Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Decimated - Meat Show. Strona: last

Artykuł: Decimated - Meat Show

Decimated - Meat Show Wysłany: 2006-10-24 10:56

O ! Widze Kostuś, ze tez wziales sie za recki :D jak bede w chacie to zasciagne sobie to :twisted:


.


Wysłany: 2006-10-24 12:04

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

uwazaj bo to naprawde rzeznia :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-10-24 14:07

Harlequin...zapomnij...tej rzeźni to nawet bóg nie znajdzie choćby wuj wie jakie miał szybkie łącze i jak dobrą wyszukiwarke. Po tą płyta trza zapukać do gościa o nicku Levan, powiedzieć mu, że wzruszyła/podnieciła Cię moja recka ich najnowszej płytki to może chłopak wyśle Ci jakis kawałek :lol: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


no no Wysłany: 2006-11-01 23:56

mam wiadomosc ze pare numerow z plytki jest juz dostepna na www.metalpromo.com na podstronce decimated (wersja zmasteringowana) zapraszam.


motto


Wysłany: 2006-11-02 00:09

fajnie :) jutro zassam :twisted:


.


Wysłany: 2006-11-02 10:24

O! Levan sie pokazał! Patrzci, nawet dyskusje uruchomiono na temat tej płytki. Ale wpierw niech Gniewosz jej posłucha, a potem przeprowadzimy z Toba wywiad odnosnie przebiegu produkcji albumu oraz koncertu promo :twisted:

Panowie, jak dla mnie idealny "Meat Show"; jak sama nazwa wskazuje. Dobra robota Levan, takiego kopa trza :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-03 11:53

Levy, kurwa dobry ten Decimated :twisted: amerykańska szkoła, tyle ze solowy są :twisted: a to zajebiście :twisted: niech Kostek wywiad z toba zrobi :lol:


.


Wysłany: 2006-11-03 12:10

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ja mogę z Levanem zrobić wywiad, hihi, przy piwku tudzież innym trunku w Sobiewoli 8) Tylko najpierw muszę zjechać nach Warmien & MAzuren :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-05 23:10

No i wuj strzelił strzelił nasz wywiad...Ash nas ubiegła, ale co tam! My se z Leaven na gg mozemy gadke "po mesku" urządzić :twisted: i wyciagnać nieco wiecej odnosnie kapeli a Minawi...jako, że Levego zna osobiscie to moze co nieco dodać odnosnie cech charakteru itp, lidera kapeli i tak powstanie Levan Biography :twisted:

Gniewosz, ja wiem na jakim sprzecie gra Levan wiec jestem leprzy od Ash :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło