Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Legions of Death Attack. Strona: 1

Artykuł: Legions of Death Attack

Legions of Death Attack Wysłany: 2008-10-10 16:31

Chyba skład jest z poprzedniego roku wymieniony :)

W tym roku zamiast Azarath, zagra Anima Damnata.
Poza tym reszta zespołów taka sama.

Szczegóły na:
http://www.legion-of-death.com/propaganda.php

Bilety po 30 pln. (Pogięło ich? )


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-10-10 16:41

nie jest z zeszlego roku tylko info o zmianie headlinera przyszlo niedawno i koncert w Czestochowie umknal (zatwierdzany byl juz dawno temu) dzieks za zwrocenie uwagi. juz poprawiam.

30 zł za 5 zespołów? to chyba nie jest zbyt dużo. bez przesady.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-10-10 17:39

[quote:bbb941da12="cross-bow"]
30 zł za 5 zespołów? to chyba nie jest zbyt dużo. bez przesady.[/quote:bbb941da12]

Oj, dużo, dużo kosztuje bilet. Dawno w Cz-wie nie było tak "drogiego" koncertu Na Hate, który przebija te zespoły pod wieloma względami bilet kosztuje...10 pln.

Ale jeszcze zobaczymy, może pójdę.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-10-10 18:15

wiesz sory, że to napiszę, ale wkurza mnie takie rozumowanie wśród ludzi, którzy określają się mianem słuchaczy ciężkiej muzy.

po pierwsze - 5 zespołów jedzie przez 5 miast w Polsce, czyms jada, musza cos jesc, gdzies spac, no i wypadaloby zeby cos na tym zarobili, tak? dlatego notorycznie wnerwia mnie takie myslenie. zwlaszcza w dobie, kiedy 98% osob nie wydaje kasy na plyty - bo "wypożycza" je z internetu.

zwłaszcza w Częstochowie, w której bez urazy ale nie ma co chwilę koncertów, w tygodniu po 10, jednego dnia np 3 i nie wiadomo na który iść? więc bez przesady.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-10-10 18:24

[quote:768f56724c="cross-bow"]wiesz sory, kiedy 98% osob nie wydaje kasy na plyty - bo "wypożycza" je z internetu.
zwłaszcza w Częstochowie :lol:, [/quote:768f56724c]

he nie jest tak źle, znając życie w poznaniu zawołają więcej - wiadomo miasto biznesu i seksu 8)


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2008-10-10 19:11

[quote:391492f088="cross-bow"]wiesz sory, że to napiszę, ale wkurza mnie takie rozumowanie wśród ludzi, którzy określają się mianem słuchaczy ciężkiej muzy. [/quote:391492f088]

Takie rozumowanie krąży nie tylko wśród metali :)

[quote:391492f088="cross-bow"]po pierwsze - 5 zespołów jedzie przez 5 miast w Polsce, czyms jada, musza cos jesc, gdzies spac, no i wypadaloby zeby cos na tym zarobili, tak? dlatego notorycznie wnerwia mnie takie myslenie. [/quote:391492f088]

Zarobić, to na tym nie zarobią, co najwyżej może im się zwrócą koszty trasy (co i tak w naszym kraju, to już duży plus). Gdyby chcieli coś na tym dla siebie zyskać, musieli by chyba jeszcze wyższe ceny biletów ustalić, a to tylko na ich niekorzyść by zadziałało. Aż takimi pewniakami przyciągającymi szersze grono publiczności, to oni nie są.

[quote:391492f088="cross-bow"]zwlaszcza w dobie, kiedy 98% osob nie wydaje kasy na
plyty - bo "wypożycza" je z internetu.[/quote:391492f088]

Racja, tylko, że akurat muzyka tych zespołów i same te zespoły są jeszcze tak mało znane w sieci, że ściągnięcie ich demówek, splitów, albumów, itp. graniczy chyba z cudem.

[quote:391492f088="cross-bow"]zwłaszcza w Częstochowie, w której bez urazy ale nie ma co chwilę koncertów, w tygodniu po 10, jednego dnia np 3 i nie wiadomo na który iść? więc bez przesady.[/quote:391492f088]

No niestety koncertów ci u nas, jak na lekarstwo, ale "pech" chciał, że akurat w miesiącach jesiennych jest ich w Czewie wyjątkowo "dużo"

[quote:391492f088="mefir"]
he nie jest tak źle, znając życie w poznaniu zawołają więcej - wiadomo miasto biznesu i seksu 8)[/quote:391492f088]

Cena biletu w każdym mieście taka sama.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło