Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pure Reason Revolution - The Dark Third. Strona: 1

Artykuł: Pure Reason Revolution - The Dark Third

Pure Reason Revolution - The Dark Third Wysłany: 2008-12-08 08:56

Fajna recka :) tylko nie zgodze się z opinią, że InsideOut nie bierze gniotów w swoje szeregi. Jak dla mnie to w swojej ofercie ma za dużo gniotów ;/


.


Wysłany: 2008-12-08 16:31

Jak, by tak wymazać z listy Magellan to całkiem znośny katolog mają Tak poza tym, jeśli uda się ich zaprośić do Poznania -to jest czego zazdrościć.


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-12-08 22:27

PRR- jeden z fajniejszych i zdolniejszych młodych bandów.


Forever Begins.


Wysłany: 2008-12-08 23:37

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:4537ceafc4="Ignor"]Jak, by tak wymazać z listy Magellan to całkiem znośny katolog mają Tak poza tym, jeśli uda się ich zaprośić do Poznania -to jest czego zazdrościć.[/quote:4537ceafc4]

Z tego co na last.fm przyuważyłam, to planuje się ich zaprosić dokładnie w tym samym dniu, w którym gra w wawce... Opeth :? :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-12-09 15:37

a ja PPR nie słyszałem jeszcze :D


.


Wysłany: 2009-01-09 13:18

Posłuchałem .... dla mnie takie 7/10 czyli dobre

Mieszanka Porcupine Tree i Yes ... sporo ładnych melodii ... i tyle ... i Pink Floyda ja w tym nie słysząłem


.


Wysłany: 2009-01-09 21:22

Solówka z pierwszego utworu mi osobiście kojarzy się z Pink Floyd. Atmosfera numeru "Aeropause" myślę ze wyjadacze z PF też by się nie powstydzili :) Zespół z dużymi możliwościami nie dziwne ze rozgrzewał publiczność przed Porcupine Tree, sporo im zawdziecza jak sam zauważyłeś


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło