Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Petycja odnośnie koncertu Marilyn Manson w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Petycja odnośnie koncertu Marilyn Manson w Polsce

Wysłany: 2007-08-27 17:52

Jakby co to mój głos też jest za, gdziekolwiek mam go umieścić. Moje dane nie są tajne nawet mogę mój kontrowersyjny email podać


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-08-27 21:45

MM szanuję za kontestatorskie dokonania sprzed dekady, ale to czy wystąpi w Polsce jest mi obojętne (nie interesuje mnie oglądanie wytapirowanej kukły promującej swój trzeci z kolei wtórny krążek). W każdym razie petycję chętnie podpiszę - skoro została wystosowana, tzn. że wiadome środowisko czyni odpowiednie starania żeby muzyk u nas nie zagrał.



Wysłany: 2007-08-28 12:26

...jak dla mnie jest mi to obojetne czy MM wystapi czy nie ale z drugiej strony trzeba co niektorym pokazac ze jest sporo ludzi ktorzy sluchaja takiej muzyki...jezeli "pierwsza bitwe sie wygra" to i z kolejnymi damy rade :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-08-29 12:21

Nenar (Primogen)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Co do petycji czy petycje z tego portalu coś w ogóle dają? Bo widziałam ich kilka jak nie kilkanaście i żadna nie przyniosła skutku ...


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Petycja odnośnie koncertu Marilyn Manson w Polsce Wysłany: 2007-08-31 09:00

ja szczerze mówiąc za muzyką MM nie przepadam. Jednak szanuje tego kolesia, że robi nadal to, za co tylu samo ludzi go kocha, co nienawidzi :twisted: Petycję podpiszę na "tak", bo nikt mi kur...de nie ma prawa wybierac koncertów na które mogę chodzic :evil: "demokracja" polska :roll: :?:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-08-31 10:05

biedne polskie czarne koty ;D

jak dla mnie to wszystko jedno czy ten ciul tu zagra, czy też nie. hihihihihihihihhih mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem



Petycja odnośnie koncertu Marilyn Manson w Polsce Wysłany: 2007-08-31 22:41

wiesz, elray, mnie to też ryba-plum czy on zagra czy nie... ale chyba mogłeś kogoś urazic 8) ale cóż, life is brutal....


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-01 09:09

[quote:3e47c42b51="noone81"]W artykule, do którego toczy sie ta dyskusja jest zamieszczony link do strony z petycją :) Proponuję Uze, byś tam poszedł umieścić swój głos i e-mail [/quote:3e47c42b51]

Głos oddałem ledwie przeczytałem ten artykuł :) Oby to coś dało


Fuck you dude!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło