Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Relacja: Enslaved, Strommoussheld, Furia. Strona: last

Artykuł: Relacja: Enslaved, Strommoussheld, Furia

Relacja: Enslaved, Strommoussheld, Furia Wysłany: 2006-10-16 19:56 Zmieniony: 2006-10-16 22:39

GORO (Matuzalem)
GORO
Posty: 85
Poznań / st Michel

TRZEBA SIę TROCHę WYżALIć, CO NIE ZATEM...

przeczytalam, przeanalizowalam i chyba moge sie wypowiedziec.
zaczne kilkoma slowami: WIELKIE GRATULACJE DROGI REGISIE! ocenki wyzszej dac nie moglam - wybacz sily wyzsze (patrz --> techniczne)

ogolnie bardzo mi sie podoba, recenzja jest absolutnie wyczerpujaca, pelna profesjonalizmu i niewatpliwie duzego zangazowania w temat!

po pierwsze slownictwo niczym z metal hammerowskich recenzji - widac duze oczytanie szanownego autora po drugie - doglebna znajomosc tematu, wysyp informacji - bezbledna faktografia, i DOSWIADCZENIE! co mam na mysli? otoz drogi marcinku pokazales, ze twoja wiedza nie ogranicza sie do jednego koncertu i wykonanych podczas niego utworow, ale jest absolutnie caloksztaltna! mianowicie dokladnie przedstawiasz dane wydarzenie, przywolujesz poprzednie, proponujesz konteksty typu samael. wszystko, co potrzeba niezorientowanemu w temacie, by sie w nim w zupelnosci polapac!

co wiecej - funkcja edukacyjno-dydaktyczno-merytoryczna
jezyk i styl wypowiedzi iscie profesjonalny!

kochany swintuchu, chyba powinienies czesciej chodzic na koncerty i pisac jeszcze wiecej relacji, bo taka recenzja stanowi calkowite wynagrodzenie nieobecnosci na imprezie!

nic dodac, nic ujac
dobra robota - tylko w piorka nie obrastaj, bo pamietaj, ze goro bywa bardzo obiektywna :P


ja nie sądzę, ja wiem ;)


Wysłany: 2006-10-16 20:26

Niektóre artykuły w 'Młotku' pozostawiają wiele do życzenia, ale i tak świetnie, że Metal Mind (w chwili obecnej - jedna z moich ulubionych rodzimych wytwórni, w której pracują konkretni i kompetentni ludzie) angażuje się w wydawanie takiego magazynu, nawet jeśli, eufemistycznie mówiąc, jest z lekka prorodzinny:))
A recenzja Regisa? Moze głupio chwalić swego, ale... dobra jest :twisted: :twisted: :twisted: Krótko, sprawnie, poprawnie merytorycznie, obrazowo i na temat.
I chyba tyle na ten temat :P



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło