Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Trepanator. Strona: last

Artykuł: Trepanator

Trepanator Wysłany: 2006-09-11 19:25

5kg wiśni 5kg cukru 5l spirytusu a wiśenki nadają się do powtórnego użytku do lodów tudzież ciasta buaahahaha s tymże wszystko takie % wychodzi :twisted:


cóż o mnie pomieszkuje sobie w Gdańsku :) jak widać zajęcie student jeśli można to nazwać zajęciem :p ogólnie to siedzę i nic nie robię dlatego czasem jestem na dp :D


Wysłany: 2006-09-12 10:10

Czuczak, dilujesz tym towarem :lol: ?


.


Wysłany: 2006-09-12 11:04

robicie wino na spirytusie ??:P



Wysłany: 2006-09-12 11:36

teraz browar na spirycie robią :lol:


cóż o mnie pomieszkuje sobie w Gdańsku :) jak widać zajęcie student jeśli można to nazwać zajęciem :p ogólnie to siedzę i nic nie robię dlatego czasem jestem na dp :D


Wysłany: 2006-09-12 12:24

u mnie jak robia wino to bez domieszek roznych dziwnych plynow powyzej 75 %
Ale to tez mozna pic :twisted: Zapewne najwazneiejsze aby dawalo w glowke :P



Wysłany: 2006-09-13 18:42

a ty wiesz jaki trep jest pyszny :lol:



Wysłany: 2006-09-21 11:14

Ładnie to tak kopiować czyjeś teksty i umieszczać jako własne?
Porównaj sobie proszę te dwie stronki:
- [url=http://starzaki.eu.org/~przyczajony/fwg2/?strona=recenzje&odstrona=show&ide=16]Recenzja Michassia na FWG[/url]
- Recenzja Czuczaczka na Dark Planet
Czyż nie uderzające podobieństwo?
Ale widzę, że dodałaś coś od siebie:
"[i:7a6bf92b0a]Trepanator to najsłynniejszy z trunków wyprodukowanych przez [b:7a6bf92b0a]mojego kolegę[/b:7a6bf92b0a] Robiego.[/i:7a6bf92b0a]" Nie przypominam sobie, żebym był Twoim kolegą i żebym kiedykolwiek dał Trepanatora jakiejś małolacie.

Widzę, że nie tylko tę recenzję skopiowałaś. Recenzje Żywca, Mustaka, Dog in the Fog można znaleźć na stronie Frontu Wytrzeźwienia Głogowa. Może wytłumaczysz nam, czym się kierowałaś?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło