Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Seks z użyciem dziurawej prezerwatywy, z partnerem zarażonym. Strona: 1

Artykuł: Seks z użyciem dziurawej prezerwatywy, z partnerem zarażonym

Seks z użyciem dziurawej prezerwatywy, z partnerem zarażonym Wysłany: 2008-09-01 07:54

Horsea (Matuzalem)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Przez chwilę pojawianie się blogów na stronie głównej miało i pozytywny aspekt: ograniczyło liczbę wpisów typu: "znów mi źle, znów się tnę" :) Niestety tylko przez chwilę. :roll:
Prowadzenie bloga to forma ekshibicjonizmu, czasem prowokacji i najwyraźniej "emocjonalne patroszenie się" tylko w dziale blogi jest dla niektórych niewystarczające.
Wolność to cudna rzecz. :D


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2008-09-03 07:36

Horsea (Matuzalem)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:32d8fc06ba="Pan"]pomysl o dobrych stronach. Dzis by kogos patroszyc, nie trzeba juz lowic. [/quote:32d8fc06ba]
:roll: Dziwne mi się skojarzenia z wędkarstwem nasuwają. :D
Zaniepokojony ,
Konik Morski


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2008-10-13 00:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Od razu moje skojarzenia biegną do "chwytliwych" tytułów co niektórych tytułów prasowych w internetowych rss-ach a potem się okazuje, że to nie wyborcza a deser :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło