Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Guns and Roses w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Guns and Roses w Polsce

Wysłany: 2011-12-03 20:17

chyba nie,zreszta.....go


Kropla drąży skałę


Guns and Roses w Polsce Wysłany: 2011-12-03 20:24

[quote:3aef120afc="ankh111"]Czy ktoś wie może czy sławetny lider zespołu odszczekał słowa które juz dość dawno temu wypowiedział.. a w których stwierdził,że jego muzyka jest dla wszystkich z wyjątkiem Żydów i 'Polaczków'??[/quote:3aef120afc]

Ja np. wiem, że nic takiego nie powiedział. To plotka rozpowszechniana przez czytelnikow "Bravo"


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-12-03 21:09

http://lmgtfy.com/?q=axl+rose+polished+jews&l=1


Life is complex: it has both real and imaginary components


Guns and Roses w Polsce Wysłany: 2011-12-03 21:27

Z całym szacunkiem do legendy guns n' roses ale jak bym miał jechać ileś tam km. na guns n' roses z i tylko z Axl to mam to w dupie, człowiek miał boski głos ale świnia z niego totalna, to że teraz trochę przejrzał na oczy nie tłumaczy go z tego jak zajebisty zespół zniszczył...


"... bo mosty to nie tylko brzegi łączą..."


Wysłany: 2011-12-04 13:38

Koncert chyba nie w tym składzie co na zdjeciu? :)

Ja byłem na Guns n' Roses w 2006 na Legii i nie było to raczej ekscytujące przeżycie. Szczególnie wyróżniała się bardzo słaba dyspozycja wokalna Axla. A ze starych czasów oprócz niego grał Dizzy Reed i pojawił się też Izzy Stradlin. Oczywiście warto było zobaczyć ale szału nie było.



Guns and Roses w Polsce Wysłany: 2011-12-10 14:34

Guns n' Roses w składzie z "Appetite for destruction" to było coś, teraz jak pozostał tylko Axl to już nie jest to samo...



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło