Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Obituary - Cause Of Death. Strona: 1

Artykuł: Obituary - Cause Of Death

Obituary - Cause Of Death Wysłany: 2010-07-25 10:08

W tamtym czasie to chyba jedyny album,obok"Arise"Sepultury ktory mial tak charakterystyczne i "inne"brzmienie wychodzac z Morrisound.Muzycznie to w mojej opini kamien milowy w historii death metalowego grania.W porownianiu z debiutem zespol ten zrobil mega krok do przodu.Wystarczy posluchac wersji demo kilku kawalkow z tego albumu by stwierdzic,ze to co zrobiono z tym materialem w studio to poprostu mistrzostwo swiata.Kapitalny album!!!Nie bede rozpisywal sie na temat poszczegolnych utworow,album w calosci jest wyjatkowy i nie zestarzal sie ani troszeczke.Wciaz brzmi swiezo,masywnie,ostro....



Wysłany: 2010-07-25 11:44

Nic dodać nic ująć. Muza wali w głowę niczym tępy obuch. Chociaż osobiście i tak chętniej wracam do World Demise.


Praktycznie każdemu twierdzeniu można przeciwstawić kontrtwierdzenie i znaleźć dla niego równie silne uzasadnienie


Wysłany: 2010-07-25 16:56

luter (Bicz)
luter
Posty: 49
Allenstein

Dla mnie to pierwszy "mój" album death metalowy.
"World Demise" to ich najodważnieszy album i mocno niedoceniony przez krytykę.



Wysłany: 2010-07-25 17:53

zawsze co przyciągało mnie do Obituary,to logo zespołu i grafika okładek charakterystyczne brzmienie i wokal pierwsza kasetą która wpadła w łapy była The End Of Complete którą bardziej lubie niż drugą.


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


. Wysłany: 2010-08-13 15:53

[quote:92d3b58717="cellar_door"]Cudowna plyta z pięknym, niepowtarzalnym klimatem, która bez udziału Murphiego nie była by takim majstersztykiem.
.[/quote:92d3b58717]
Bo tylko Murphy potrafil grac w tej kapeli na instrumencie,plyta totalna najlepsza w dyskografii Obituary.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło