Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nowy gitarzysta Marilyn Manson. Strona: 1

Artykuł: Nowy gitarzysta Marilyn Manson

Nowy gitarzysta Marilyn Manson Wysłany: 2008-08-18 09:17

Co do wypowiedzi Mansona o samym Wesie to sie zgodze. To jest naprawde super wioslarz. Nie podzielam natomiast zdania na temat samego Limp Bizkit. Jest to kapela, ktora na stale wpisze sie do encyklodeii i ktora wyznaczyla pewien kierunek (wraz z Kornem) w muzyce. Ja wiem, ze dla nie ktorych jest ona zbyt malo tru szatan melodic nordic srordic metal ale tu wlasnie chodzilo o to zeby grac cos czego wtedy jeszcze nie bylo. Sto lat Wes, sto lat Limp Bizkit.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-08-18 19:33

Run_riot (Anciliae)
Run_riot
Posty: 23
Elbląg / Gdańsk

z tym, że każdy ma prawo uważać jak chce :) ciekawa jestm jaki bedzie nowy materiał ;d nie mogę się doczekać


"Uważam, że powinieneś zabić, za to, w co wierzysz"


Re: Nowy gitarzysta Marilyn Manson Wysłany: 2008-08-18 23:24

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

[quote:06cf47c5a1="Phantom"]Co do wypowiedzi Mansona o samym Wesie to sie zgodze. To jest naprawde super wioslarz. Nie podzielam natomiast zdania na temat samego Limp Bizkit. Jest to kapela, ktora na stale wpisze sie do encyklodeii i ktora wyznaczyla pewien kierunek (wraz z Kornem) w muzyce. Ja wiem, ze dla nie ktorych jest ona zbyt malo tru szatan melodic nordic srordic metal ale tu wlasnie chodzilo o to zeby grac cos czego wtedy jeszcze nie bylo. Sto lat Wes, sto lat Limp Bizkit.[/quote:06cf47c5a1]
Kim znowu jest Marylin Manson, żeby jechać po tak solidnej kapeli jak Limp Bizkit?
Zagrywki pod media zostały mu chyba z czasów, gdy był dziennikarzem :P I szkoda, że na tym nie poprzestał !!! :twisted:


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2008-08-19 23:30

Run_riot (Anciliae)
Run_riot
Posty: 23
Elbląg / Gdańsk

[quote:72a573a64e="Paskievicz"]takie wypowiedzi to standardowe zagrywki manadgementu mające na celu zrobić sporo szumu w okół obydwu kapel - zawsze skuteczne 8) chyba tyle 8)[/quote:72a573a64e]

dokładnie :evil:


"Uważam, że powinieneś zabić, za to, w co wierzysz"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło