Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Electrodelica. Strona: 1

Artykuł: Electrodelica

Electrodelica Wysłany: 2008-06-20 10:13

Połączenie Psy/Goa Trance, Electro Industrial, oraz EBM. Czyli Uridium i Electrofobia poraz kolejny w natarciu!

Zagrają:
- Tracer (Uridium / Dark Life Records)
- Mikey (Uridium / Sensitive Kemistry)
- Attack (Electrofobia / Route 66)
- Sthilmann (Electrofobia / +TOG / Sthilgrave Productions).

zobacz plakat > http://www.sthilmann.epromo.info/electrodelica_650.jpg

Serdecznie zapraszam.


>>>>>>>>>> [url]www.myspace.com/sthilmann[/url] <<<<<<<<<<


Wysłany: 2008-06-20 15:25

szkoda, ze dopiero teraz sie dowiedziłam


"Księżyc kładzie dłoń na moim czole, ślepy i niemy jak piastunka"


Wysłany: 2008-06-20 17:48

zapowiada sie techniczny majstersztyk


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-06-21 08:51

No i sie nie pomylilem. Slychac bylo nowy nabytek Sebastiana Kaoss Pad :) Swietne mixy i dobor kawalkow. Ta impreza powinna wyznaczac kanony poznanskich (i nietylko) imprez. Szkoda jedynie, ze frekwencja byla nieco za niska.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-06-23 08:12

[quote:b56105d8ad]Slychac bylo nowy nabytek Sebastiana Kaoss Pad [/quote:b56105d8ad]
A jaki tam Nowy. Już pół roku gram na nim regularnie na imprezach. zaliczył ich już ze 10 pewnie

Co do frekwencji to jak zwykle ludzi było mało. Ale to mnie nie dziwi. Mało tu raczej miejsca na typowy lans, a ludzie przychodzą się faktycznie zabawić. Mnie osobiście podbudowuje jak widzę że ludzie pozornie nastawieni na dyskotekę(których było na Electrodelice ze 50%) z hitami ATB, itp. nagle zaczynają pląsać przy kawałkach Komora czy Combichrista i widać że naprawdę ich to kręci. Najbardziej ucieszył mnie nagłośnieniowiec IQ który podszedł do mnie w trakcie setu i powiedział mi że tak pokręconej i pomieszanej muzy jeszcze nie słyszał po czym serdecznie pogratulował.Mimo niskiej frekwencji takie sytuacje podbudowują, przynajmniej nie tracę wiary w ludzi i wiem że warto stawiać na nowych odbiorców. Do czego usilnie będę dążyć.


>>>>>>>>>> [url]www.myspace.com/sthilmann[/url] <<<<<<<<<<


Wysłany: 2008-06-23 12:01

Amen.



I byle nie spuscic z jakosci Do przodu!


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-06-25 12:56

fajnie ze sa jeszcze ludzie otwarci na muzyke :)



Wysłany: 2008-07-01 07:30

[quote:698010f4fa="soundcliniqum"]fajnie ze sa jeszcze ludzie otwarci na muzyke :)[/quote:698010f4fa]

Też się cieszę. Oby ich było coraz więcej.


>>>>>>>>>> [url]www.myspace.com/sthilmann[/url] <<<<<<<<<<


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło