Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Notka o czarnych ludziach.. Strona: 2

Artykuł: Notka o czarnych ludziach.

Wysłany: 2011-03-18 10:26

i tak jerry springer lepszy


"I am ridint the wind that has no name, the fire that burns without a flame caught by the spell on which all depends, all life ends"


Wysłany: 2011-03-18 10:56

[quote:c6f2e5fce3="humanic"]i tak jerry springer lepszy[/quote:c6f2e5fce3]


Przestań tam to już ustawki lecą jak nic :P choć teraz to już nie wiem bo też z 7 lat nie widziałam tego programu hehhee


Ocean czasu – chcemy czy nie – zawsze zwraca nam to, co w nim kiedyś pogrzebaliśmy.


Wysłany: 2011-03-18 14:22



Zuo! ;]



Wysłany: 2011-03-18 15:24

Ja od zawsze lubię oglądać debili w TV, wszystko jedno czy to Jackass czy Rozmowy w Toku. :D



Wysłany: 2011-03-18 15:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:9403d38ba4="Rochu"]

Zuo! ;][/quote:9403d38ba4]

obejrzałam ten filmik i powiem szczerze, spodziewałam sie naprawde jakiejs mega nawiedzonej laski, a tutaj jak dla mnie calkiem normalna dziewczyna, która sie dała namówic na program z nie wiem jakich względów. po prostu to taki wiek i już, też jak miałam 20 lat miałam swoje odwały i dziwne przekonania, z których teraz raczej się śmieję

taka jest prawda, że większość ludzi jest szara i niczym niewyróżniająca się i każda odmienność drażni

jestem pewna że ta panna za 10 lat zupełnie znormalnieje, co nie znaczy że pofarbuje sie na blond i zacznie chodzic na solarium


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-03-18 16:09 Zmieniony: 2011-03-18 16:20

Ja powiem nawet, że większość lasek w tym odcinku była w miarę normalna (a niektóre nawet były cholernie seksowne :D). Po prostu trochę przesadziły z użalaniem się nad sobą w tym programie, ale stwierdzenie, że były jakieś specjalnie głupie czy nawiedzone jest przesadą.



Wysłany: 2011-03-18 19:45

Seksowne nie seksowne, nie ich wygląd oceniam, tylko nastawienie do świata. Mając 20 lat powinno się mieć na tyle oleju w głowie, żeby odstawić bunt szesnastolatki na bok i wymagając od innych poszerzenia horyzontów na inność samemu się na inny niż uber alternatywny styl nie zamykać.
Szczególnie Klaudia mnie tutaj rozczarowała, a przyznam, że na jej występ czekałam najbardziej. Wypadła słabo, jak rozsierdzona zakazami i nakazami nastolatka. Nie wiem, jakie te panny są w rzeczywistości, piszę jeno o tym, co pokazał program.



Wysłany: 2011-03-18 21:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

człowiek w wieku 20 lat NIE ma poukładane w głowie. no chyba że jakieś wybitnie rozgarnięte jednostki. zwłaszcza mowa o ludziach, którzy dopiero co się wydostali spod skrzydeł rodziców, np. na studia. osobiście, byłam naiwna jak but w tym wieku


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-03-18 21:27


Wysłany: 2011-03-18 23:35

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:b540281250="kurobeo"]Gardzę.[/quote:b540281250]

najpierw dorośnij, a potem możesz sobie gardzić


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-03-19 01:26

[quote:e39a56d8bd="minawi"]człowiek w wieku 20 lat NIE ma poukładane w głowie. no chyba że jakieś wybitnie rozgarnięte jednostki. zwłaszcza mowa o ludziach, którzy dopiero co się wydostali spod skrzydeł rodziców, np. na studia. osobiście, byłam naiwna jak but w tym wieku [/quote:e39a56d8bd]

Zgadzam się, za niektóre rzeczy co mi do głowy wtedy przychodziły do dziś mi wstyd... no ale cóż... tak jak powiedziałaś - taki wiek, czas płynie a większość ludzi wraz z jego upływem nabiera doświadczenia i dystansu.


Ocean czasu – chcemy czy nie – zawsze zwraca nam to, co w nim kiedyś pogrzebaliśmy.


Wysłany: 2011-03-19 16:10

[quote:2c0a760d8f="minawi"][quote:2c0a760d8f="kurobeo"]Gardzę.[/quote:2c0a760d8f]

najpierw dorośnij, a potem możesz sobie gardzić [/quote:2c0a760d8f]

Nic dodać, nic ując. Może tylko to, że wraz z dojrzałością zwykle przychodzi nieco pokory, i tego Ci życzę, dziewczynko Kurobeo.

.................

Zgadzam się z Minawi, że wiek 20 lat to jeszcze sporo szaleju w głowie Może licealistom 20-latki wydają się dorosłe, ale dopiero z perspektywy "tej drugiej strony" widać, że sporo w nich jeszcze dzieciaków (co, podkreślam, niekoniecznie jest złe nawet w późniejszym wieku )



Wysłany: 2011-03-19 16:59 Zmieniony: 2011-03-19 17:06

Najwyraźniej jestem nad wyraz dojrzała i gardzę ludźmi, którzy w wieku 20 lat nie potrafią się opanować przed zrobieniem z siebie debila i idioty w telewizji.

A teksty z "dorastaniem" schowajcie sobie do kieszeni, bo w ani jednej sekundzie i ani jednym słowie nie pisałam o żadnej z Was. Urażona duma, phef.



Wysłany: 2011-03-19 17:40

[quote:5f645c3255="kurobeo"]Najwyraźniej jestem nad wyraz dojrzała i gardzę ludźmi, którzy w wieku 20 lat nie potrafią się opanować przed zrobieniem z siebie debila i idioty w telewizji.

A teksty z "dorastaniem" schowajcie sobie do kieszeni, bo w ani jednej sekundzie i ani jednym słowie nie pisałam o żadnej z Was. Urażona duma, phef.[/quote:5f645c3255]

Oj, bardzo przepraszam, Pani Kurobeo, że umknęła mi Pani dojrzałość intelektualna i emocjonalna wyzierająca - tak jaskrawo przecież - z Pani wypowiedzi. Zwłaszcza ostatniej.

Proszę o wybaczenie, ale nie czuję się kompetentna kontynuować dyskusję z Panią.



Wysłany: 2011-03-19 18:40

[quote:ea71db0d4e="Alpha-Sco"]Proszę o wybaczenie, ale nie czuję się kompetentna kontynuować dyskusję z Panią.[/quote:ea71db0d4e]
Również tak uważam, do widzenia.

[quote:ea71db0d4e="Vindir"]Kolejny śmieciowy temat, który wg mnie mógłby spokojnie już trafić do archiwum. Burza w szklance wody, wiele hałasu o nic, a osoby występujące wtedy w TVNie być może nawet nie są warte takiej dyskusji, a już tym bardziej kłótni. [/quote:ea71db0d4e]
Ileż emocji potrafi wywołać jedno, niewinne słowo! ;3
Poza tym to notka w moim blogu, a w blogu, jak sądzę, mogę pisać, co mi się podoba. To nie jest artykuł, bejb, tylko luźne przemyślenia.



Wysłany: 2011-03-19 19:47 Zmieniony: 2011-03-19 19:50

[quote:4641c12f8d="Vindir"]Tylko do kogo adresowałaś to: "używajcie mózgu", "chcecie być uważani za takich inteligentnych i dojrzałych, to..." eeeee? hmmmm? [/quote:4641c12f8d]
Cóż, niech pomyślę. Pisałam o dziewczynach występujących w Rozmowach w Toku i o tym, w jak żenujący sposób się tam zaprezentowały, odnosiłam się więc do istot, które wykazują podobne skretynienie przed kamerą. Nie wiem, jakie one są w rzeczywistości, może poszły tam po to, by popisać się tym, że świat ich nie rozumie, nie interesuje mnie to. Opisałam to, jak w moich oczach wypadły i to do takich dziewuch się zwracałam. Jeśli jednak odebrałaś to personalnie, powiedz, co mnie to obchodzi? "eeeee? Hmmmmm?" Sama lecz się ze swoich kompleksów i mnie w to nie wciągaj.

[quote:4641c12f8d="Vindir"]Wiek nie determinuje wszystkiego. Są np. babki niespełna 30letnie, także i w naszej subkulturze, które potrafią się nawalić jak stodoła na imprezie i trzeba by je niedługo z gleby zbierać, a teoretycznie w takim wieku powinny być na tyle dojrzałe, żeby wiedzieć, ile wypić i jak alkohol na je działa i nie robić głupot po pijaku. [/quote:4641c12f8d]
Czy są to goci, czy punki, czy lolity, czy technomłoty - jeśli nie potrafisz bawić się i zachowywać tak, by ludzie nie mieli cię za kretyna to licz się z tym, że prędzej czy później ktoś cię nim nazwie.



Wysłany: 2011-03-19 21:00

Forma "wy" używana jest w stosunku do ludzi, do których się zwracam. Jeśli mówię bezpośrednio do jakiejś osoby, to mówię do niej "ty", a nie bawię się w owijanie w bawełnę, plotąc trzy po trzy "ludzie, o których mówię, a do których się zaliczasz" or something. Pisałam już kilka razy, do kogo kierowana jest ta notka, a jeśli ty dalej uważasz, że uderzam w ciebie, bądź jakąkolwiek osobę, która raczyła ten wpis przeczytać nie pozostaje mi nic innego, jak pochylić się z troską nad twoim tokiem rozumowania, urywając tą bezowocną dyskusję. Nie widzę sensu w tłumaczeniu ci kilka razy oczywistości, zwłaszcza, że dystansu, jak widzę, do tego, co znajdujesz w internecie zachować nie potrafisz.



Wysłany: 2011-03-19 21:22 Zmieniony: 2011-03-19 21:24

wiecie co. Ostatnio ja byłam w RwT tak nawiasem, miał być program o stylu gothic lolita, to najpierw mówie sama nie idę, ale że wiecej dziewczyn deklaruje sie ze je biora no to ok, pojechałysmy tam dla funu. W sumie trochę gorsza jakie za to dostałam na ulicy nie leży a skoro miałam opowiadać o stylu, to ok.


Z tym ze na miejscu okazała sie rzecz zgoła inna i starano sie z nas na siłe zrobić jakieś nimfetki przebierajace się za dzieci. Żenada, ale jeśli tak wyglada wybor do kazdego odcinka, to nie dziwie się, że wychodzą takie kwiatki :D

Ja tam sądzę, że z odcinka gdzie bylam z moimi kumpelkami bedzie mozna sie troche posmiac, a moze troche bardziej niż trochę, tym bardziej, że znając montażystów wyjdą takie kwiatki, że hej XD

ogólnie to naprawdę enjoy i oglądajcie co z tego wyjdzie, bo ja juz czuje dobra pompę.


btw. załozycielka tematu wyglada mi na osobe ktora na lolicim forum robi straszna drame ze rodzice jej nie puscili, a ze dziewczyny co pojechały bez niej na pewno wyjdą na idiotki, dlatego raczej hmmm XD ignorujcie temat


:)


Wysłany: 2011-03-25 03:32 Zmieniony: 2011-03-25 03:34

Na lolicim forum? O.o Jaką dramę? Gdzie niby mnie rodzice nie puścili (chociaż mam 21 lat i raczej mnie już zgoda rodziców na wyjazdy nie dotyczy)? I gdzie napisałam, że dziewczyny, które pojadą do tego odcinka wyjdą na idiotki?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło