich ostatnie DVD ze wszystkimi teledyskami. Więc na pewno obejrzałem wszystkie.[/quote:8c9a421d8b]

Gratulacje.
Ogien,metal,skóry i darcie ryja?Heh, ciezko w tej konwencji przemycic do swiadomosci spolecznej cosik powaznego.
Nie wiem czy IS jest najlepszym klipem jaki widzialem,ale na pewno inaczej sie go oglada,jest bardziej "wymagajacy"?,he.

Ciekawi mnie,jak w najnowszym klipie oprawią wizualnie staronorweska nutę,rozwijajaca sie w dalszej czesci utworu?Widzialem juz zapowiedzi i smierdzi mi to troche MANSONEM z okresu THE NOBODIES!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło