Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Biografia Behemoth. Strona: 1

Artykuł: Biografia Behemoth

Biografia Behemoth Wysłany: 2012-04-03 15:57

No,no, Książka może być naprawdę ciekawa. Gdy tylko się ukaże to od razu się w nią zaopatrzę.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-04-03 16:10

Justin Bieber też ma napisać autobiografię .

Ogólnie rzecz biorąc jestem przeciwny pisaniu takich książek o ludziach przed 40stką.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-04-03 16:19

No ja tu nie mówię o ludziach lecz o zespole,wszak Behemoth ma już za sobą 20 lat porządnego napierdalania i wyrobioną światową renomę. Nie mam tu na myśli "Nergala" Gdyż ten człowiek sporo stracił w moich oczach i stał się dla mnie po prostu śmieszny.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-04-03 16:32

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Chętnie zakupię Lubię tego typu lektury.


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2012-04-03 23:44

No ja również chętnie bym sobie ją przeczytał mimo że jakoś nie jestem wielkim fanem Behemotha



Wysłany: 2012-04-04 09:56

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

[quote:aa80e34e29="yggdrasil"]No ja również chętnie bym sobie ją przeczytał mimo że jakoś nie jestem wielkim fanem Behemotha[/quote:aa80e34e29]

A myślisz że ja jestem? Owszem na koncerty chodzę i jedno ich wydawnictwo DVD posiadam, ale gdybym miał stworzyć listę ulubionych zespołów to zajmowaliby dosyć dalekie miejsce


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2012-04-04 10:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

A mnie z całej biografii Behemotha interesuje fakt, że Darski nie umarł jako antychryst-męczennik w wieku 33 lat i pojawia się w normalnych, choć komercyjnych programach telewizyjnych, których i tak nie oglądam.

No i wreszcie nie muszę sobie na siłę ich wpisywać w listę ulubionych kapel, tylko po to, żeby było coś z Polski (teraz mam tam Pathfindera i cenię za muzykę). Behemoth spadł gdzieś na około 40-50 miejsce u mnie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-04-04 14:20

[quote:4c243a2757="Szmytu"][quote:4c243a2757="yggdrasil"]No ja również chętnie bym sobie ją przeczytał mimo że jakoś nie jestem wielkim fanem Behemotha[/quote:4c243a2757]

A myślisz że ja jestem? Owszem na koncerty chodzę i jedno ich wydawnictwo DVD posiadam, ale gdybym miał stworzyć listę ulubionych zespołów to zajmowaliby dosyć dalekie miejsce [/quote:4c243a2757]

Ja w żadnym przypadku nie powiedziałem że ty jesteś wielkim fanem behemotha tylko że ja nim nie jestem :-)

A co do mojej listy ulubionych zespołów to u mnie również byli by daleko w tyle.



Wysłany: 2012-04-04 17:07

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

[quote:e7763ed63d="yggdrasil"][quote:e7763ed63d="Szmytu"][quote:e7763ed63d="yggdrasil"]No ja również chętnie bym sobie ją przeczytał mimo że jakoś nie jestem wielkim fanem Behemotha[/quote:e7763ed63d]

A myślisz że ja jestem? Owszem na koncerty chodzę i jedno ich wydawnictwo DVD posiadam, ale gdybym miał stworzyć listę ulubionych zespołów to zajmowaliby dosyć dalekie miejsce [/quote:e7763ed63d]

Ja w żadnym przypadku nie powiedziałem że ty jesteś wielkim fanem behemotha tylko że ja nim nie jestem :-)

A co do mojej listy ulubionych zespołów to u mnie również byli by daleko w tyle.[/quote:e7763ed63d]

Wiem, wiem Może trochę źle to pytanie ująłem.


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2012-04-05 18:19

[quote:4100183d56="lord_setherial"]No ja tu nie mówię o ludziach lecz o zespole,wszak Behemoth ma już za sobą 20 lat porządnego napierdalania i wyrobioną światową renomę. Nie mam tu na myśli "Nergala" Gdyż ten człowiek sporo stracił w moich oczach i stał się dla mnie po prostu śmieszny. [/quote:4100183d56]

No przecież on zawsze był śmieszny.


LUDZIE TO DEBILE


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło