Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Vital Remains - Icons of evil. Strona: 1

Artykuł: Vital Remains - Icons of evil

Re: Vital Remains - Icons of evil Wysłany: 2007-04-13 10:52

[quote:2289c2e2f0="BarTolmai"]a na pocieche jest zawsze SMROD ODKUPIENIA :twisted:[/quote:2289c2e2f0]Czyżby ostatni album Deicide miałby byc tym pocieszycielem :wink: :twisted: :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-13 11:28

[quote:7e44227a52="BarTolmai"]wiec nie o Mieszka m :P[/quote:7e44227a52]posiąść owy album? No...to jakby co, to wiesz komu pierwszemu podac tytuł tej płyty :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-17 09:24

Nio nio, i Bartol sie pojawił :) ostatnio polazlem do Media i zobaczyłem sobie oprawę graficzną albumu - tragedia :/ a "Disciples of hell" to cover Malmsteena - Vitalom wyszedl on jakis wolny :/


.


Wysłany: 2009-07-18 20:54

Oprawa infantylna, ale sama płyta intrygująca


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2009-07-24 11:05

Okladka idealnie wpisuje sie w klimat poczynan Vitali(wiem dziecinne to ale metal tak ma :lol: ),plyta po poczatkowym uwielbieniu lekko mnie zaskoczyla jest szybkosc,sa solowki i jak zawsze dlugie ,rozbudowane formy muzyczne ale to juz chyba bylo to taki perfekcyjnie dobracowany material od strony technicznej ktory jednak muzycznie odpada przy wczesniejsych.Mam nadzieje ,ze to jeszcze nie koniec kapeli, maja potencjal wiec na nastepnym lp moga przygrzac siara.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło