Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Death Discotheque. Strona: 1

Artykuł: Death Discotheque

Death Discotheque Wysłany: 2007-06-19 13:47

uoooo proszę proszę!! Semjan ma zamiar sie pojawić!! :D

nareszcie będę mial zaszczyt poznać autora najlepszej opowieści jaką czytałem :lol:


enjoy the violence


Wysłany: 2007-06-19 13:54

:arrow: Violator
[quote:b75601e844] nareszcie będę mial zaszczyt poznać autora najlepszej opowieści jaką czytałem [/quote:b75601e844]

Opowieści? 8) Wybacz nie rozumiem :)

P.S. z tym pojawieniem to TOTALNY przypadek :) :D , który w sumie jeszcze stoi pod znakiem zapytania.
Nie mnie jednak grono DP milo będzie mi poznać w każdym składzie.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Re: Death Discotheque Wysłany: 2007-06-19 14:09

[quote:0161786301="Violator"]
nareszcie będę mial zaszczyt poznać autora najlepszej opowieści jaką czytałem :lol:[/quote:0161786301]

Hehe, to nie opowieść Semjana, a historia z jakiegoś JoeMonster czy innego tego typu portalu i to z taaaaaaką brodą :lol:

Ale Semjanka warto poznać, za to gwarantuję :twisted:



Re: Death Discotheque Wysłany: 2007-06-19 14:48

Zaskoczyłem poniewczasie 8) Macie rację, też to sobie uświadomiłem... hehe gratulacje do Kirke i Gekona.

:arrow: gekon

masz rację...to nie moja bajka,...zasłyszałem ją gdzieś w wojażach :) ale inicjatorem na DP jestem JA! :lol: Cieszę się, że ktoś to potraktował z humorem jak i ja.

dzia za...[quote:3377396210] Ale Semjanka warto poznać, za to gwarantuję :twisted:[/quote:3377396210]
:twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Re: Death Discotheque Wysłany: 2007-06-19 15:21

[quote:4aabfda7ae="Semjan"]
masz rację...to nie moja bajka,...zasłyszałem ją gdzieś w wojażach :) ale inicjatorem na DP jestem JA! :lol: Cieszę się, że ktoś to potraktował z humorem jak i ja.
[/quote:4aabfda7ae]

Taaa... ale coś tak czuję, że ani jeden ani drugi z Was średnio ją może odnieść do swojej osoby :lol: :twisted: Nawet, jeśli się wczujecie w role królewien :roll: Mam na myśli kwestię 'i żyła długo i [b:4aabfda7ae]SZCZĘśLIWIE[/b:4aabfda7ae]' - przy takim trybie egzystencyi, jaki jest w tej bajce proponowany :wink:



Re: Death Discotheque Wysłany: 2007-06-19 15:45

[quote:87254319d9="kontragekon"][quote:87254319d9="Semjan"]
masz rację...to nie moja bajka,...zasłyszałem ją gdzieś w wojażach :) ale inicjatorem na DP jestem JA! :lol: Cieszę się, że ktoś to potraktował z humorem jak i ja.
[/quote:87254319d9]

Taaa... ale coś tak czuję, że ani jeden ani drugi z Was średnio ją może odnieść do swojej osoby :lol: :twisted: Nawet, jeśli się wczujecie w role królewien :roll: Mam na myśli kwestię 'i żyła długo i [b:87254319d9]SZCZĘśLIWIE[/b:87254319d9]' - przy takim trybie egzystencyi, jaki jest w tej bajce proponowany :wink:[/quote:87254319d9]

tratatatat tratatatata :twisted: :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-19 15:51

... chociaż mój ulubiony zboczuszek Semjan może i nieźle by się odnalazł we fragmencie 'spała z kim chciała' - czy jak to było :roll: :lol:

:arrow: na temat mojego byłego nie będę się wypowiadać, bo znów mi się oberwie od jego adwokata, hihihi :D

ale obaj panowie będą na imprezie niezłymi rarytasami... więc do dzieła, drogie panie :!: (aby nie offtopować)



Wysłany: 2007-06-19 16:00

[quote:2aaed134b9="kontragekon"]... chociaż mój ulubiony zboczuszek Semjan [/quote:2aaed134b9]

chyba dam po nosie.... Komuś tutaj! :twisted: albo i na tyłek przyłożę :twisted: Nawet się na Doctorre nie obejrzę tylko przywołam do karesu :lol:
Ja zboczuszek?...ja?...niespotykanie pogodny, łagodny i POUKŁADANY człowiek? oj oj oj oj ... :lol:

Tylko ja jeszcze nie wiem , czy na a'la lepperowskie 1000% będę 8) na imprezcę.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-19 16:08

Niespotykanie pogodny i łagodny amator sado-maso chce mnie bić :!: Maciuś, ratuj :!: :twisted: Schwei, dawaj w pisanki temu zboczuszkowi :D



Wysłany: 2007-06-19 16:15 Zmieniony: 2007-06-19 16:21

[quote:5ebae2f4db="kontragekon"]Niespotykanie pogodny i łagodny amator sado-maso chce mnie bić :!: Maciuś, ratuj :!: :twisted: Schwei, dawaj w pisanki temu zboczuszkowi :D[/quote:5ebae2f4db]

za tego amatora na tyłek dostaniesz jakem Semjan :twisted: przez kolano przełożę i klapsa nałożę :twisted:
Jak możesz tak mówić o mnie :cry:

P.S. a Maćkiem mnie nie strasz , bo takich kolesi hihi...to nosem wciągam :lol: lewą dziurką :twisted: Zresztą Maciek Ci nie pomoże, raczej mnie dać Ci klapsa!!

Schwei mnie kopie jak nikt nie widzi ;P :P ;P


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-19 16:16

<Schwei zasłania cycem Gekonka>

a pan Semjan ma w pisanki, jeśli spróbuje nie przyjechać :!:

wtedy my przyjedziemy po niego :twisted: :twisted: :twisted:




"P.S. a Maćkiem mnie strasz , bo takich kolesi hihi...to nosem wciągam"

8O 8O 8O :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Wysłany: 2007-06-19 16:18

Semjanku, rób te wszystkie brzydkie rzeczy, które tak lubię :twisted:

A Maciuś i tak jest mój debest :D Nawet w momencie, kiedy przeciska się przed Twój otwór nosowy do gardła 8O



Wysłany: 2007-06-19 16:26

[quote:0da76749e9="kontragekon"]Semjanku, rób te wszystkie brzydkie rzeczy, które tak lubię :twisted:

A Maciuś i tak jest mój debest :D Nawet w momencie, kiedy przeciska się przed Twój otwór nosowy do gardła 8O[/quote:0da76749e9]
:arrow: Schwei... już poprawiłem :twisted: Pani nauczyciel 8)
Na pisanki zakupie ochronki, więc kopcie do woli :) a jak nie przyjadę to i tak mnie nie znajdziecie w tej dziurze :lol:

:arrow: gekon... te rzeczy to wiesz... :lol:
apropos bajki...wolę sformułowanie [b:0da76749e9]..,,często spotykał się z przyjaciółmi" [/b:0da76749e9] niż sypał z kim chciał hahahaha :) wredoto !

Maciek nie jest Twój...tylko sam-swój! nananana nanananana ! :wink:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-19 16:29

mówię, że mój debest - w moim rankingu :twisted:

bo mój to taki sam, jak i Twój :lol:

P.S. Doktor, powiedz wszem i wobec, że jesteś mój - co mi tu będzie Semjan podskakiwał :D :evil:



Wysłany: 2007-06-19 18:02

Semjanku, dziecinko, ja nie widzę, żebyś Ty odszczekał swoje wahania na temat przyjazdu ... 8O 8O 8O :evil: :twisted:


jako, że Semjan właśnie odszczekuje, mam uprzejme zapytanie:
kto ma możliwość przygarnąć Kropka, czyli Grzesia na jedną noc, żeby nie musiał wracać w nocy pociągiem ze swoim słodkim wyglądem pt. "bardzo-chcę-dostać-wpierdal" ?



Wysłany: 2007-06-19 20:15

[quote:2a663e0d2c="SCHWEIGENDE"]Semjanku, dziecinko, ja nie widzę, żebyś Ty odszczekał swoje wahania na temat przyjazdu ... 8O 8O 8O :evil: :twisted:


jako, że Semjan właśnie odszczekuje, mam uprzejme zapytanie:
kto ma możliwość przygarnąć Kropka, czyli Grzesia na jedną noc, żeby nie musiał wracać w nocy pociągiem ze swoim słodkim wyglądem pt. "bardzo-chcę-dostać-wpierdal" ?[/quote:2a663e0d2c]

w co ty mnie tu wrabiasz :)

p.s. chyba mnie nie pobiją?...:/ taki dziwaczny nie jestem hihi :) zresztą to ponoć miasto homosów...a oni nie są agresywni ;P


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-19 20:30

zasłonię cycem , to nie pobiją :twisted:



Wysłany: 2007-06-22 12:21

[quote:4d1ca5c5b1="regis"][quote:4d1ca5c5b1="kontragekon"]... chociaż mój ulubiony zboczuszek Semjan może i nieźle by się odnalazł we fragmencie 'spała z kim chciała' - czy jak to było :roll: :lol:

:arrow: na temat mojego byłego nie będę się wypowiadać, bo znów mi się oberwie od jego adwokata, hihihi :D

ale obaj panowie będą na imprezie niezłymi rarytasami... więc do dzieła, drogie panie :!: (aby nie offtopować)[/quote:4d1ca5c5b1]

Protestuję: "Jedynym zboczuchem-świntuchem jest tu tylko jedna osoba" :lol:[/quote:4d1ca5c5b1]

ulalalala :lol: Protesty w służbie zdrowia, protesty na DP :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-22 12:37

Mnie również będzie miło poznać Ciebie :) o ile dobędę i o ile będzie nam dane się spotkać

P.S. wg niektórych kwestia poznania mnie jest wątpliwą przyjemnością :twisted: tak więc, zastanów się.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-22 19:41

tym razem dotrę :]

it's gonna be hard and it's gonna be noisy!

mam klimat na %balange% :twisted:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło