Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

OPETH - Damnation. Strona: 1

Artykuł: OPETH - Damnation

OPETH - Damnation Wysłany: 2006-07-19 21:02

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Jak dla mnie genialny album 8) Arcydzieło wykonania, kompozycji, aranżu, no wszystkiego.... W stylu naszego rodzimego Riverside :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-19 21:22

Popieram. Album genialny... ale co do Opeth to czesciej jakos slucham ich "klasycznych" płyt - "my arms, your hearse", "still live", "blackwater park" po prostu mnie rozwalają;].. i ta nowa "ghost reveries" tez jest dobra


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2006-07-19 22:15

Popieram,ten album jest genialny,dzięiniemu można przekonać do Opeth osoby którym na pierwsze przesłuchanie "zwykłę" albumy się nie podobają :wink:



Wysłany: 2006-07-19 22:34

A owszem, i ja się z tym zgodzę, ten longplay jest rewelacyjny, zaskakująco odmienny od pozostałych, ale takie było jego zamierzenie, które muzycy wykonali perfekcyjnie. Ciekawe jest to, że różni się nie tylko samym stylem, co i długościami poszczególnych numerów. Można by wręcz pomyśleć, że to nie Opeth, a jednak! chłopaki pokazały klasę i dzięki temu nie można ich wcisnąć w jeden gatunek muzyczny.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-29 19:39

Jeśli mojemu ojcu, który na wszystko wybrzydza, spodobało się Damnation Opeth'a to ta płyta musi naprawde miec coś w sobie. I ma :!: Ma w sobie wszystko :!:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-03 21:00

Ja się do Opeth przekonałem dopiero po usłyszeniu "Damnation" a płyta "Orchid" utwierdziła mnie w fakcie, że są bezkompromisowi.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-02 09:55

i tak powinni grać po co im te growle :lol: wtedy moze nawet pojawiliby sie na liscie u Niedzwiedzia w trojce 8O



Absolutne arcydzielo Wysłany: 2010-04-09 17:18

Szkoda, ze na pozostalych plytach musza sie drzec psujac klimat.


drink and drive


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło