Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja. Strona: 1

Artykuł: Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja

Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja Wysłany: 2007-09-01 16:02

Czy tytuł tego albumu nie powinien brzmieć "Transformation"? Tracklista do "Immortal Collection" przedstawia się inaczej (tutaj). Nie znam tego zespołu, ale wpadło mi w oko, że coś się nie zgadza. Okładka też jest inna (tutaj). Jeśli się mylę, to pardon, po prostu nie wiem gdzie tkwi błąd. :)



Wysłany: 2007-09-01 16:37

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Też nie wiem, czemu autor(ka) popełniła ten błąd, ja się przyznaję, że nie zwróciłam uwagi na okładkę :>

Dzięki za zgłoszenie niezgodności, już poprawiłam, mam nadzieję, że teraz jest gut. :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja Wysłany: 2007-09-01 18:17

Z całego artykułu podałam tylko zły tytuł nowej płyty, pomyłka. Tracklista nowego albumu się zgadza a z powodu braku okładki do nowego krążka umieściłam okładkę kompilacji. Nikt nie jest nieomylny. Ale dobrze, że ta strona ma mrum, och dzięki Ci wielka 8)

Pozdrawiam



Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja Wysłany: 2007-09-01 20:51

Witam wszystkich ja tylko na chwilkę , tak sobie myślę że nic wielkiego się nie stało , nawet jeśli autorka popełniła mały błąd , to i tak wszyscy wiedzą o co chodzi " Nie myli się ten co nic nie pisze "liczą się intencje i zaangażowanie i to trzeba doceniać / HardKill /


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-09-01 22:33

Wiadomo, intencje najważniejsze. :) Jako neptyk w dziedzinie muzyki elektronicznej zainteresowałam się opisaną tu "legendą" i postanowiłam znaleźć o nich nieco więcej informacji - przypadek sprawił, że zgłupiałam bo tytuł i okładka się nie zgadzała. Nie wiem czy dobrze zrobię, jeśli zapoznam się z zespołem zaczynając od ich ostatniej płyty? :)



Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja Wysłany: 2007-09-01 23:20

mrum myślę sobie , że jeżeli posiadasz tylko ich nową płytę , a nie masz na razie dostępu do ich wcześniejszych płyt , to po prostu ją posłuchaj i zapoznaj się z tym skoro ciebie to zainteresowało i w miarę możliwości postaraj się zapoznać z ich materiałem jaki wydali wcześniej . Z doświadczenia wiem że, to co niektóre kapele wydały na wczesnych swoich płytach jest znacznie bardziej interesujące niż to co grają obecnie , ale to nie reguła czasem bywa odwrotnie , oj zapętliłem się ale nie szkodzi .Po prostu przesłuchaj tą płytę i postaraj dotrzeć do ich poprzednich płyt . :)


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-09-02 11:44

mrum Napisał:
Jako neptyk w dziedzinie muzyki elektronicznej

O wlasnie, ciekawe jakiej muzyki sluchasz, mrum, bo niestety nie napisalas tego w swym profilu :roll: Po drugie powstal Ci neologizm, bo istniej slowo neptek, o neptyku mi niec nie wiadomo, ale to tylko mala korekta, nie czepiam sie.

Tak poza tym zdecydowanie polecam Ci podobnie jak kolega HardKill zapoznanie sie z wczesniejszymi dokonaniami Signal Aout 42, to przeciez w pewnym sensie tworcy nurtu EBM (wspolnie z Front 242). Poznanie ktoregos z gatunkow muzyki elektronicznej najlepiej wychodzi kiedy siegniesz po plyte jednego z prekursorow jakiejs odmiany elektroniki. I nie zrazaj sie, ze nagrania moga brzmiec troche archaicznie, to tylko maly minus 8)

Pozdrawiam



Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja Wysłany: 2007-09-02 12:16

o dokładnie , to tak jak z pierwszą płytą np. Kraftwerk , muzyka z tej płyty jak dla mnie jest nie do przyjęcia / muzyka dzieci kwiatów / a natomiast płyta Die Mensch Maschine , no to już inna bajka :) , dlatego warto zapoznać się z całym materiałem danego zespołu , w miarę możliwości dla własnej satysfakcji , niezależnie od tego od której płyty zacznie się słuchać pierwszej czy np czwartej , ważne że coś człowieka zainteresowało i chce to poznać :)


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-09-02 13:17

Jesteś za Radomia, więc nie przejmuj się tym że nie znasz słowa "neptyk" (gwara krakowska). To mniej więcej to samo, co "ignorant". Profil moich muzycznych preferencji w miarę dobrze określa charaker umieszczanych przeze mnie niusów i to co zapodaję w Winamp'ie, więc wiele nie trzeba wyjaśniać. A co do tego zespołu, to właśnie nie wiem od czego zacząć, "archaiczności" dźwięków zapewne nawet nie zauważę, bo nie znam współczesnych. :lol: Być może zrobię jak mi radzicie. Chyba, że któreś z Was poda tytuł najlepszej/kultowej w ich dorobku płyty?



Kultowe Signal Aout 42 - reaktywacja Wysłany: 2007-09-03 00:22

w Szczecinie też używamy czasem , określenia " neptyk " :D
p.s chętnie podał bym tobie tytuł ich najlepszej kultowej płyty, ale niestety też nie znam ich twórczości aż tak dobrze


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło